Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #15651
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    A brakujące naklejki dziudziaro czy brak naklejek na tylnej klapie na zdjęciach ja też zaznaczałem jak ktoś pytał o opinię na podstawie zdjęć.
    Najbardziej mnie bawi to, że naczelny prześmiewca zawracania uwagi na brak znaczków, jeszcze niedawno sam na nie zwracał uwagę:
    http://www.forum.alfaholicy.org/159_...ml#post2055230
    Tak na marginesie coś się szybko ulotnił z tematu, a zawsze ma tyle mądrego do powiedzenia.

  2. #15652
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Nie ulotniłem ani zdania nie zmieniłem, po prostu ciągle czytam takie wpisy z uśmiechem. Szkoda język strzępić. A poza tym, kto się bardziej spina, krócej żyje
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  3. #15653
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    Nie ulotniłem ani zdania nie zmieniłem
    Nikt chyba na tym forum nie liczy, że przyznasz się do błędu. Nawet jak popełniasz błędy za które sam krytykujesz innych.

  4. #15654
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Cytat Napisał dpar Zobacz post
    Nikt chyba na tym forum nie liczy, że przyznasz się do błędu. Nawet jak popełniasz błędy za które sam krytykujesz innych.
    Czytam Twoje wpisy w tym temacie z uśmiechem.Czepiasz się nawet treści ogłoszeń. Jeżeli interesuje Cię dany samochód to sobie zadzwoń do sprzedawcy i wypytaj o szczegóły napraw.Krytykujesz i zrzędzisz. Musiałem to napisać bo jak słysze takich inżynierów intelektualistów to mnie trzęsie.Zbuduj sobie swoją własną alfę wtedy będziesz pewien, że nie ma żadnego haczyka, smerfie ważniaku
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  5. #15655
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    Czepiasz się nawet treści ogłoszeń.
    A czego mam się czepiać w temacie założonym po to, żeby czepiać się treści ogłoszeń? Przypomnę ci jak to działa: osoba A podaje link do ogłoszenia, inne osoby patrzą na jego treść i mówią co o tym sądzą. Tak... to nie jest temat do żali personalnych. Masz jakiś problem, to pisz na PW. Uważasz, ze łamię regulamin? To zgłoś to do administracji. Uważasz, że nie mam racji? Wykaż to w jakiś sposób. Żadne z powyższych? Idź do rodzinnego, on ci pomoże, a ode mnie się odpieprz. Nie ty mi będziesz mówił co mam pisać i co robić.
    A jak cię trzęsie to weź odpowiednie tabletki, może przestanie. Smerfie ciamajdo.

  6. #15656
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    159
    Postów
    6

    Domyślnie Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

    Wiecie może jak ogarnąć temat sprowadzenia AR 159 z zagranicy? 1.75tbi jak na lekarstwo w Polsce a nie wiem czy zakup w ciemno bez jechania osobiście po auto to nie za duże ryzyko...
    Ostatnio edytowane przez Visimito ; 10-05-2018 o 21:26

  7. #15657
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Alfa romeo
    Postów
    840

    Domyślnie

    Wiecie może jak ogarnąć temat sprowadzenia AR 159 z zagranicy?
    Dawniej na forum bez-wypadkowe.net funkcjonowało kilku użytkowników sprowadzających auta z zagranicy na zamówienie. To chyba najtańsza i najbezpieczniejsza opcja. Zapytaj tam, pewnie dadzą ci jakieś namiary.

  8. #15658
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    159
    Postów
    6

    Domyślnie

    Dzięki dpar, gdzieś mi się już to obiło o uszy także sprawdzę na pewno. Najważniejsze chyba przy takim zakupie w ciemno to mieć jakieś "papiery" na rozrząd, turbosprężarkę, o ile była robiona bo reszta pewnie będzie i tak do sprawdzenia i ewentualnie zrobienia po sprowadzeniu. Swoją drogą ciekaw jestem jaki jest poziom przeglądów za granicą czy to tak jak u nas ale to pewnie ogarnę już na innym forum, a jak znajdę coś konkretnego to wrzucę tutaj

    Wysłane z mojego FRD-L09 przy użyciu Tapatalka

  9. #15659
    Użytkownik Świeżak Avatar pawel_159
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Wawa
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    137

    Domyślnie

    Na Zachodzie poziom przeglądów jest generalnie dobry i zgodny zaleceniami zawartymi w instrukcji auta. A czy np. znajdujące się w instrukcji interwały olejowe circa 35k km to dobre, czy złe - to inna sprawa.

  10. #15660
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Też bez przesadnego idealizowania, na zachodzie to nie jest utopia i tam również nie brakuje odpowiedników naszych januszy biznesu handlowego i warsztatowego.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory