Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Skórzana tapicerka

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Alfa Romeo 147 JTDm
    Postów
    3

    Domyślnie Skórzana tapicerka

    Zakupiłem taką o to ślicznotkę tylko brakuje jej jednego elementu, bez którego alfa to nie alfa, aczkolwiek nie ma w niej skóry.. I tu pytanie do was. Lepiej kupić komplet foteli i dać do regeneracji (wiadomo, 10 letnie fotele nie będą wyglądać jak nowe) czy może obszyć skórą te, które posiadam. Nie wiem jaki jest koszt takiego obszycia, może ktoś obszywał. Co do foteli to też dużego wyboru nie ma, 3 komplety bananowych, poprzecieranych foteli



    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	erg.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	103.3 KB
ID:	251657
    Ostatnio edytowane przez marek230482 ; 27-10-2018 o 19:27 Powód: nie dajemy ogłoszeń w technicznym

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Auto
    Giulietta 1.4 170 MA
    Postów
    128

    Domyślnie

    Kup ładne fotele i nic nie kombinuj z obszywaniem, najlepiej szukaj z wersji Q2 lub Ti. Jak chcesz żeby były idealne to kup kanapę i prawy fotel od anglika a lewy od europejczyka.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2016
    Mieszka w
    Nowy Sącz/Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 147, 1.9JTD 85kW
    Postów
    311

    Domyślnie

    Jeśli chcesz skórzane fotele to kupisz w bardzo dobrym stanie za niewielkie pieniądze. Jeśli chcesz z skóre z wersji TI to może być problem żeby kupić w tych samych pieniądzach bdb stan. Ostatnio widziałem jakieś fotele z 147 3D z TI w dobrej cenie na allegro.

  4. #4
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,607

    Domyślnie

    Ja ostatnio widziałem i macałem nowo obszyte fotele na wzór oryginału. Co prawda nie w alfie ale to nie ma znaczenia. Cena roboty z materiałem najwyższej jakości - 1000zł za jeden fotel. Robota pierwsza klasa. Nie mam mowy żeby znaleźć jakieś defekty. Fotele jakby auto z fabryki wczoraj wyjechało.
    Cena dość zaporowa ale nie sądzę żeby dobrze udało się zrobić taniej. Widziałem kiedyś "tańsze" wykonania i nie wyglądało to profesjonalnie.

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    05 2016
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.9 jtd 16V
    Postów
    609

    Domyślnie

    Obszywanie na nowo foteli, w porównaniu z kupnem używanych i nawet oddaniem fotela kierowcy do regeneracji do tapicera, nie opłaca się w ogóle.
    Obszycie to koszt kilku tyś zł. Kupno i regeneracja fotela kierowcy można zamknąć spokojnie w kwocie 1000 zł.
    Polecam szukanie używanego kompletu. Czasami można naprawdę super stan dorwać za grosze.

    A w przypadku kilku/kilkunastoletniej skóry na fotelach, czasami samo jej czyszczenie odpowiednią chemią potrafi spowodować efekt "łał".
    Niejednokrotnie tapicerka skórzana nie była czyszczona nigdy..
    Ostatnio edytowane przez Maxi ; 27-10-2018 o 21:58

Podobne wątki

  1. Skórzana tapicerka
    Utworzone przez ropiotrek w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-06-2016, 16:11
  2. Tapicerka skórzana...
    Utworzone przez kamikaze1988 w dziale 156
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 21-03-2012, 18:47
  3. [GTV Spider] Tapicerka skórzana w Gtv
    Utworzone przez Lukas1020 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 07-01-2012, 21:50
  4. Skórzana tapicerka
    Utworzone przez piotrpom w dziale 147
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 30-09-2010, 13:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory