Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Nie tylko Alfa Mzyury Moto Show Mazda Edition 2011

  1. #1
    Bogdan Pawłowsk
    Gość

    Domyślnie Nie tylko Alfa Mzyury Moto Show Mazda Edition 2011

    Już pojutrze w niedziele w Ełku odbędzie się uważam fajna impreza Mazury Moto Show Mazda Edition 2011 Sponsorem imprezy jest Auto Księżyno - dealer Mazdy z Białegostoku, jest to o istotne, że są dostępne darmowe wejściówki pod tym adresem http://www.facebook.com/pages/Mazda-Auto-Księżyno/321900858989 Myślę że warto się wybrać, ja co prawda mam kilkaset kilometrów, ale staruję tam w jutro

  2. #2
    Bogdan Pawłowsk
    Gość

    Domyślnie

    Uzupełnienie informacji, po zlocie minął tydzień, jednak nawał obowiązków jaki miałem nie pozwolił mi wcześniej się odezwać. Dopiero dzisiaj korzystając z dnia świątecznego mam chwilkę czasu aby w spokoju coś napisać A skoro zacząłem temat to uważam, że moim obowiązkiem jest też dorzucić kilka słów na temat samej imprezy na którą, tak jak pisałem w zapowiedzi miałem zamiar sie udać i się udałem. No cóż najmniej przyjemne wspomnienia to trasa do Ełku i powrót, nawet bardziej powrót niż trasa do. Na przyszły rok o ile będzie ta impreza wznawiana to raczej zdecyduję się na 1 dniowy odpoczynek w Ełku i powrót w dniu następnym. Sama impreza, pomimo tłoku (no cóż ciężko było się spodziewać, że na takiej imprezie będzie 100 osób i każdy będzie miał super miejsce) uważam, że była naprawdę udana. Wrażenia niezapomniane. Wyścig naprawdę dał dużo emocji, szczególnie pod wrażeniem byłem patrząc na przygotowanie i szybkość Litwinów. Naprawdę podkręcili oni swoje autka i z produktami fabrycznymi to raczej miały one mało wspólnego. No cóż prawo młodości, znajomości mechaniki, oddania sprawie (nie oszukujmy się takie tuningowanie na poważnie samochodu-nie piszę o "wiejskim" spojlerze i zamontowaniu dwururki na odejściu tłumika) nie jest tanie i wymaga odpowiedniej wiedzy aby się w to bawić. W pewien sposób im zazdroszczę....nie chodzi mi o gotówkę wsadzoną w samochody, tylko o tę wiedzę, mnie jakoś do mechaniki pojazdowej i wszelkich spraw wymaganych przy takiej zabawie nie było po drodze. Owszem wymienić klocki, tłumik to może jeszcze, ale poważne przeróbki i modyfikacje to już za wysokie progi jak na moje nogi. Nie mniej bo zacząłem odbiegać od tematu-tak jak napisałem imprezka super. Naprawdę zasługuje na rozpropagowanie i to by na stałe zagościć w kalendarzu imprez motoryzacyjnych w naszym kraju. Mazda jako sponsor uważam że spisała się na medal podobnie jak organizatorzy, którzy z tego co widziałem są grupka naprawdę młodych zapaleńców. I z tego względu chylę przed nimi czoła

Podobne wątki

  1. Moto Show Bełchatów
    Utworzone przez bimsky w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 07-08-2013, 20:21
  2. 3 Mazurski Moto Show 19 Sierpnia
    Utworzone przez Dabro86 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 09-08-2012, 08:29
  3. [Zapowiedź] Świony Moto Show
    Utworzone przez ShadowZ w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-05-2012, 15:52
  4. Moto show 2011
    Utworzone przez KUBAS w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-03-2011, 17:57
  5. moto show
    Utworzone przez jasiu486 w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 15-04-2010, 22:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory