Strona 1 z 14 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 137

Temat: Alfę 147 chcę ! :)

  1. #1
    Użytkownik Ogier Avatar DonARello
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    łódzkie
    Auto
    147 JTD 8v Rosso
    Postów
    190

    Domyślnie Alfę 147 chcę ! :)

    Witam
    Audi A3, Ibiza, Leon - żadne z nich. Wybór padł na Alfę 147 i chcę to auto wbrew fatalnej wręcz opinii znajomych o tej marce Jakieś półtora tygodnia się decydowałem co kupić, przeczytałem masę artykułów o kilku autach, które mi odpowiadały i na pewnym pierwszym miejscu znalazł się ten model z silnikiem 1.9 JTD 115km. Właściwie od początku prowadził w moim rankingu A wszystko się zaczęło od tego, jak się nią przejechałem...jako pasażer Nie wiem co mnie bardziej urzekło wtedy: piękne kształty zewnętrzne lśniące od światła latarni w ciemny, mroźny wieczór czy eleganckie wykończenie wnętrza i te bogate wyposażenie... Wiem jedno, jestem po prostu zachwycony tym autkiem i już nie mogę się doczekać, kiedy w końcu przejadę się swoją Bellą Czy zechcecie mi trochę doradzić przy zakupie i przyspieszyć urzeczywistnienie się mojego marzenia? Wcześniej był Ford w gazie 60km, to będzie moja druga furka od której oczekuję już większej mocy i na to wygląda, że się chyba nie zawiodę. Ok, żeby nie przynudzać przejdę może do konkretów

    Szukam 1.9 JTD 115km do 15.000zł (sztywny limit), najlepiej 5D Jest co najmniej kilka ciekawych ofert na otomoto.pl, zacznę może od tej: http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-9jtd-127tys-km-1wl-ks-serwis-C21696184.html Co o tym myślicie? Ogólnie widzę, że na tym Śląsku jest dużo ogłoszeń o 147-mce, kawałek drogi mam, ale jak będzie trzeba, to się zrobi mała wycieczkę Domyślam się, że pewnie podobnych tematów wcześniej było dużo...,ale mam nadzieję, że mnie zrozumiecie, bo zależy mi na dobrym wyborze. Generalnie zamierzam ciągnąć ten temat tak długo...dopóki nie stanę się posiadaczem AR Na tygodniu lub w sobotę pojadę już na pierwsze oględziny...może do Częstochowy? Także z góry dzięki za jakiekolwiek rady/opinie.
    Pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Jest dział porad przy zakupie.

  3. #3
    Użytkownik Ogier Avatar DonARello
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    łódzkie
    Auto
    147 JTD 8v Rosso
    Postów
    190

    Domyślnie

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    Jest dział porad przy zakupie.
    Yhm. Myślałem, że tu też będzie pasował temat. W takim razie proszę Moderatorów o przesunięcie topica do właściwego działu...

  4. #4
    Użytkownik Pasjonat Avatar @sdero
    Dołączył
    02 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    RAV4 / Ducati Diavel Carbon
    Postów
    3,133

    Domyślnie

    Cytat Napisał DonARello Zobacz post
    Szukam 1.9 JTD 115km do 15.000zł (sztywny limit), najlepiej 5D Jest co najmniej kilka ciekawych ofert na otomoto.pl, zacznę może od tej: http://otomoto.pl/alfa-romeo-147-1-9...C21696184.html Co o tym myślicie?
    Totalny golas Nawet radio nie oryginalne. Ale gość leje wodę jak prawdziwy handlarz
    Za te pieniądze jakimi dysponujesz można mieć full wypas z 2003r.
    Chip tuning, EGR off , DPF off, SCR off, Lambda off , modyfikacja dawki startowej oraz inne.

    Więcej informacji: www.conmir.pl, lub Fanpage na FACEBOOK
    Trochę o korektach - > Motoblog - wpływ korekt pod obciążeniem
    Trochę o DPF - > Motoblog - co warto wiedzieć o DPF

  5. #5
    sir_ice
    Gość

    Domyślnie

    nie kupuj w polsce!

    przeszukaj mobile.de i za ta cene w niemczech na pewno znajdziesz cos o wiele pewniejszego....

  6. #6
    Użytkownik Ogier Avatar DonARello
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    łódzkie
    Auto
    147 JTD 8v Rosso
    Postów
    190

    Domyślnie

    Cytat Napisał @sdero Zobacz post
    Totalny golas Nawet radio nie oryginalne. Ale gość leje wodę jak prawdziwy handlarz
    Za te pieniądze jakimi dysponujesz można mieć full wypas z 2003r.
    Full wypasu niekoniecznie potrzebuję, ale chociaż ta kierownica wielofunkcyjna przydałaby się Nie wiem czy leje wodę, mnie to ogłoszenie wygląda na bardzo szczere i wydało mi się najlepszym wyborem na otomoto Przeszukałem tak jak mówiłeś z roku, 2003 to znalazłem jedynie 4 modele z tą kierą i dwustrefowym klimatronikiem. Hmm...


    Cytat Napisał sir_ice
    nie kupuj w polsce!
    przeszukaj mobile.de i za ta cene w niemczech na pewno znajdziesz cos o wiele pewniejszego....
    Do Niemiec to nie pojadę po auto...,ale przeszukałem tą stronkę co podałeś i znalazłem 3 ciekawe oferty z Polski
    Czyli z 7 opcji, na pierwszy ogień idzie ta:Puławy Tym bardziej jak ktoś ma w opisie, że jest możliwość sprawdzenia na stacji diagnostycznej, to mnie się wydaje, że kitu nie chce wcisnąć...

  7. #7
    sir_ice
    Gość

    Domyślnie

    opis tego auta wyglada mi malo wiarygodnie, gosc to handlarz wiec tym bardziej bym mu nie ufal......

    poza tym nie takie rzeczy juz pisali w ogloszeniu a potem wiadomo co sie okazywalo.................... duuuzo tego na forum.

    ze slaska nie tak daleko do niemiec, a uwierz mi ze warto sie troche wysilic...

    sam kupilem moja belle na poczatku grudnia w niemczech i jest to juz druga alfa jaka sciagnalem zza zachodniej granicy.

    powiem tylko tyle ze juz NIGDY nie kupie auta w polsce.....

  8. #8
    ViP Maniak resoraków Avatar Mariusz AutoDS
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Mińsk Maz.
    Auto
    147 1.9 , 159 SW 2.4, Fiat x1/9
    Postów
    884

    Domyślnie

    147 to fajne autko.. sam mam 1,9 JTD 115KM tylko 3d.. i jeśli sporo jeździsz to pomyśl o 1,6 105KM ..zamontujesz LPG i będzie taniej sporo niż na ON. Polecam czerwony kolor.. pieknie się prezentuje, często patrze jak żona gdzieś wyrusza.. i ciesze oczy wyglądem..
    pozdrawiam, Mariusz / AutoDS Team Poland / Alfa 147 1,9 JTD GTA-look, Alfa 159 SW 2,4 JTDm, Fiat X1/9

  9. #9
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Alfa romeo 147 Spark
    Postów
    115

    Domyślnie

    kolego na twoim miejscu zabierz, ze sobą lapka i podłącz pod belle i zobaczysz jaki ma przebieg bo na pewno ma przestawiony licznik a i może coś więcej będziesz wiedział o autku no ale to handlarz i może ci nie pozwolić podłączyć

  10. #10
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebott
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    Była: Alfa Romeo 147 1.6 TS 105KM 2001
    Postów
    491

    Domyślnie

    Tu masz 147 od forumowicza - powinno być jeszcze aktualne:

    http://www.forum.alfaholicy.org/samo...stinctive.html

    I bezczelnie podrzucam też swoją:

    http://www.forum.alfaholicy.org/samo...ogression.html

    Pzdr.
    „Własnością człowieka jest zniknąć, śpieszmy się śmiać ze wszystkiego.”

    Blaise Cendrars

Podobne wątki

  1. Chcę kupić Alfę 147 do przekładki w pół automacie. Warto?
    Utworzone przez rafał 121 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 19-02-2013, 21:41
  2. [Brera] chcę kupić!!!
    Utworzone przez delejal'holik w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 28-09-2012, 09:10
  3. [156] Proszę o pomoc w ocenie auta, chcę kupić tę Alfę.
    Utworzone przez matezoma w dziale 156
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-09-2011, 20:08
  4. Potrzebne porady, chcę kupić alfę 156 lub 147
    Utworzone przez matezoma w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-08-2011, 10:17
  5. Chcę naprawić wadliwą Alfę
    Utworzone przez bussard w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 27-03-2011, 15:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory