Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Potrzebny prawy błotnik i zderzak przód. Pilnie!!

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Złoty
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Jaworzynka
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD Q4 SW DISTINCTIVE
    Postów
    520

    Domyślnie Potrzebny prawy błotnik i zderzak przód. Pilnie!!

    Witam

    Przesadziłem dzisiaj rano trochę z prędkością, do tego opony do d*py i wylądowałem w rowie zatrzymując się na słupie telefonicznym. uszkodzenia z tego co dałem rade zauważyć to zerwany prawy dolny wachacz z przodu i pokiereszowany dość mocno przedni prawy błotnik i zderzak. Części mechaniczne będę kupować raczej nowe, ale to co potrzebuje to:
    Przedni prawy błotnik i zderzak, dobrze by było jakby posiadał otwory pod spryskiwacze reflektorów. Do wersji po FL.
    Fajnie by było jakby pod kolor - 244 Verde Brooklands

    Takie pytanko jeszcze małe. Czy uderzenie o sile, która urywa wahacz (uderzyłem bokiem, ale jadąc do przodu i koło zahaczyło o słupek betonowy, brakowało dosłownie 5cm żebym go minął ;/ ) czy nie powinny mi wybuchnąć airbagi? Czy mam się głosić do poprzedniego właściciela, że auto nie jest w 100% sprawne? Jak podłączałem go pod kompa, to airbagi były w porządku.

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar tomek921
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Częstochowa/Kłobuck
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD CF2
    Postów
    906

    Domyślnie

    Cytat Napisał Złoty Zobacz post
    Takie pytanko jeszcze małe. Czy uderzenie o sile, która urywa wahacz (uderzyłem bokiem, ale jadąc do przodu i koło zahaczyło o słupek betonowy, brakowało dosłownie 5cm żebym go minął ;/ ) czy nie powinny mi wybuchnąć airbagi? Czy mam się głosić do poprzedniego właściciela, że auto nie jest w 100% sprawne? Jak podłączałem go pod kompa, to airbagi były w porządku.
    Gdyby od takiej pierdoły miały wybuchać poduchy to co drugie auto na polskich drogach miałoby wyprute poduszki, wiadomo z jakiego powodu... dziurawe jak ser szwajcarski drogi :/

    Co do części to poszukaj w dziale giełda, jest pełno 156 na części, może znajdziesz jakąś po FL

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Złoty
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Jaworzynka
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD Q4 SW DISTINCTIVE
    Postów
    520

    Domyślnie

    Uderzenie wydawało mi się dosyć mocne, no ale może faktycznie niewystarczająco... OBY

    Ciężko się szuka na forum części blacharskich do 156. Trzeba wejść w temat i doszukiwać się czy wersja przed, czy po lifcie. Wpisałem tu temat bo w bazarze jeszcze nie mogę, a nuż ktoś się znajdzie kto będzie miał do opchnięcia Poszukiwań oczywiście nie zaprzestanę.

  4. #4
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Złoty
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Jaworzynka
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD Q4 SW DISTINCTIVE
    Postów
    520

    Domyślnie

    No i d*pa. Obleciałem wszystkie okoliczne szroty. Na naszym forum niema żadnej po FL, na allegro tylko jeden zderzak - kompletny bez spryskiwaczy i za 1100zł. Akcesoria wszystkie mam dobre bo zderzak oberwał w bok, potrzebuję goły zderzak z otworami na spryskiwacze i widzę że będzie z tym problem.

  5. #5
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    źle szukasz :
    na szybko :
    http://moto.allegro.pl/zdzerzak-przo...864229092.html

    - - - Updated - - -

    ale faktycznie mało tych ze spryskami :-(








  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Złoty
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Jaworzynka
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD Q4 SW DISTINCTIVE
    Postów
    520

    Domyślnie

    Dzięki.. nie zauważyłem go. Same przed FL tylko były.

    mój błąd źle szukałem zamiast wpisać w wyszukiwarkę modelu to skorzystałem z opcji wyboru modelu auta, a widzę że prawie nikt tego nie używa.

    - - - Updated - - -

    może ktoś podpowiedzieć jakie szczegóły różnią błotniki przednie przed i po lifcie? na alledrogo mało kto pisze do jakiej wersji.
    Ostatnio edytowane przez Złoty ; 15-12-2012 o 17:58

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Huber
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    156 SW FL 1,9JTD 16V
    Postów
    414

    Domyślnie

    Jeśli wysilisz się i sam rzucisz okiem na jeden i drugi, to nie sposób byś nie dostrzegł różnicy w kształcie reflektorów

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Złoty
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Jaworzynka
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD Q4 SW DISTINCTIVE
    Postów
    520

    Domyślnie

    Kształt reflektorów wiem jaki jest, chodzi o to jaki jest kształt błotnika przy reflektorze, ale wydaje mi się, że po FL mają bardziej proste zakończenie miedzy zderzakiem a błotnikiem przy lampie. A czy po FL na każdym błotniku jest naklejka DESIGN GIUGIARO?

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory