Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 33

Temat: Rewolucja w ICS ??????? Nawigacja, tv, dvbt dvd ??????

  1. #21
    Misiek213
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    Tak, wiem ale wtedy to będzie taniej kupić te klamoty od thesisa
    Ale co podnosi koszty aż tak bardzo? Silnik krokowy? Bo nie bardzo mogę zrozumiec Twoj post

  2. #22
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Zrozumiałbyś gdybyś na tym się znał. A jeżeli się znasz i nadal tak uważasz to ja będę robił korpusy a Ty rób napęd ze sterowaniem przecież to tylko silnik krokowy i najprostsza część roboty. Nie???
    Nie wykluczam że drugi model nawigacji będzie zautomatyzowany ale nie myśl że taki zestawik plug&play 5" z winCE będzie za kilka stówek

  3. #23
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    Ostrów Mazowiecka
    Auto
    Była AR166 2.4 JTD 99r.
    Postów
    177

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    Przy okazji tematu z digitizerem poważnie się przymierzałem do tego. Jednak są dwa felery. Kiepsko się użytkuje navi jak jest tak nisko a drugie że 4,3" w dość mizernej rozdzielczości szału nie zrobi..... Najzwyczajniej w świecie panel otwierany ze schowka jest niczym stworzony do tego auta.
    Mi osobiście się patent z dodatkowym ekranem w schowku nie bardzo się widzi (psuje to co w Alfie cenię najbardziej, wysmakowany design )
    Fakt fabryczny wyświetlacz jest mały i niskiej rozdzielczości, ale mi bardziej podobają się takie rozwiązania które nie zmieniają optycznie fabryki.
    Wyświetlacz ICS-a do nawigacji, mp3 czy innych fajerwerków wystarczy, więc moje rozwiązanie będzie na nim oparte. Digitizer mam, resztę bebechów też. Kosztowo podejrzewam że będzie podobnie jak w twoim rozwiązaniu (a może nawet taniej) i nie "psuje" wyglądu autka.
    Ale oczywiście trzymam kciuki za twój projekt, będzie co porównywać

  4. #24
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Dlatego nawigacja musi być składana żeby nie psuć wyglądu kokpitu. Mi niestety zapał ostudziły przymiarki/testy do nawigacji tak nisko i małym ekranie. Ale oczywiście jest to rześki pomysł.
    To ja trzymam za Twój projekt kciuki

  5. #25
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Nowy dwor gdanski
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 v6 TB 1998
    Postów
    20

    Domyślnie

    Witam
    na chwile odświeże temat bo wpadłem na pomysł żeby trochę rozbudować możliwości multimedialne mojej belli i tak przeglądałem forum i widzę że parę osób już się tego podjęło
    Mam taki pomysł (juz go realizuje :>) chce podpiąć ta audiostrade (na allegro za 320 zl) normalnie tam do schowka pasażera i z niej pociągnąć Aux do schowka na pulpicie gdzie mam zamiar zamatowac tableta 7 cali z 3g gps WiFi i Bluetooth wiec możliwości dalszego ulepszania są praktycznie nie ograniczone na forum nie widziałem nic na ten temat wiec może będę pierwszy. Co myślicie o takim rozwiązaniu ?

    [COLOR="silver"][SIZE=1]- - - Updated - -

    Jeszcze jedno.
    narazie myślałem żeby użyć jakiegoś mechanizmu z innego schowka do podnoszenia się tableta ale to takie sobie rozwiązanie tanie proste ale skuteczne. lubię sobie utrudniać życie wiec myślałem tez nad czymś elektrycznym żeby otwierał się po przekręceniu klucza może mi ktoś podsunac jakiś pomysł jakiego silniczek a użyć ?
    AR 156 1.8 TS 144km 2000 czarna -byla AR 156 2.0 JTS 165km 2003 srebrna -byla AR 166 2.0 TB V6 205km 1998 srebrna -jest
    BEZ BELLI JAK BEZ NOGI !

  6. #26
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Nic nowego. Dużo ludzi to już robiło. Mniej lub bardziej zgrabnie. Wszystkie wersje nie chowane to rzeźnia i 99% użytkowników to wygwiżdże. Zrobisz wieś. Chowaną miałem tylko ja i danus. Nie wiedziałem żeby ktokolwiek inny się tego podjął choć mało mogłem widzieć
    To czy dasz 3,5 czy 7" i androida czy windę to nie ma żadnego znaczenia. Formalność. Problem jest z zabudową. Kabelkologia tez jest prosta.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał murzyncannaba Zobacz post
    Jeszcze jedno.
    narazie myślałem żeby użyć jakiegoś mechanizmu z innego schowka do podnoszenia się tableta ale to takie sobie rozwiązanie tanie proste ale skuteczne. lubię sobie utrudniać życie wiec myślałem tez nad czymś elektrycznym żeby otwierał się po przekręceniu klucza może mi ktoś podsunac jakiś pomysł jakiego silniczek a użyć ?
    Nic gotowego nie znajdziesz. Mój next stage po otwieranej navi ręcznie jest taka jak piszesz. Mam już częściowo projekt ale problem jest z napędem. A raczej nie z jego wyborem jak z miejscem na niego. Pod schowkiem nie masz na nic miejsca więc z zabudową musisz się zmieścić w schowku. A jak podejdziesz do tematu bardziej praktycznie (bo widze że tylko sobie dumasz na razie) to zobaczysz że problem jest mega. Elektronika do sterowania też jest prosta.

  7. #27
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Nowy dwor gdanski
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 v6 TB 1998
    Postów
    20

    Domyślnie

    Czemu zrobię wioche? Przecież nie przykleje go kropelka na stałe. Będzie schowany bebechow tez nie wywala na wiezch
    AR 156 1.8 TS 144km 2000 czarna -byla AR 156 2.0 JTS 165km 2003 srebrna -byla AR 166 2.0 TB V6 205km 1998 srebrna -jest
    BEZ BELLI JAK BEZ NOGI !

  8. #28
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    To dobrze. To trzymam kciuki i czekam na efekty zrobiłem już jedną otwieraną, robię drugą więc zdaję sobie sprawę ze stopnia trudności. Mam nadzieję że Ty też

  9. #29
    ViP Znawca Avatar dareme89
    Dołączył
    02 2008
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    166 '04 2.4 20V
    Postów
    1,770

    Domyślnie

    7 cali bedzie wygladac smiesznie. tam miejsce jest na 5 cali zeby jako tako to wygladalo

  10. #30
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2015
    Mieszka w
    Nowy dwor gdanski
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.0 v6 TB 1998
    Postów
    20

    Domyślnie

    Jak kto woli kolego dla mnie 7 cali to idealna wielkość podwzgledem wykozystania wielkości klapki schowka i wielkości wyswietlanego obrazu mały obraz mało widać duży obraz dużo widać
    zobaczymy jak to wyjdzie w praniu może będą jakieś zmiany nie przewidze dopóki nie rozpruje schowka
    AR 156 1.8 TS 144km 2000 czarna -byla AR 156 2.0 JTS 165km 2003 srebrna -byla AR 166 2.0 TB V6 205km 1998 srebrna -jest
    BEZ BELLI JAK BEZ NOGI !

Podobne wątki

  1. [159] Nawigacja
    Utworzone przez Kamil8 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 29-07-2016, 20:49
  2. [159] Nawigacja
    Utworzone przez ryki67 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 14:53
  3. [159] nawigacja
    Utworzone przez tomekleczycki w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-01-2012, 13:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory