Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 45

Temat: Bose

  1. #1
    Użytkownik Świeżak Avatar Biaggi
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Krk
    Auto
    159 SW 3.2 Q4
    Postów
    54

    Domyślnie Bose

    Witam, czy system audio Bose jest w jakis szczegolny oznaczony? Widzialem juz 2 ogloszenia aut, ktore niby ma Bose, ale nie widac bylo zadnego napisu na glosnikach

  2. #2
    Użytkownik Embrion Avatar dawidoos
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTDm 150KM, 2007
    Postów
    23

    Domyślnie

    Mam u siebie na pokładzie takie granie i znaczek "BOSE" jest tylko na głośniku niskotonowym w tylnej półce. Na pozostałych nie ma żadnych oznaczeń

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar Biaggi
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Krk
    Auto
    159 SW 3.2 Q4
    Postów
    54

    Domyślnie

    mozesz wkleic fotke?

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar sickboy
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 16V Distinctive 2006r
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Napisy BOSE są napewno na głośnikach w desce rozdzielczej (tych nad bocznymi nawiewami) co widać na załączonej fotce
    http://lanciateam.nazwa.pl/foty/blac.../1/Black01.jpg

    Nero Provocatore - AR159
    Jedna mARka - Jeden Klub - Alfaholicy

  5. #5
    superglide
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał dawidoos Zobacz post
    Mam u siebie na pokładzie takie granie i znaczek "BOSE" jest tylko na głośniku niskotonowym w tylnej półce. Na pozostałych nie ma żadnych oznaczeń
    Mam tak samo. BTW do niczego to Bose :-)

  6. #6
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2009
    Auto
    AR159 Q-tronic
    Postów
    1,121

    Domyślnie

    Jesli takie wykonanie komponentow jak w 147 to faktycznie nie ma sie co chwalic

  7. #7
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar sebsob
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    DW
    Auto
    jest: Lancia Ypsilon 1.2 16V, Ford S-Max 2.0 TDCi, była: Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm
    Postów
    292

    Domyślnie

    Cytat Napisał superglide Zobacz post
    BTW do niczego to Bose :-)
    A ja tam sobie chwalę
    Oczywiście szału nie ma, ale gra to nieźle - zauważalnie lepiej aniżeli ze standardowym nagłośnieniem.

    PS. U mnie jedyne oznaczenie jest na głośnikach/kratkach w konsoli (na podszybiu).

  8. #8
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar richi102
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Ford Mondeo MK4 1.8 TDCI 2010
    Postów
    381

    Domyślnie

    To ja się podepnę pod temat.
    Chciał bym poznac waszą opinię. Gdzieś na jesień tego roku chcę kupic nową 159 i moje pytanie: Czy przy konfiguracji zabrac Bose czy wziąśc standardowe głośniki i za te pieniądze wymienic je samemu na coś lepszego.
    Dodam że teraz w 156 mam półroczną tubę Vibe CBR12 Active Evo 1300W i chciał bym ją przełożyc do nowej 159.
    Przyznam że byłem przekonany do zakupu Bose, ale po postach w tym temacie mam wątpliwości.
    Dzięki za odpowiedź.

  9. #9
    superglide
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał richi102 Zobacz post
    To ja się podepnę pod temat.
    Chciał bym poznac waszą opinię. Gdzieś na jesień tego roku chcę kupic nową 159 i moje pytanie: Czy przy konfiguracji zabrac Bose czy wziąśc standardowe głośniki i za te pieniądze wymienic je samemu na coś lepszego.
    Dodam że teraz w 156 mam półroczną tubę Vibe CBR12 Active Evo 1300W i chciał bym ją przełożyc do nowej 159.
    Przyznam że byłem przekonany do zakupu Bose, ale po postach w tym temacie mam wątpliwości.
    Kolego, problem z Bose w Alfie 159 nie polega tak naprawdę na instalacji Bose. Użytkowałem i użytkuję kilka systemów tej firmy i wiem, jaki to mniej więcej poziom. W mojej Alfie Bose gra raczej słabo, natomiast jak widać zresztą po komentarzu powyżej, niektórzy sobie bardzo to chwalą. Postanowiłem sprawdzić u źródła w Bose i problem jest następujący: Bose dostarcza dla Alfy gotowe systemy, które kiedyś tam zostały zoptymalizowane i wyregulowane. Jeśli planujesz zakup 159 w wyższej wersji to dostaniesz w standardzie nawigator. I ten właśnie nawigator (montowany od końca 2009) jest źródłem problemu i złej jakości sygnału podawanego do wzmacniacza Bose. Bose poinformowało mnie, że wspólnie z Alfą pracują nad problemem, ale decyzja, jak to zostanie rozwiązane względem reklamujących klientów jest po stronie AR.

  10. #10
    Użytkownik Embrion Avatar dawidoos
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Koszalin/Szczecin
    Auto
    Alfa Romeo 159 1,9 JTDm 150KM, 2007
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał richi102 Zobacz post
    To ja się podepnę pod temat.
    Chciał bym poznac waszą opinię. Gdzieś na jesień tego roku chcę kupic nową 159 i moje pytanie: Czy przy konfiguracji zabrac Bose czy wziąśc standardowe głośniki i za te pieniądze wymienic je samemu na coś lepszego.
    Dodam że teraz w 156 mam półroczną tubę Vibe CBR12 Active Evo 1300W i chciał bym ją przełożyc do nowej 159.
    Przyznam że byłem przekonany do zakupu Bose, ale po postach w tym temacie mam wątpliwości.
    Dzięki za odpowiedź.
    Kolego skoro masz na stanie taką zacną tubę, to pewnie jesteś fanem konkretnego basu, który wprawia w wibracje samochód i wszystko w promieniu 100m Jeśli tak jest, to nawet nie masz się co zastanawiać... Bose w 159 na pewno zawiedzie Twoje oczekiwania i zmarnujesz te 3,5tyś zł. Lepiej samemu zainwestuj w jakieś audio.
    Ja kupiłem używane auto w którym Bose już było. Jak dla mnie ten zestawik jest ok, gra na prawdę bardzo czysto i przyjemnie dla ucha (nawet na vol.40 czyli tyle co fabryka dała). Z tym że ja to jakimś zapalonym melomanem nie jestem i gdybym brał auto z salonu to pewnie ze standardowym nagłośnieniem. Słucham w zasadzie tylko radia... nawet nie sprawdzałem jeszcze jak działa CD czy USB w schowku

Podobne wątki

  1. Bose do 147
    Utworzone przez Grand231 w dziale 147
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 26-08-2014, 19:16
  2. Bose
    Utworzone przez polkop w dziale 147
    Odpowiedzi: 29
    Ostatni post / autor: 23-01-2014, 20:09
  3. Bose 147
    Utworzone przez cinek911 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-02-2011, 20:24
  4. co do Bose?
    Utworzone przez szymiii w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-11-2010, 22:35
  5. Bose
    Utworzone przez Qki w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 03-01-2010, 20:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory