Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #4601
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    AR 159
    Postów
    4

    Domyślnie

    Cytat Napisał jahu Zobacz post
    Podstawowe pytanie – czy budżet obejmuje to, że po kupnie trzeba wydać jeszcze parę dodatkowych tysięcy (ubezpieczenie, przerejestrowanie, przegląd, może opony – te 3 rzeczy to lekko licząc może 3-4 tys. zł gdy nie ma nic do naprawy).

    Za te pieniądze uważam, że dzisiaj już coś z początku produkcji się znajdzie – mowa o aucie, które ma podstawowe wyposażenie. Klimatyzacja automatyczna, 6 poduszek, kontrola trakcji i skórzana kierownica to – można przyjąć – podstawowe wyposażenie. Praktycznie 98% aut ma te rzeczy.
    powiem tak ubezpieczenie będzie na mamę która ma pełne zniżki więc tragedii nie będzie, przerejestrowanie i przegląd to kilka stówek jeśli chodzi o opony to mam zimówki z poprzedniego auta więc tragedii niema. Głównie chodzi o to czy to nie jest za mało na auto nie chce poprostu przebierać w najgorszych ofertach licząc na szczęści które w przypadku auta jest mało prawdopodobne. Patrząc na nasze allegro 27-28 tyś to dobra cena za rok 2006-2007 bo jest dużo w cenie koło 20 tyś. a jeśli chodzi o mobile to też bez problemu bym coś kupił ale nie mam możliwości sprowadzenia na własną rękę.
    Ostatnio edytowane przez D00ZER ; 02-11-2013 o 20:26

  2. #4602
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    Skoda Octavia
    Postów
    89

    Domyślnie

    Cytat Napisał strazakp Zobacz post
    Handlarz czy prv?
    Wygląda bardzo fajnie ale ciekawe na ile przebieg realny...
    PEPAS skąd jedziesz? Masz umówiony gdzies warsztat lub aso? Te fotki są zrobione bardzo blisko (kilkaset metrów) od ASO Fiat/Alfa na ul. Hallera.

    - - - Updated - - -

    o której się umówiłeś???
    Jak tam po oględzinach? daj znać jak wrażenia? Na ile auto było zgodne z opisem? Byłeś gdzieś na sprawzeniu?

  3. #4603
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    stilo
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał strazakp Zobacz post
    Jak tam po oględzinach? daj znać jak wrażenia? Na ile auto było zgodne z opisem? Byłeś gdzieś na sprawzeniu?
    Hej, a wiec alfa az tak tragiczna nie była, kupca znajdzie na pewno bo cena byla spoko, co do uwag to tak; check engine - a dokladnie uszkodzony jakis czujnik za dpf`em a tak poza tym ok, do wymiany prawa końcówka drążka... silnik nie myty ale nie stwierdzono wyciekow itp. na pewno o do zabezpieczenia prawa strona blotnik na dole ponieważ dostał od kamieni i trzeba to zrobić, właściciel mówił że malowane obydwa błotniki, zrobione dobrze, auto zostalo spolerowane stad tez ciezko ocenic... srodek nie najgorzej choć widać ślady użytkowania, aluminium poobijane itp.... fotele, boczki drzwi ładne. Po oględzinach stwierdziłem że jednak poszukam model minimum z 2009 rok, najlepiej 2,4 jtd albo 2,0 mjtd z 2010 rok. koniecznie czarny sedan wiec zycz mi powodzenia

  4. #4604
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,825

    Domyślnie

    minimum 2009 r. za 25 tys bedziesz szukal czy za 28-30 tys i jeszcze 2.4 JTDm albo 2.0 JTDm??Powodzenia to i ja Ci juz zycze

  5. #4605
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Kupujacy123
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    PL
    Auto
    159 SW jtdm-czarna w czerwonej ;)
    Postów
    126

    Domyślnie

    Witam Panie (o ile są tu ) i Panów,

    szukam od pewnego czasu (na spokojnie) modelu 159 sportwagon dla siebie... Wiem, wiem cuda się (prawie) nie zdarzają , więc mam pytanie do Was o to cudo...
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-1-9...C31152826.html
    Ta cena i rocznik to nawet dla mnie jako amatora w tym temacie to jakiś "cud nad Wisłą"... Z góry dzięki za wsparcie i odpowiedzi

  6. #4606
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    stilo
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    minimum 2009 r. za 25 tys bedziesz szukal czy za 28-30 tys i jeszcze 2.4 JTDm albo 2.0 JTDm??Powodzenia to i ja Ci juz zycze
    a kto pisal o cenie max będę chciał wydac do 40 tys

  7. #4607
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kupujacy123 Zobacz post
    Witam Panie (o ile są tu ) i Panów,

    szukam od pewnego czasu (na spokojnie) modelu 159 sportwagon dla siebie... Wiem, wiem cuda się (prawie) nie zdarzają , więc mam pytanie do Was o to cudo...
    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-1-9...C31152826.html
    Ta cena i rocznik to nawet dla mnie jako amatora w tym temacie to jakiś "cud nad Wisłą"... Z góry dzięki za wsparcie i odpowiedzi
    Pisalem komus chyba juz o niej - a konkretnie o sprzedawcy w sumie
    Auto sprzedaje wg ogloszenia forumowicz o nicku majersco , na allegro tez ma taki nick
    Sprzedaje rozne alfy na czesci jak i same czesci
    Nie wiem czy tak jest ale jak ktos ma kupe czesci to i moze rozne uszkodzone w aucie powymieniac na te ktore ma na sprzedaz
    Nie znam auta nie oceniam , a wskazana raczej wzmozona czujnosc
    Jak kiedys sprzwdawal gt to stala oczywiscie na innym podworku niz luzne czesci na sprzedaz - pewnie zeby glupio nie wygladalo :-)

    Na zachodzie chyba juz za poldarmo rozdaja :p skoro 2010 za tyle w PL stoi ...
    Ostatnio edytowane przez bocian ; 03-11-2013 o 15:21








  8. #4608
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Kupujacy123
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    PL
    Auto
    159 SW jtdm-czarna w czerwonej ;)
    Postów
    126

    Domyślnie

    Czyli polski standard-poskładana z 3 przystanków i materiału akurat tyle było, że Alfa wyszła

  9. #4609
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    Ja nic takiego nie napisalem








  10. #4610
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Kupujacy123
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    PL
    Auto
    159 SW jtdm-czarna w czerwonej ;)
    Postów
    126

    Domyślnie

    Ja po swoich doświadczeniach w poszukiwaniu "tej jedynej" napisałem. Jakich to rzeczy już nie czytałem w ogłoszeniach i czego nie słyszałem przez tel... Np. przebieg 186 tys. km. - całkiem realny w 6 letnim aucie. Dobrze, że miałem ze sobą kolegę który lubi się "bawić" elektroniką-kilka minut czasu, trochę wysiłku i mam cud!!! Kolejny zresztą... I ze 186 tys. zrobiło się 269 tys. km. Dla handlarzyny oczywiście nic się nie stało, on nie wiedział, nic nie kręcił etc., dla mnie kolejne doświadczenie, że niestety (generalizując z premedytacją 99% handlarzy w PL to oszuści - tak oszuści, bo najwyższa pora nazywać rzeczy po imieniu) oszukiwanie, kłamstwa i koloryzowanie w przypadku naszych handlarzy to codzienność.
    Smutne, ale prawdziwe. Ale to raczej już temat na inny wątek.

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory