Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #15421
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Moja dalej aktualna, chociaz bylem przekonany, ze klient, który ogladal zabierze ja. Na jutro mial przyjechac i odebrac auto ( ponad 350 km mial do mnie ) . Tydz temu wytargowana cena, ustalone szczegóły itd itp. Dzis tel, ze maska ma odpryski od kamieni i jednak odpuszcza. Rózne sa priorytety..., a kupcowi zycze znalezienia tego wymazonego auta

  2. #15422
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał stunt_rider Zobacz post
    Moja dalej aktualna, chociaz bylem przekonany, ze klient, który ogladal zabierze ja. Na jutro mial przyjechac i odebrac auto ( ponad 350 km mial do mnie ) . Tydz temu wytargowana cena, ustalone szczegóły itd itp. Dzis tel, ze maska ma odpryski od kamieni i jednak odpuszcza. Rózne sa priorytety..., a kupcowi zycze znalezienia tego wymazonego auta
    Pewnie się rozmyślił po prostu. Odpryski na masce to jak brak naklejki na błotniku, niektórym przeszkadza
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  3. #15423
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    Cytat Napisał stunt_rider Zobacz post
    Moja dalej aktualna, chociaz bylem przekonany, ze klient, który ogladal zabierze ja. Na jutro mial przyjechac i odebrac auto ( ponad 350 km mial do mnie ) . Tydz temu wytargowana cena, ustalone szczegóły itd itp. Dzis tel, ze maska ma odpryski od kamieni i jednak odpuszcza. Rózne sa priorytety..., a kupcowi zycze znalezienia tego wymazonego auta
    od lat stosuje sie wodne lakiery a one sa delikatne I odpryski to norma. kolega anAlfaBeta z miesiac temu odebral nowa Giulie, po tygodniu czy dwoch juz wrzucil fotki z 2 odpryskami na masce - mial chyba mniej niz 1tys km przejechane. klientowi mozesz zyczyc powodzenia, bo jak znajdzie taka bez, to znaczy ze niedawno byla malowana
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #15424
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    od lat stosuje sie wodne lakiery a one sa delikatne I odpryski to norma. kolega anAlfaBeta z miesiac temu odebral nowa Giulie, po tygodniu czy dwoch juz wrzucil fotki z 2 odpryskami na masce - mial chyba mniej niz 1tys km przejechane. klientowi mozesz zyczyc powodzenia, bo jak znajdzie taka bez, to znaczy ze niedawno byla malowana
    Nie mial do czego sie przyczepic to głównym tematem byla maska poobijana od kamieni. Moge ja pomalowac z AC, ale przyjdzie nastepny z miernikiem ( ten tez mial wszystko igla) i powie ze walona byla i kolo sie zamyka. Auto jest uzywane, nie ma mozliwosci jezdzic autem zeby cos sie nie pojawilo... drogowcy robia drogi sypia tymi kamyczkami i one tez robia robote z lakierem...

    - - - Updated - - -

    a i tak poza tematem kiedys kiedys zmieniajac akumulator na nowy navigacja sie zresetowala i krzyczala o kod aktywacyjny, nikt nie mogl mi pomoc, kazali przyjechac na serwis i to zrobia w sporej monecie. Chcialem to zrobic przed przyjazdem kupujacego i sie udalo, jak ktos zainteresowany pisac

  5. #15425
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4
    Postów
    18

    Domyślnie

    Witam
    W dniu wczorajszym oglądałem samochód
    Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDM 200KM wersja Ti z automatem z Gdańska, kolor czarny
    Jeżeli ktoś byłby chętny posłuchać mojej opinii to zapraszam na PW.
    Stan techniczny dobry, stan blacharski słabo, kosmetycznie bardzo słabo.
    Nr VIN ZAR9390007152359
    Posiadam wydruk z badania technicznego.

    - - - Updated - - -

    Sam zresztą szukam wersji SW 2.4 JTDm lub 1.8 TBi.

    Wersja 3.2 JTS w gazie to chyba biały kruk.
    Raz była taka w Wa-wie na Bemowie.
    Zna ktoś może właściciela lub auto ?

  6. #15426
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    AR 159 08' Ti 1.9 JTDm
    Postów
    27

    Domyślnie

    Witam,

    Jestem na kupnie AR 159. Na wstępnie dodam, ze oglądałem dziś ten egzemplarz (ID=6025591202). Dla dobra innych podzielę się tym co zobaczyłem. Zauważyłem, że tylna prawa lampa jest pęknięta w dwóch miejscach więc będzie sprawiała problem. Dodatkowo w środku wydaje się jakby jeździło w niej zwierzę. Podłokietnik poobdzierany jakby od pazurów. Zderzak przedni też jakby miał popękane mocowanie przy lewym reflektorze. Wydech skorodowany, opony prawie łyse... zasadniczo już na wstępie autko nie urywało "tyłka".

    Chciałbym teraz prosić Was o pomoc w ogarnięciu tego ogłoszenia (ID=6007438965) VIN=ZAR93900007275700

    Pozdrawiam
    Szymon
    Ostatnio edytowane przez simonq92 ; 13-04-2018 o 19:21

  7. #15427
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Witam, zapraszam do siebie na oględziny


    Cytat Napisał simonq92 Zobacz post
    Witam,

    Jestem na kupnie AR 159. Na wstępnie dodam, ze oglądałem dziś ten egzemplarz (ID=6025591202). Dla dobra innych podzielę się tym co zobaczyłem. Zauważyłem, że tylna prawa lampa jest pęknięta w dwóch miejscach więc będzie sprawiała problem. Dodatkowo w środku wydaje się jakby jeździło w niej zwierzę. Podłokietnik poobdzierany jakby od pazurów. Zderzak przedni też jakby miał popękane mocowanie przy lewym reflektorze. Wydech skorodowany, opony prawie łyse... zasadniczo już na wstępie autko nie urywało "tyłka".

    Chciałbym teraz prosić Was o pomoc w ogarnięciu tego ogłoszenia (ID=6007438965) VIN=ZAR93900007275700

    Pozdrawiam
    Szymon

  8. #15428
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    AR 159 08' Ti 1.9 JTDm
    Postów
    27

    Domyślnie

    Cytat Napisał stunt_rider Zobacz post
    Witam, zapraszam do siebie na oględziny
    Podeślij na coś na PW Zapoznam się

  9. #15429
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    Moge ja pomalowac z AC, ale przyjdzie nastepny z miernikiem ( ten tez mial wszystko igla) i powie ze walona byla i kolo sie zamyka.
    A nie możesz dołączyć dokumentacji zdjęciowej? W ogłoszeniu będzie ładnie wyglądać, a jak ktoś przyjedzie już z miernikiem i zacznie marudzić, to zawsze mu możesz zdjęcia pokazać przed i po, a nawet w trakcie.

    Chciałbym teraz prosić Was o pomoc w ogarnięciu tego ogłoszenia (ID=6007438965) VIN=ZAR93900007275700
    Jak rozglądałem się za swoją rok temu, to to ogłoszenie już było. Wtedy kosztowała ponad 43 000 zł. Wisi rok, nie może się sprzedać, cena spadła o prawie 8 tys zł.

  10. #15430
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    156
    Postów
    12

    Domyślnie

    Idz do salonu kup nowy

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory