Strona 21 z 49 PierwszyPierwszy ... 111213141516171819202122232425262728293031 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 483

Temat: [Temat organizacyjny] 3-4 DNIOWY ZIMOWY ZLOT ALFAHOLIKÓW + S

  1. #201
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wozignoj
    Kobitka zrobiła przelew za cztery persony dzisiaj poszedł, proszę pamiętać w najbliższym czasie będe monitował forum gdyż zauważyłem duże zainteresowanie pokojami z prysznicem gdyby "robalowi" ktoś wypadł to też pokój biore z prysznicem dla moich znajomków Adasia i Kasi, on jest zarażony ją musimy przerobić.Maniek pamiętaj!!!!
    Wpisałem Twoich znajomych na oczekujących na pokój z prysznicem.

  2. #202
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Potwierdzenia wpłat będę wpisywać przy pokojach wieczorami po informacji od Gosi.

  3. #203
    Robal
    Gość

    Domyślnie

    Wlasnie zaplacilem za dwa pokoje z prysznicem (Ja z Ewa + pasazerowie jadacy z nami).
    Od 'Makaroniarzy Robala' wiem, ze tez dokonali wplaty kaski. Jak ich przyjaciele - brak danych.
    No to moi drodzy do zobaczenia w Czechach. Juz nie moge sie doczekac.

  4. #204
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Robal,czego nie możesz się doczekać,baletów,czeskiej muzyki,czeskiego piwka ( w sobotę znowu mam spotkanie z patronem piwoszy czyli Wielkim GAMBRINUSEM }czy poprawin w apartamencie "pomorza"?haha

  5. #205
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    JESZCZE RAZ CHCIAŁBYM NADMIENIĆ,ŻE WSZYSTKO CO DO HOTELU I PIERWSZEJ GORĄCEJ KOLACJI JEST NAPISANE NA 4 STRONIE,NASTĘPNE JEDZONKO KAŻDY ZAMAWIA SOBIE Z KARTY DAŃ DO GODZ.24:00 I PŁACI ZA SIEBIE.
    JESZCZE JEDNA SPRAWA,MOŻE BY KAŻDY PRZYWIÓZŁ Z SOBĄ JAKIEŚ SZTUCZNE OGNIE LUB COŚ W TYM STYLU.
    NADMIENIAM TEŻ ŻE CZESCY POLICIANICI RYGORYSTYCZNIE PODCHODZĄ DO TYCH CO PRZEKRACZAJĄ PRĘDKOŚĆ I WTEDY JEST WYSOKA "POKUTA"{ LEPIEJ STRACIĆ TO NA DOBRE CZESKIE PIWKO )WIĘC PROSZĘ O ROZWAGĘ I OBOWIĄZKOWA W AUCIE JEST KAMIZELKA ODBLASKOWA.

  6. #206
    Robal
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maniek
    Robal,czego nie możesz się doczekać,baletów,czeskiej muzyki,czeskiego piwka ( w sobotę znowu mam spotkanie z patronem piwoszy czyli Wielkim GAMBRINUSEM }czy poprawin w apartamencie "pomorza"?haha
    ha, dobre pytanie. Wiesz, ze chyba wszystkiego po troszku.
    Kiedy Wy sie tam wybieracie? Wlasnie dzisiaj zaszly pewne zmiany w moim zyciu odnosnie mojej pracy, wiec najprawdopodobniejw piatek bede musial do 16 pracowac.
    Jak to wyglada u Was? Jesli pojawimy sie powiedzmy w sobote rano lub popoludniu to beda dwie noce, wiec bedziemy placic za ile dob w hotelu 2 czy 3?
    Roznice mozna wykorzystac na to spotkanko w Wielkim GAMBRINUSEM

  7. #207
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robal
    Cytat Napisał Maniek
    Robal,czego nie możesz się doczekać,baletów,czeskiej muzyki,czeskiego piwka ( w sobotę znowu mam spotkanie z patronem piwoszy czyli Wielkim GAMBRINUSEM }czy poprawin w apartamencie "pomorza"?haha
    ha, dobre pytanie. Wiesz, ze chyba wszystkiego po troszku.
    Kiedy Wy sie tam wybieracie? Wlasnie dzisiaj zaszly pewne zmiany w moim zyciu odnosnie mojej pracy, wiec najprawdopodobniejw piatek bede musial do 16 pracowac.
    Jak to wyglada u Was? Jesli pojawimy sie powiedzmy w sobote rano lub popoludniu to beda dwie noce, wiec bedziemy placic za ile dob w hotelu 2 czy 3?
    Roznice mozna wykorzystac na to spotkanko w Wielkim GAMBRINUSEM
    PŁACISZ TYLKO ZA NOCE,PRZYJEŻDŻASZ W SOBOTĘ TO PŁACISZ Z SOBOTY NA NIEDZIELĘ I Z NIEDZIELI NA PONIEDZIAŁEK,CZYLI 2 NOCE,CHYBA WIEKSZOŚC PRZYEDZIE W SOBOTĘ,

  8. #208
    Maniek
    Gość

    Domyślnie

    Proszę sprawdzić potwierdzenia na 4 stronie.Jak cos to proszę pukać lekko w drzwi lub 3x w parapet.

  9. #209
    rafjan
    Gość

    Domyślnie

    Kaska poszla za 4 osoby wiec do zobaczenia. My tez bedziemy w sobote :mrgreen:

  10. #210
    pumba
    Gość

    Domyślnie

    no i poszła kasa za 2 osóbki :mrgreen: αiΩ

Podobne wątki

  1. Zimowy Spot 2-dniowy (12-13.12.2015)
    Utworzone przez Gracekk w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 15-12-2015, 11:12
  2. [Temat organizacyjny] moze zlot i grill u mnie w czerwcu sob
    Utworzone przez cobra82_82 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 28-04-2008, 13:58
  3. [Temat organizacyjny] Zlot zamykający sezon w sierpniu bądź
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 30-01-2007, 22:28
  4. [Temat organizacyjny] SPARWY ORGANIZACYJNE- ZLOT W BIELSKU-
    Utworzone przez Paweł156 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 14-09-2006, 15:15
  5. [Temat organizacyjny] ZLOT 1-2 LIPCA, POD WŁOCŁAWKIEM - ZAPI
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 29-06-2006, 22:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory