Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #14531
    Użytkownik Świeżak Avatar pawel_159
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    137

    Domyślnie

    To w sumie o co Ci chodzi?

  2. #14532
    radsky
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał pawel_159 Zobacz post
    To w sumie o co Ci chodzi?
    Kończąc naprawdę ten temat.... Uważam, że 159 to szrot nad szroty. To piękny samochód - ale po prostu wykonany jak ostatni badziew. Kończę. Pozdro.

  3. #14533
    Użytkownik Świeżak Avatar pawel_159
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    137

    Domyślnie

    Czyli na zlot nie wpadniesz swoją Alfą? Jeśli trzeba postawię Ci lawetę.

  4. #14534
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    Alfa Romeo Mito
    Postów
    50

    Domyślnie

    Cytat Napisał radsky Zobacz post
    Odlotowe ciuchy potrafią być odlotowe i dobre.... no chyba, że kupuje się na olx.pl podróbki tych odlotowych ciuchów.... bo właśnie znajomy outlet likwidował i zostało tonę dobra z Turcji... ;-)
    I właśnie pokazałeś czym się różni dobry gust od np. Skody lub dobrej pralki...

    Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

  5. #14535
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Auto
    Alfa Romeo Mito
    Postów
    50

    Domyślnie

    Cytat Napisał dpar Zobacz post
    A za samochód dałem? 15 czy 18 tys? Turbodieselek z okazyjnym przebiegiem 120 000 km?
    O ile faktycznie problem z korodującym wózkiem jest dość znany (u mnie nie występuje), chrom z plastikowego kluczyka schodzi w kontakcie z oczkiem bryloka (jak każdy chromowany plastik) - cała reszta to zaniedbania właściciela. W ośmioletnim samochodzie skrzypią drzwi przy otwieraniu??? Naprawdę??? To może warto przesmarować zawiasy, a nie liczyć, że w tym konkretnym modelu akurat tego robić nie trzeba. Fizyka działa tak samo w autach za 115 koła i 29 koła. Jakiś czas temu smarowałem drzwi koleżance właśnie w Focusie I, bo tak skrzypiały, że budziła sąsiadów przy wsiadaniu rano do auta. Jeśli zawieszenie skrzypi, to może jest to doskonałym dowodem na to, że kupowanie najtańszych chińskich wahaczy nie było najlepszym pomysłem. U mnie jakoś ani drzwi, ani zawieszenie nie skrzypi.

    Pamiętam jak któraś celebrytka kiedyś nie wyrobiła się i wjechała w przystanek ludzi swoim samochodem. Na odchodne powiedziała prasie, że nigdy nie kupi Alfy Romeo. Zapewne wcześniej miała Focusa I i ten Focus nigdy w ludzi nie wjechał, a niegrzeczna alfa i owszem...

    Takie są niestety realia trwałości i jakości nowych samochodów. W Skodzie Octavia burchle na lakierze potrafią być widoczne już po pół roku od wyjazdu z salonu, a po 50 000 km ich skórzane fotele wyglądają jakby ktoś miał papier ścierny do dupy przyklejony. Oglądałem ostatnio wypasioną Giulię w salonie. W specyfikacji miała kierownicę obszytą skórą PVC (czy jakoś tak). Tak. Włosi dali dupy z wieloma elementami w tym samochodzie, ale nie widzę specjalnej różnicy na niekorzyść przy porównaniu do aut konkurencji.
    Tobie naprawdę chce się pisać długie wypracowania do trolla??!

    Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

  6. #14536
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał radsky Zobacz post
    Kończąc naprawdę ten temat.... Uważam, że 159 to szrot nad szroty. To piękny samochód - ale po prostu wykonany jak ostatni badziew. Kończę. Pozdro.
    Kupiłeś szrota, to masz szrota. Faktycznie lepiej się nim nie chwalić, bo jak zobaczysz zadbane sztuki to w kompleksy wpadniesz.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  7. #14537
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    Mam prawo do własnego zdania ? Czy nie ? Hej !
    Tak, w internecie każdy może być kim chce, ale niestety większość wybiera zostanie debilem.
    Ocenianie konkretnego modelu po tym, że sąsiad cię oszukał i wcisnął zajeżdżony i zaniedbany szrot, o twojej kondycji intelektualnej specjalnie dobrze nie świadczy.

    w tym starczym wieku wyobraź sobie , że są lepsze i ważniejsze w życiu rzeczy....
    Tak, np. usprawiedliwianie swojego frajerstwa w internecie tym, że każdy samochód tak ma bo to szrot.

    Tobie naprawdę chce się pisać długie wypracowania do trolla??!
    Tu nie chodzi o trolla, tylko o innych ludzi, którzy czytać będą te bzdury które on wypisuje. Nie każdy jest na tyle ogarnięty, by zaklasyfikować kolesia który ocenia poziom technologiczny danego pojazdu po tym, że u niego skrzypią zawiasy drzwi, jako idiotę i skomentować gromkim śmiechem wypisywane przez niego rewelacje.

  8. #14538
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar rodzyn889
    Dołączył
    05 2017
    Auto
    Passat B7 RLine + AR159 Mods
    Postów
    37

    Domyślnie

    ja też wtrące swoje 5groszy, jeźdżę od dawna autami z grupy VW, min audi a4, passat cc, passat variant b6 i b7, leon 1 i leon 2. Mam teraz alfe romeo i powiem jedno, nic nie trzeszczy nic nie stuka puka itd - prawie jak w audi jeżdżąc passatem cc i passatem b6 wszystkie plastiki tak skrzypiały że szok ! Mam jeszcze B7 paska i tam jest lepiej ale naprawde mimo że alfa nie jest wykonana jakoś super i nic tam sie nie zmienia w niej to jest naprawde przyjemnie

  9. #14539
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Kraków/Wieliczka
    Auto
    Ala 147 1.6 T.S.
    Postów
    2

    Domyślnie

    Potrzebuję ogarniętej osoby która pomoże mi w ocenie stanu mechanicznego [notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo Brera silnik 2.4 J.T.D rok 2006.Samochód do obejrzenia w Będzinie.Sam przyznaje nie mam pojęcia o dieslach dlatego zdaję się na pomoc osoby która ma alfę z takim silnikiem i szeroko pojętą wiedzę na jego temat.
    Pozdrawiam

  10. #14540
    Użytkownik Świeżak Avatar flash1pl
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Bedzin-Grodziec
    Auto
    159 1.9 JTDM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Martinez1981 Zobacz post
    Potrzebuję ogarniętej osoby która pomoże mi w ocenie stanu mechanicznego [notranslate]Alfa[/notranslate] Romeo Brera silnik 2.4 J.T.D rok 2006.Samochód do obejrzenia w Będzinie.Sam przyznaje nie mam pojęcia o dieslach dlatego zdaję się na pomoc osoby która ma alfę z takim silnikiem i szeroko pojętą wiedzę na jego temat.
    Pozdrawiam
    [MENTION=10339]darek2116[/MENTION]
    Moim zdaniem ,w okolicy ,mistrz w swoim fachu, jedź do niego sprawdzić autko

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory