Strona 1 z 7 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 67

Temat: Jastrząb 21.11.2015 - koniec sezonu? śpieszyć się trzeba :)

  1. #1
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie Jastrząb 21.11.2015 - koniec sezonu? śpieszyć się trzeba :)

    Być może to ostatni termin na Jastrzębiu w tym sezonie:
    http://www.torjastrzab.pl/trening-auto,ww,226
    Na poprzednim m.in tak było:
    https://www.youtube.com/watch?v=LS3VLsAvIB8
    ktoś się skusi ? było kilka głosów że warto by sobie jakieś czasy pomierzyć nawzajem czy coś...
    Lub choć wstawić kilka Alf czy innych Włoszek w ten japońsko-niemiecki mur zawsze na trackday'ach obecny.
    Ostatnio masa Mazd RX8, RX7 - jakoś nie boją się o ciśnienie oleju i inne mity Wankli dotyczące, może i TSom warto dać szansę się wykazać? Tyle projektów, niech jeżdżą!

    Jest też superOS 11.11 - puchar jesieni (Artas155 proponował, ale mnie osobiście z odległością >200km dojazdu nie przekonuje 5 czy 7 kółek i w dodatku na nieludzką 7mą rano stawianie się na miejscu). Może kiedyś .

  2. #2
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    moja już zimuję - a remont domu skutecznie utrudnia składanie jej do kupy. W następnym sezonie .... słowo że wpadne !!

  3. #3
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    No, Ty akurat masz kawał drogi, musisz mieć pewny 100% wóz , a i tak coś tam może wyjść dopiero w obciążeniu ostrzejszym. Szkoda by się turlać taki kawał i tylko kilka kólek zrobić.
    Ale za to do Poznania masz bliżej.
    I niedawno odkryłem - jest takie coś (było w zeszłym roku przynajmniej) - Amatorski Wyścig Górski - w zeszłym roku chyba pierwszy, miałeś pod nosem :
    https://www.youtube.com/watch?v=rMtDJC7AKm0
    (początek - widać co znaczy ciężki przód )
    Ale z tego co się zorientowałem wstępnie - uproszczone procedury, regulaminy itp .
    Może i w przyszłym roku będzie, może jakieś AR się pojawią i dokopiom tym driftującym i tracącym sekundy na to BMW ?

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Może i w przyszłym roku będzie, może jakieś AR się pojawią i dokopiom tym driftującym i tracącym sekundy na to BMW ?
    Pojadą wszystkie forumowe projekty i poprzejeżdżają tam wszystkich

    Impreza fajna z prawdziwą rywalizacją,trzeba by się kiedyś wybrać.Taki przedsionek GSMP

  5. #5
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artas 155 Zobacz post
    Pojadą wszystkie forumowe projekty i poprzejeżdżają tam wszystkich
    No właśnie - prowokuj, prowokuj ! prowokacji w słusznym celu nigdy za wiele!
    A jak mimo to żadne AR się nie pokażą to jednak "Meksyk..." wyjdzie że rację ma, cóż.

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    No właśnie - prowokuj, prowokuj ! prowokacji w słusznym celu nigdy za wiele!
    A jak mimo to żadne AR się nie pokażą to jednak "Meksyk..." wyjdzie że rację ma, cóż.
    Prowokacje to moja specjalność ale niestety akurat z tych to nic nie będzie marka samochodu o przebogatej historii sportowej,a rejserów jak na lekarstwo.Nasze pisanie nie spowoduje że nagle pojawią się inni uczestniczący takich imprez.Większość nie ma tak przygotowanego auta jak np.Ty,a inni wolą czasami poupalać na mieście niż pojechać na tor i tam się czegoś nauczyć a poza tym ten ciągły kompleks za małej mocy,braku opon a szkoda mi samochodu itd.nie pozwala się ludziom z naszej społeczności przełamać i pojechać na taką pojeżdżawkę i dobrze się bawić..nie ważne.
    Ja czekam na kolejne twoje raporty z wypadów na tor i....coś tam będę też działał w tym kierunku

  7. #7
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Ja mam teraz, a z przygotowaniem to różnie bo to >15to letnie auto - o np. ostatnio się okazuje ze jakieś kable w wiązce pękają ot tak . Zawsze coś będzie, coś wyskoczy, trudno. A swojego warsztatu nie mam, więc i przestoje będą.
    Ale wcześniej jeździłem cywilną 156tka na kilka imprez plus szkolenia typu SJS i się dało i frajda jest bez porównania z ulicznymi jazdami (co to w ogóle jest - uliczne upalanie? - nie rozumiem pojęcia tego) i coś się uczy. Opony owszem, ale nie na każdym torze się zużywają a i jak się popatrzy to sporo używek semislick'ów czy nowych nawet semislick'ów jest - teraz dobry sezon na tkaie zakupy "posezonowy" . Kwestia priorytetów wydatków - na lakiery, bajery czy na opony i jazdę na przykład.

  8. #8
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    Ja też ciągle starymi cywilnymi furami na budżetowych oponach ale zawsze z mordą uśmiechniętą od ucha do ucha też z jakimiś tam przygodami,a to koło się urwało a to problem ze sprzęgłem ostatnio,w 156 bez zawieszenia pojechaliśmy ale jak zawsze było zajebiście!Na profilach to już była przepaść,między oponą normalną a semislickiem.Ale tak jak piszesz,opony bajery,felgi gleby czy cuś innego
    Uliczne upalanie?jazda od świateł do świateł na pełnym ogniu i wyścigi z tatuśkami w octaviach tdi i myśl że jest się najszybszym na mieście hahaha.No i czasem grubsze "legalne" wyścigi z mocniejszymi...

  9. #9
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Szkoda benzyny, lepiej na gokarty pójść (to odnośnie "ulicznego upalania") .

  10. #10
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Szkoda benzyny, lepiej na gokarty pójść (to odnośnie "ulicznego upalania") .
    Rosciszów - doskonale znam te okolice na pysznego pstrąga w drodze do domu można wpaść

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Tor Jastrząb 24.10.15 trening
    Utworzone przez Andrzejsr w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 25-10-2015, 13:19
  2. [Zapowiedź] Zakończenie sezonu 2015 Youngtimer Warsaw
    Utworzone przez Bartek77 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-09-2015, 10:27
  3. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  4. 2012.10.07 - Spot SKM 6 Koniec Sezonu ZachPom
    Utworzone przez maciejszypulski w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-10-2012, 13:39
  5. Koniec Alfa Romeo, koniec legendy, koniec pasji....
    Utworzone przez simeone w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 31
    Ostatni post / autor: 21-05-2012, 22:58

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory