Strona 2 z 16 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 151

Temat: Bicie rekordu Guinnessa - wrażenia

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Competizione
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Wołczyn
    Auto
    166 2.4 jtd 10v
    Postów
    444

    Domyślnie

    Wspaniała impreza. Zajebiście spędzony czas. Miałem numer 423. Pozdrawiam wszystkich uczestniczących. Na filmiku 18:07 moja Alfina

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta Avatar latem666
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Były: Corsa B 1.2 16V, AR 156 1.6 TS SW R.I.P. Jest: 156 SW FL 1.9 JTD 8v
    Postów
    499

    Domyślnie

    Szkoda, że ochrona doczepiła się do naszego grilla. Tyle dobrze, że już w zasadzie kończyliśmy. Świetna imprezka. Trochę szkoda, że już więcej się w czymś tak wielkim nie weźmie udziału.

  3. #13
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysiek88r Zobacz post
    Może być tylko problem z prędkością z jaką pokonaliśmy trasę miało być max do 40 km/h ja jechałem 70 i ledwo dogoniłem osobę przede mną, a słyszałem że byli tacy co jechali jeszcze szybciej
    Gadałem o tym nawet z kierowcą pierwszego auta w kolumnie , który jechał nie szybciej niż 50km/h . Po prostu ktoś gdzieś przyhamował potem ktoś depnął żeby dogonić i na 1000 aut robią się takie "anomalia" . No i niestety większość winy za to spada na część uczestników ,którzy nie przeczytali zasad i wymagań potrzebnych do zatwierdzenia rekordu ,które były "wszędzie" zapodane . Gość za mną jechał jak na wycieczkę krajoznawczą robiąc duży odstęp a jasno było - 40km/h i do 8 metrów luki . Jeżeli nie zatwierdzą nam całości to może część która pozwoli pobić rekord a jak nie to pretensje można mieć tylko do "czynnika ludzkiego" ,który nie czytał regulaminu i nie potraktował imprezy z powagą

  4. #14
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał latem666 Zobacz post
    Szkoda, że ochrona doczepiła się do naszego grilla. Tyle dobrze, że już w zasadzie kończyliśmy. Świetna imprezka. Trochę szkoda, że już więcej się w czymś tak wielkim nie weźmie udziału.
    Hahaha jest gdzieś zdjęcie grilla . Przekozaki - se zrobili grilla koło ławeczki przy samym budynku CE . Jest moc.

  5. #15
    Użytkownik Embrion Avatar Krzysiek88r
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 JTS
    Postów
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    Gadałem o tym nawet z kierowcą pierwszego auta w kolumnie , który jechał nie szybciej niż 50km/h . Po prostu ktoś gdzieś przyhamował potem ktoś depnął żeby dogonić i na 1000 aut robią się takie "anomalia" . No i niestety większość winy za to spada na część uczestników ,którzy nie przeczytali zasad i wymagań potrzebnych do zatwierdzenia rekordu ,które były "wszędzie" zapodane . Gość za mną jechał jak na wycieczkę krajoznawczą robiąc duży odstęp a jasno było - 40km/h i do 8 metrów luki . Jeżeli nie zatwierdzą nam całości to może część która pozwoli pobić rekord a jak nie to pretensje można mieć tylko do "czynnika ludzkiego" ,który nie czytał regulaminu i nie potraktował imprezy z powagą
    Jeśli nawet zdarzy się tak że rekord nie zostanie uznany, to dla samej imprezy i tak warto było tam być A za rok spróbujemy znowu organizatorzy jak i sami kierowcy już wiedzą jak taki przejazd wygląda "w praktyce" więc nie powinno już być problemu, ale na razie nie ma co gadać tylko cierpliwie czekać na werdykt komisji, tak czy owak jeszcze raz gratulacje i podziękowania dla organizatorów i wszystkich uczestników.

  6. #16
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Chyzioslaff
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    jest 2x166, Avensis T27, Passat B4
    Postów
    275

    Domyślnie

    Impreza super, wrażenia także. Na filmie nawet siebie znalazłem 34:21 Jedyne ale do drogi powrotnej, zostaliśmy skierowani zamiast górą na rondo to dołem i musieliśmy zawracać przez stację beznynową. Trochę to było bez sensu, bo nie było oznaczeń i nikt nie wiedział co ma robić. Reszta cacy aż miło. Mam nadzieję że uznają rekord.

  7. #17
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Wesoły_Kr
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Lancia Delta III
    Postów
    483

    Domyślnie

    Siema
    Dla mnie impreza była również udana , ludzie , samochody , hostessy z EC Wiadomo że można się doczepić do jazdy niektórych uczestników ale przynajmniej miałem kupę śmiechu jak na początku musiałem gonić kolegę przede mną mając 120 km na zegarach a później hamować do 40 Było super to najważniejsze a rekord rekordem Zastanawia mnie tylko fakt tego "serwisu" dla uczestników . On w ogóle był ? A jeszcze pozdrowienia dla dwóch kolegów z Poznania z niebieskiej GTV Spider z non stop otwartym dachem Szacunek

  8. #18
    Użytkownik Embrion Avatar waldis
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 159 JTDm 120KM Sportwagon
    Postów
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    No i niestety większość winy za to spada na część uczestników ,którzy nie przeczytali zasad i wymagań potrzebnych do zatwierdzenia rekordu ,które były "wszędzie" zapodane . Gość za mną jechał jak na wycieczkę krajoznawczą robiąc duży odstęp a jasno było - 40km/h i do 8 metrów luki . Jeżeli nie zatwierdzą nam całości to może część która pozwoli pobić rekord a jak nie to pretensje można mieć tylko do "czynnika ludzkiego" ,który nie czytał regulaminu i nie potraktował imprezy z powagą
    Tak poza tematem,to tak naprawde chyba nie jest możliwe żeby ponad 1000 utrzymało te wytyczne...ponad tysiąc kierujących,którym udziela się atmosfera święta,na drodze której nie znają,która nie jest prostym odcinkiem,ma pare km i jedzie się w szpalerze pozdrawiających ludzi zawsze ktoś się zagapi,poniesie go fantazja,albo pomyli biegi
    Miejmy nadzieję że nie będą się czepiać szczegółów i uznają rekord,a jak nie to będzie okazja do następnej próby
    Jeszcze raz wielkie dzięki dla tych którzy to wymyślili i zrealizowali.

  9. #19
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    PS. Siedziałem w 4C ( chociaż cięzko było do tego wlyzć i wylyzć ) ale kozacka fura . Zresztą ogólnie było kilka Alf konkretnych do podziwiania jak kolegi forumowa 156ka z 2.0 20VT , Matejkowe mistrzostwo świata i GTVka na full Ragazzonie a także cudo 156 na gwincie kolegi "Kapu" na 19 calowych LMach oraz skromna 147ka Wheelerwaspa ,która na żywca robi zajebiste wrażenie ,zwłaszcza jej detale w hydrografice/carbonie . Oj nie było czasu by obejść wszystkie auta ale i tak jestem zadowolony.

  10. #20
    Użytkownik Embrion Avatar Krzysiek88r
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0 JTS
    Postów
    0

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    PS. Siedziałem w 4C ( chociaż cięzko było do tego wlyzć i wylyzć ) ale kozacka fura . Zresztą ogólnie było kilka Alf konkretnych do podziwiania jak kolegi forumowa 156ka z 2.0 20VT , Matejkowe mistrzostwo świata i GTVka na full Ragazzonie a także cudo 156 na gwincie kolegi "Kapu" na 19 calowych LMach oraz skromna 147ka Wheelerwaspa ,która na żywca robi zajebiste wrażenie ,zwłaszcza jej detale w hydrografice/carbonie . Oj nie było czasu by obejść wszystkie auta ale i tak jestem zadowolony.
    No fury mega jak to Alfy... Pozdrowienia dla Pana z czarnej 4c z Czech

Podobne wątki

  1. Wyjazd na bicie rekordu Guinnessa :)
    Utworzone przez TriXter w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 23-05-2015, 19:30
  2. Wspólny wyjazd na Bicie Rekordu Guinnessa Gliwice 01.05.2015 !
    Utworzone przez Gracekk w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 333
    Ostatni post / autor: 10-05-2015, 10:17
  3. Bicie rekordu Guinnessa - 1 maja 2015 - ktos jedzie?
    Utworzone przez serath w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 07-05-2015, 11:23
  4. Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 05-05-2015, 07:19
  5. Bicie rekordu Guinnessa - Wyjazd z Katowic :)
    Utworzone przez latem666 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-04-2015, 21:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory