Strona 41 z 180 PierwszyPierwszy ... 31323334353637383940414243444546474849505191141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 1796

Temat: Co myślicie o chińskim radiu z odtwarzaczem DVD, GPS i DVB-T zamiast fabrycznego?

  1. #401
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    jelenia gora
    Postów
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    Czyli potrafisz ogarnąć pełne sterowanie z kiery?
    1.Zrobić,kupić interpretator can.
    2.popatrzeć co się dzieje na canie i wyciągnąć wnioski
    3.odblokować radio do czystego windowsa CE/dotyczytylko gms,lub innych made in china wszystko to jest to samo jedynie nazwa końcowa inna/
    4.kupić lub zrobić emulator can pod win ce
    5.Dołożyć ram/tutaj mam wielki problem,namierzyłem firmę która jest w stanie to zrobić najmniej inwazyjną metodą/
    Założenia miały być:
    Nawi-ok
    bluetooth-ok
    kamera cofania przód tył wyłączanie przyciskiem lub po can-?????/vectra c insignia pozostaje cena/
    Wyświetlanie info z chińczyka na liczniku-prawie ok/wina pajęczyny/
    Sterowanie z koła kierownicy lub pojebanym Blue and mee-ok/czytaj głosowe angielski,polski jest huj...syntezator mowy/
    P.S.
    Oprogramowanie dla sterowników alfy sa debilnie tworzone,dlaczego???????/159,166.147 FL,etc/
    Będąc na szkoleniu i zadając takie pytanie Panu R....-usłyszałem odpowiedż TTTM.Narazie wszystko jest na tzw.pająka.
    Koszta:
    scalaki,do fejsu 50PLN.
    czas ok.120 rbh
    przegląddanie internetu 30 dni/L4/
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez jan123456 ; 12-06-2014 o 21:06

  2. #402
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Cóż... czyli emerytura

  3. #403
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    suzuki
    Postów
    1

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomio Zobacz post
    Jedynie ten tuner FM mają GMSy strasznie lipne, w Audio System podczas montażu dowiedziałem się, że z tym odbiorem Fm w tych radiach to TTTM


    Witam , zamierzam kupić model GMS 6315 lub GMS 6311 przeszukując net znalazłem ten temat,
    Mam pytanie do użytkowników , ponieważ zależy mi na działaniu nawigacji, jak działa AutoMapa na tym urządzeniu ?

    Już wyjaśnię o co mi chodzi : jadę np. słucham radia czy płyty i mam włączoną navigację , czy komunikaty z AutoMapy podawane są jak przełączę na radio ? pytam ponieważ miałem radio chińskie które po nacisnięciu ikony
    i przejściu na radio nie można było jakby powrócić do menu automapy , i ucinało komunikaty trzeba było
    wyłączyć od nowa, później przestał działać GPS całkowicie , zawieszało się to strasznie,
    Odnośnie mapy jeszcze jedno , czy szybko przelicza trasę ?


    z góry dzięki za odpowiedzi ,
    pozdrawiam.

  4. #404
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    Ford Mondeo Kombi 2.5 V6 Rocznik 2001
    Postów
    2

    Domyślnie Chinczyk...dlaczego nie

    Witam!
    kupilem niedawno tzw. " Chinczyka "do samochodu dziala znakomicie ku mojemu zdziwieniu.
    Ale: karta SD mini z programem ktora to dostalem wraz z radiem nie chciala zaskoczyc.... a gdy juz wszystko ladniutko gralo to znowu nie mialem glosz w nawigacji.
    Tu moge jedynie pocieszyc ze w moim przypadku pomogla Nawigacja Software iGo 8 a dokladnie May 18 2011. Po paru godzinach ustawien w programie, udalo sie ! Wgralem Mapy 45 krajow europy, jezyki w tym polski itd. I do dzisiaj "zero" zaciec smiga jak "ta lala"!
    Drugim problemem to ze nie moglem w czasie jazdy / brzmi glupio..../ ogladac DVD . W tym przypadku nalezy podlaczyc kabelek z Radia ( Brake albo Parking ) do masy samochodu i sprawa zalatwiona.
    W razie dokladniejszych instrukcji aby dzialala NAVI , prosze pytac, odpowiem i doradze w 100%
    pozdrowienia!

  5. #405
    Użytkownik Znawca Avatar pabloXXL
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTDm 150KM
    Postów
    1,275

    Domyślnie

    Cytat Napisał kochanowicok Zobacz post
    Witam! kupilem niedawno tzw. " Chinczyka "do samochodu dziala znakomicie ku mojemu zdziwieniu. Ale: karta SD mini z programem ktora to dostalem wraz z radiem nie chciala zaskoczyc.... a gdy juz wszystko ladniutko gralo to znowu nie mialem glosz w nawigacji. Tu moge jedynie pocieszyc ze w moim przypadku pomogla Nawigacja Software iGo 8 a dokladnie May 18 2011. Po paru godzinach ustawien w programie, udalo sie ! Wgralem Mapy 45 krajow europy, jezyki w tym polski itd. I do dzisiaj "zero" zaciec smiga jak "ta lala"! Drugim problemem to ze nie moglem w czasie jazdy / brzmi glupio..../ ogladac DVD . W tym przypadku nalezy podlaczyc kabelek z Radia ( Brake albo Parking ) do masy samochodu i sprawa zalatwiona.W razie dokladniejszych instrukcji aby dzialala NAVI , prosze pytac, odpowiem i doradze w 100%pozdrowienia!
    Jaki model Chinczyka kupiłeś?

  6. #406
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2014
    Auto
    Ford Mondeo Kombi 2.5 V6 Rocznik 2001
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam!
    To ten Model Radia:
    http://www.ebay.de/itm/ES732DE-6-2-2...E:L:OC:DE:3160

    NIestety nie ma TMC i DVB-T, ale moze uda sie to Radio przerobic z Analogu na DVB-T....
    Pozdrawiam.

  7. #407
    Użytkownik Rowerzysta Avatar confil
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Zielona Góra-Ochla
    Auto
    159 1.9JTDm
    Postów
    74

    Domyślnie

    Ja mam to http://www.eonon.com/Car-GPS/2-Din-C...DVD/G2104.html
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	aaa.jpg
Wyświetleń:	562
Rozmiar:	44.2 KB
ID:	139147   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	bbb.jpg
Wyświetleń:	1005
Rozmiar:	95.5 KB
ID:	139148  
    Ostatnio edytowane przez confil ; 24-07-2014 o 21:28 Powód: Dodano

  8. #408
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    KSU
    Auto
    Była: AR 147 1.9 JTD| AR 159 2007 1.9 JTDm, AR Mito 1.3 JTDm, Jest: AR Giulietta 2011 2.0 Jtdm
    Postów
    158

    Domyślnie

    Ostatnio wymyśliłem, że pozbyłbym się oryginalnej navi w mojej alfie i zastąpił ją czymś innym. I tutaj moje pytania. Co kupić za rozsądne pieniądze? Gdzie znajdę fachowców którzy mi to zmontuja? Kraków lub okolice? Jak to się sprawdza w praktyce? Bo niby wiele funkcji komputera obsługiwanych jest z oryginalnej nawigacji, jak to jest po wymianie na zamiennik? Po zmianie oryginalne navi jest chodliwe na allegro etc.? Czy raczej nie zarobię na tym? :] Czy sterowanie z kierownicy dalej działa na zamienniku?
    Ostatnio edytowane przez Mazi88 ; 05-09-2014 o 17:38

  9. #409
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Zupełnie nic nie czytasz. Wszystko jest w tym temacie.
    Cytat Napisał Mazi88 Zobacz post
    Co kupić za rozsądne pieniądze?
    Co to znaczy rozsądne? Można za 1000zł a można za 3000zł. W temacie jest trochę przykładów kto co ma i aktualne ceny sprawdź na allegro.
    Cytat Napisał Mazi88 Zobacz post
    Jak to się sprawdza w praktyce?
    Wszystko jest w temacie. Wady i zalety.
    Cytat Napisał Mazi88 Zobacz post
    Bo niby wiele funkcji komputera obsługiwanych jest z oryginalnej nawigacji, jak to jest po wymianie na zamiennik?
    Też było. Wszystkie funkcje komputera teraz będziesz miał na środkowym ekranie. Oczywiście w uproszczonej wersji. Ponoć to się samo przełączy jak nie masz ori navi.
    Cytat Napisał Mazi88 Zobacz post
    Po zmianie oryginalne navi jest chodliwe na allegro etc.?
    Raczej nie bo wszyscy raczej się tego pozbywają a nie kupują, nie mniej jednak na pewno da się sprzedać. Ale chodliwym zdecydowanie bym nie nazwał.
    Cytat Napisał Mazi88 Zobacz post
    Czy sterowanie z kierownicy dalej działa na zamienniku?
    Też było pierdylion razy. Nie działa. Musisz mieć adapter za parę stówek i wtedy może jako tako. Może dlatego bo to zależy od radia. Im mniej markowe/tańsze tym gorzej. To chinoli chyba w ogóle nic nie ma. Z tańszych jest GMS do którego jest i jakoś to działa częściowo (czytaj temat). Do droższych nie ma problemu z kupieniem ale nie znam relacji czy wszystko działa ok.

  10. #410
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar krzyhkrk
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Wieliczka/Kraków
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDM
    Postów
    34

    Domyślnie

    Kilka dni temu zamontowałem stacje GMS 6315, przed zakupem trochę się obawiałem o jakość tego urządzenia ale po kilku dniach użytkowania stwierdziłem ze jak za te pieniądze jest ok. Zapłaciłem 1150zł za stacje plus interface do sterowania przyciskami z kierownicy 270zl i ramka montażowa 160zl. Zamontowałem sam, wszystko działa jak należy, jakość dźwięku jest zadowalająca, stacja łączy się z galaxy s5 bez problemu, jakość dźwięku podczas rozmowy telefonicznej ok, automapa śmiga bez problemu, sterowanie z kierownicy działa, co prawda 8 przycisków a nie 10 ale inaczej chyba się nie da zrobić , jedynie co czasami dotyk jest za mało czuły i trzeba kliknąć coś dwa razy. Mam zamiar jeszcze dokupić kamerę cofania oraz video rejestrator. Jedynie co zauważyłem co nie działa prawidłowo to wciskając słuchawkę w kierownicy powinna się uruchomić funkcja telefonu czyli wyświetlić klawiatura do wybierania numerów natomiast stacja wykonuje połączenie telefoniczne na ostatnio wybierany numer, tak samo podczas rozmowy telefonicznej nie da się wejść w ustawienia stacji ale to chyba już kwestia oprogramowania. Ogólnie jak za te pieniądze jest ok, lepsze to niż oryginalna navi z wejściem na kartę sim która wylądowała już na aukcji do sprzedania. Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Demontaż fabrycznego radia
    Utworzone przez BlackBomb w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-12-2021, 12:56
  2. [156] Jakie radio zamiast fabrycznego?
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 13:16
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 12:44
  4. Problem tempomatu (nie fabrycznego)
    Utworzone przez khropek w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 15:51
  5. [156] Niskotonowy zamiast fabrycznego tyłu...
    Utworzone przez Seferiel w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 10:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory