Strona 23 z 28 PierwszyPierwszy ... 13141516171819202122232425262728 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 276

Temat: Dobry bo Włoski - Italian Track Day 2016

  1. #221
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    '91 75 Twin Spark
    Postów
    63

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    @_em - oj, gdyby instruktorzy zobaczyli rączkę w ok. 1:30 ...
    Było i krzyżowanie i mydełko fa i mnóstwo innych błędów, to moje pierwsze przejazdy z kamerką i dopiero w domu na spokojnie zauważam wszystkie oczywiste błędy.

  2. #222
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał fx25 Zobacz post
    A mnie się podobało, dzięki pachołkom w lesie nie było żadnego dzwona. Trasa na kartingu była fajna i dobrze oznaczona pacholkami, fakt że lodowisko (w lesie było przyczepnie) ale mogłem potrenować panowanie nad autem.
    Pachołki w lecie były rozstawione bezpiecznie- tak bym to określił. Ktoś jak juz jeździł w Kielcach miał ogromną przewagę
    4 łapem inna jazda, ośką było ślisko, ale tylne napędy miały przerąbane

    Z tego całego szkolenia mam tylko to, a szkoda, bo drugi element był najciekawszy w całym tym dniu
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 17-07-2016 o 17:28

  3. #223
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał _em Zobacz post
    Było i krzyżowanie i mydełko fa i mnóstwo innych błędów, to moje pierwsze przejazdy z kamerką i dopiero w domu na spokojnie zauważam wszystkie oczywiste błędy.
    Ja to nazywam "procesem nauki" a nie błędami bo na początku dzielnie trzymałeś obie, i później też.
    (swoją drogą krzyżowanie samo w sobie błędem nie jest przecież jak się dobrze siedzi , w zależności od układu można cały tor przejechać bez odrywania rąk od kierownicy (poza momentami zmiany biegu). O asfalcie i torze wyścigowym mowa, bo nie o rajdzie gdzie kręcą więcej i gdzie może faktycznie te żółte czy czerwone paski na kierownicy się przydają, bo można się pogubić pewnie. Ale zaletą nieodrywania rąk jest to, że nie można się pogubić jak są koła. A w Alfach szczególnie to fajne jest bo mały zakres od max w prawo do max w lewo mają (nie wiem jak 75tka).
    No jak już obróci to się kręci więcej.

  4. #224
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    '91 75 Twin Spark
    Postów
    63

    Domyślnie

    To był 3 przejazd, kiedy wiedziałem już gdzie jest moje miejsce w klasyfikacji i mogłem sobie pozwolić na przejazd z przymrużeniem oka, stąd przesadna ilość gazu na łukach wtedy też dotarło do mnie, że mając sensowną prędkość w danym kierunku łatwiej jest pojechać nieco bokiem niż przy niskiej prędkości gdzie byle kałuża potrafi zmienić krajobraz o 180 st.

  5. #225
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał kylo1986 Zobacz post
    Widziałem co się z twoja 75 działo, ale tak ogólnie że nikt w nic nie przyładował to lekki cud.
    Akurat to niemożliwe, bo moja 75 nie była w stanie dojechać i byłem saabem :p

    Widziałem jak szło mojemu tacie na tym deszczu w czterołapnym czołgu. Po pierwszej próbie zrezygnował. Wrażenia miał lekko mówiąc - złe. Trakcji nie mógł złapać
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  6. #226
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Chyba Kylo1986 pisał o 75-tce innej : _em'a .
    (super po prostu z tymi nicka'mi )

    A co do trakcji to wszyscy jednakowo ślisko mieli przecież, szkoda rezygnować gdy się już przyjeżdża. No ale nic na siłę.

    Wrzuci ktoś te wyniki w końcu ?

  7. #227
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    '91 75 Twin Spark
    Postów
    63

    Domyślnie

    foto nie moje.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	generalka kielce2016.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	136.4 KB
ID:	205811

  8. #228
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Czołówka włoska, fajnie Ale co ja widzę ?! - Ciężżżżka Brera na śliskim najlepsza !
    No no , gratulacje FX25 !
    Tomi za to w 1 sekundzie powtarzalności się zmieścił, co jest trudne normalnie, a co dopiero na śliskim jak łatwo o błąd, ale chyba najlepiej tor znał?
    A Best-Lap - Artur ale nie Artas w Fiacie Coupe, też nie lekkim raczej.

  9. #229
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    12 2015
    Auto
    156 evoluzione
    Postów
    0

    Domyślnie

    Szkolenie - ciężko sensowne zrobić w 2,5h dla grupy 50 osób, raczej miało za cel oswojenie z obiektem tylko.

    Obiekt słynny ze śliskiej nawierzchni - ale tak naprawdę trzeba tam być żeby to zrozumieć - zwłaszcza w deszczu, wjeżdżając później na przyczepną nawierzchnię nitki toru ciężko aż było się przełamać i uwierzyć że jest przyczepność i iść na 100%

    Mam pytanie do kolegów z czołówki - na jakich gumach jechaliście ?

    I drugie pytanie do kierowników innych 156 - na śliskiej części z podsterownością walczyliście tylko czy uciekał komuś strasznie tyłek ?

  10. #230
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimsky Zobacz post
    Akurat to niemożliwe, bo moja 75 nie była w stanie dojechać i byłem saabem :p

    Widziałem jak szło mojemu tacie na tym deszczu w czterołapnym czołgu. Po pierwszej próbie zrezygnował. Wrażenia miał lekko mówiąc - złe. Trakcji nie mógł złapać
    Kurde ja myślałem że to ty jesteś czarną 75ką, prawie identyczna jak ta z podpisu. Teraz już wiem kto to ty byłeś
    Przed jazdami rozmawialiśmy o tym jaki to Saab
    Te nicki to naprawdę porażka
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 17-07-2016 o 21:11

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Track Day, Ułęż, maj
    Utworzone przez Przemek_Docent w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 03-03-2009, 20:25

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory