Strona 7 z 27 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 261

Temat: Classicauto Cup 2016

  1. #61
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    A to tych formalnych kruczków nie znam. Ale że licencja o umiejętnościach nie stanowi, to bym polemizował i to mocno (wiadomo że to nie papierek tylko, ale że po coś się ją robi) - ilość godzin za kółkiem wprost się przekłada na rezultaty (do pewnego poziomu ale i tak to poziom o niebo wyższy niż "amatora od czasu do czasu"), doświadczenie w różnych warunkach, nawierzchniach, dobór opon do tego, różne wozy objeżdżane zapewne, fundusze - nie prywatne więc łatwiejsze do zdarcia w formie gumy choćby itd. W ogóle "nakierowanie się" na jazdę a nie jazda z doskoku.
    Jak sprawdzać ? - gdyby taki podział miał być to poza na pewno możliwymi formalnymi sposobami, to przecież gdyby był taki podział, to by się nie pchał do kategorii "leszczy" żaden "pro" - wstyd przecież normalnie

  2. #62
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    I edycja - Ułęż zakończona.
    Wszystkie Italiańskie wozy dojechały do końca.
    Puchar FCA stworzyło 6 sztuk. No niedużo, ale różnorodnie
    Niestety 1 sekundy (SEKUNDY JEDNEJ wrrrrrrrr... ) mi zabrakło do Lanci Delty Integrale . Kurde.

    A koledzy z Fiatami Coupe deptali po piętach ostro - i z tego co widzę kolega Artas się na pudło w swojej klasie załapał! - Gratulacje!
    Ja się nigdzie nie załapałem , ale 8 miejsce na 12 w 4-2000 gdzie kurcze mocni zawodnicy to jest ok i nawet jakieś punkty chyba daje
    A na 146 startujących - 57 z Pucharówką zajęliśmy (czyli w generalce chyba się mówi) .
    Jakieś foto video relacje tu czy w temacie o Pucharówce zrobię, ale do roboty innej póki co muszę

  3. #63
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    A koledzy z Fiatami Coupe deptali po piętach ostro - i z tego co widzę kolega Artas się na pudło w swojej klasie załapał! - Gratulacje!
    Było bardzo dobrze niestety do pudła zabrakło 0,2 sekundy ale puchar przyjechał z FC do Warszawy

    I nie odebrałeś nagrody pucharu FCA!!!

  4. #64
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artas 155 Zobacz post
    Było bardzo dobrze niestety do pudła zabrakło 0,2 sekundy ale puchar przyjechał z FC do Warszawy

    I nie odebrałeś nagrody pucharu FCA!!!
    No nie odebrałem, bo nie wygrałem przecież - Lancia, której w ogóle cały dzień nie widziałem, wyprzedziła mnie o tą 1 sekundę ... miała 15:33 a ja 15:34
    o:
    http://classicautocup.pl/app/downloa...+Ulez+2016.pdf


    No ale u Ciebie 0,2 sek (to wszystko to różnice na ponad 15 minut jazdy! ) to naprawdę włos ! O ile ja wiem gdzie tą jedną sekundę głupio straciłem, ba niejedną! i sobie w brodę pluję teraz że pucharówka mogłaby mieć w końcu puchar (bo za młodu nie miała) . To co dopiero a jakbym miał 0,2 sek tylko...oj... i to do grupy swojej gdzie trudniej bo bardziej wyrównane . Oj...
    Płyn do spryskiwacza wylałeś przed jazdą ? jak nie to te 0,2 sek pewnie !


    A wyniki wszystkie tu są :
    http://classicautocup.pl/wyniki/wyniki-2016/

    Aha, a Giulia "Kazimierzówka" (Biłyk Marek) to była 1600cm/900kg a nie 1300. Pogadałem chwilę z właścicielem - mówi że od pierwszej edycji CAcup jeździ, wcześniej z inną gdzie wybuchł silnik, teraz z tą.
    Ostatnio edytowane przez Andrzejsr ; 04-04-2016 o 08:58

  5. #65
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    No nie odebrałem, bo nie wygrałem przecież
    Nagrody dostały 3 miejsca.Lancia,Ty i FC,w Kielcach musisz się do nich zgłosić może jeszcze dostaniesz "nowego" Fiata 500

  6. #66
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Artas 155 Zobacz post
    Nagrody dostały 3 miejsca.Lancia,Ty i FC,w Kielcach musisz się do nich zgłosić może jeszcze dostaniesz "nowego" Fiata 500

    No kurcze, ale pytałem T. Ważyńskiego przed odjazdem i potwierdził że jest tylko dla Igo miejsca nagroda puchar i tyle! Nie wiedział co Fiat przysłał w paczce chyba . No to się zebraliśmy bo ojciec swoje lata ma i zmęczony był, a i kawałek do domu, no cholera...

    Znaczy co można było dostać - resoraka?

  7. #67
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzejsr Zobacz post
    Znaczy co można było dostać - resoraka?
    Lancia dostała puchar a reszta po resoraku i do domu...

  8. #68
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    No ciekawe czy będzie ta klasyfikacja - puchar Fiata utrzymany. Niby mało, ale Pań niewiele więcej. A na Kielce chyba więcej zawsze wozów przyjeżdżało niż na Ułęż ? może dlatego że pierwsze były.
    Musze dać Alfę na przegląd bo na jednym przejeździe coś prychała i zawieszenie po Ułężu może coś chcieć, i raczej na Kielce się wpiszę też. Tylko nie wiem co z treningiem tam jeszcze.

    Swoją drogą, to niby 5 kółek same zawody, ale z rozgrzewaniami to dobrze ponad 70 czy 80 km zrobiłem(!) pare razy na drogę pojechałem , przyznaję, po benzynkę i schłodzić. A i raz miałem powtórzony przejazd bo przede mną kogoś obróciło i dojechałem do niego.

    I podobno wcześniej zawsze były mapki z naniesionymi słupkami, szykanami i dokładną trasą. A teraz - nie , tylko kierunek przejazdu. Co zwłaszcza na lotniskowym "torze" jest niefajne bo żeby szybko jechać to trzeba dokładnie wiedzieć co będzie później, a nie wypatrywać i dopiero reagować. JacekK podejrzewał, że w ten sposób preferują załogi z pilotem. No może i tak.
    W Kielcach choć częściowo trasa ma krawężniki wyraźne to pod tym wzgl powinno być lepiej.

  9. #69
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    Ciechanowiec
    Auto
    159 1.9 mJTD
    Postów
    98

    Domyślnie

    Gratulacje wszystkim.
    Spotkałeś ludzi z czerwonej MR2?

  10. #70
    Użytkownik Znawca Avatar Artas 155
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Warszawa/Gródek
    Auto
    Alfa Romeo 155 2.0 16V/Alfa Romeo 155 1.8 8V i FC 20VT
    Postów
    1,155

    Domyślnie

    No fajnie jakby ten puchar został.W toyocie wszyscy uczestnicy dostali jakieś gadżety,a u nas jak zwykle bida Ale najważniejsze żeśmy sobie polatali i bez żadnych awarii wrócili do chałupy.

    No te słupki to trochę słabo.W pewnym momencie nic nie było widać tylko te pachołki i nie wiadomo z której strony je brać parę razy mnie poniosło bo w ostatniej chwili ogarniałem jak atakować szykanę Na szczęście niedługo Kielce,więc już prawie jak w domu.Chociaż konkurencja będzie jeszcze większa

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Julka 2016
    Utworzone przez dziadzia82 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-01-2016, 15:57
  2. Zlot 2016
    Utworzone przez SŁOWIK w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 20-01-2016, 22:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory