Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #15841
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Asatoss
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Rzeszów / Warszawa / Poznań
    Auto
    Było: 147 1.9 115KM / 159 1.9 150km // Jest: ---
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał squadracorse Zobacz post
    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...-ID6Ara3h.html Alfa wylądowała na otomoto.Zapraszam
    Mam nadzieję, że nikt tego nie odbierze jako nietakt . Już jestem po 1 kontakcie z kolegą, zanim jednak pojade ją zobaczyć, czy ktoś może zna ten samochód?

    Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka

  2. #15842
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Brak
    Postów
    24

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kuleski Zobacz post
    Taki chip nie zwiększa spalania lecz rzekł bym nawet ze zmniejsza lub zostaje na takim samym poziomie jak przed.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
    Dzięki za pomoc

  3. #15843
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    szukam 159
    Postów
    1

    Domyślnie

    Dzień dobry,
    po jakimś czasie wahań planuję podjąć decyzję o zakupie (a właściwie leasingu) używanej 159. Przesiadam się z Peugeota 307
    W oko wpadł mi egzemplarz: autlet . pl/pojazd/2897/alfa-romeo-em159-em-150-km-czarna-skora-2-x-parktronik-serwisowany-2008r
    W związku z tym potrzebuję oceny ekspertów czy ktoś może oglądał ten egzemplarz? Czy jest wg. Was warty swojej ceny? Przyznam, że przejrzałem kilkadziesiąt ogłoszeń i ten spodobał mi się szczególnie, nie bez znaczenia jest też forma finansowania.
    Ewentualnie, czy jest na forum osoba z Warszawy lub okolic, która ma doświadczenie i czas i zechciałaby pomóc ocenić ten egzemplarz naocznie? Oczywiście nie za darmo

  4. #15844
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Zdjęcia są ciemne, ale odcień tylnego zderzaka może się różnić. Do tego przedni zderzak nie jest spasowany z błotnikiem po lewej stronie. Oba znaczki dziudziaro są, więc raczej nie bita za bardzo Poza tym nie ma za bardzo do czego się przyczepić po zdjęciach

  5. #15845
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    BMW e90
    Postów
    11

    Domyślnie Zakup 1 alfy

    Witam, mam w planach w niedalekiej przyszłości kupić Alfę 159. Jako, że to będzie moja pierwsza alfa, chciałbym się troszkę dowiedzieć od bardziej znających tą markę co nieco o tym samochodzie.Najlepiej sedan w Dieselu: 1,9 120km lub 150km. Inne odpadają ze względu na wysokie spalanie (2.4) lub rocznik (2.0) a co za tym idzie koszt zakupu automatycznie wzrasta. W tej chwili szukam, czytam o ew. usterkach sam ale może coś pomożecie

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-9jtd-6-bieg-full-navi-xenon-pdcx2-skora-klim-alu-100-bezwypad-ID6AtYzG.html#d29ae09617

    Czy taka alfa w takiej cenie jest możliwa do "ustrzelenia" czy szukać w wyższym zakresie cenowym? Dodam, że mój budżet na alfę to ok. 23 tys.

  6. #15846
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał rodrigo Zobacz post
    Witam, mam w planach w niedalekiej przyszłości kupić Alfę 159. Jako, że to będzie moja pierwsza alfa, chciałbym się troszkę dowiedzieć od bardziej znających tą markę co nieco o tym samochodzie.Najlepiej sedan w Dieselu: 1,9 120km lub 150km. Inne odpadają ze względu na wysokie spalanie (2.4) lub rocznik (2.0) a co za tym idzie koszt zakupu automatycznie wzrasta. W tej chwili szukam, czytam o ew. usterkach sam ale może coś pomożecie

    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-9jtd-6-bieg-full-navi-xenon-pdcx2-skora-klim-alu-100-bezwypad-ID6AtYzG.html#d29ae09617

    Czy taka alfa w takiej cenie jest możliwa do "ustrzelenia" czy szukać w wyższym zakresie cenowym? Dodam, że mój budżet na alfę to ok. 23 tys.
    inny kolega niedawno o nią pytał.

    http://www.forum.alfaholicy.org/kupi...samochod_.html

  7. #15847
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    BMW e90
    Postów
    11

    Domyślnie

    A czy są jakieś ramy finansowe dla tego auta ? Tzn. np. w jakich granicach szukać odpowiedniego rocznika żeby nie trafić na przysłowiowego "bubla" ? Na różnych stronach szukając 2007 wzwyż ceny zaczynają się bardzo nisko.

  8. #15848
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    nie ma tu reguły,że od jakieś ceny zaczynają się dobre sztuki, a poniżej jest syf. na zachodzie za alfę 159 w przyzwoitym stanie trzeba zapłacić powyżej 3500euro za 2006-2007 rok. duży wybór jest w przedziale 4000-6000euro. do tego dolicz ok. 2000zł koszty ściągnięcia i przerejestrowania + marżę komisu. trafiają się oczywiście sztuki nawet za 2000euro, ale te są już wyraźnie bardziej zmęczone, i często niesprawne/pokolizyjne. po zdjęciach ciężko jest poznać, czy prezentowane auto to jest sztuka odpicowana za 2000euro z marżą 100%, czy ładny egzemplarz z marżą 15%. jeśli ja miałbym coś doradzać, to odpuść komisy, szukaj auta z prywatnego ogłoszenia. dużo większa szansa na dobry egzemplarz.

  9. #15849
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    [MENTION=79263]rodrigo[/MENTION] jak masz po drodze to możesz moją obejrzeć, wpisuje się w Twoje wymagania i budżet - poza tym, że jest SW a nie sedan.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #15850
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    GOP
    Auto
    159 SW | 1.9 JTDm | 150+ KM | 2007
    Postów
    94

    Domyślnie

    [MENTION=79263]rodrigo[/MENTION] o aprowadzanych Ci napisali, jednak te ktore juz dlugo sa w pl sa znacznie tansze a wciaz mozna znalezc dobre sztuki... wazne abys znalazl niebita i w miare udokumentowane serwisy z ostatnich 2 lat, bedziesz widzial co moze pasc

    Wysłane z mojego ASUS_Z00ED przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory