Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 34

Temat: GT - cyt: ALFA ROMEO GT 3.2 V6 250 KM MANUAL @ZE SZWAJCARII@

  1. #1
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Rypin
    Auto
    147 x 4, 166, 159 - byłe / GT - obecne
    Postów
    117

    Domyślnie GT - cyt: ALFA ROMEO GT 3.2 V6 250 KM MANUAL @ZE SZWAJCARII@

    http://allegro.pl/alfa-romeo-gt-3-2-...780866795.html

    total syf

    ja pojechalem 320km - gosc rozmawial normalnie.. stad decyzja o wyjezdzie...

    alfa ma 20tys wiecej... na LICZNIKU..
    ale to nie problem..

    totalnie odpicowana - oponki bez bieznika na blysk zrobione..
    rdza pod maska wyplakowana..
    szyby rozne - przednia nie jest org..

    nawet nie chcialem sie przejechac

    malowanki po calosci..
    szpachlu nie chcialo mi sie sprawdzac, gdyz.. jak wyzej.. malowanka to jest totalna...

    za 15tys bym jej nie chcial - takie podsumowanie
    10 cylindrów, 475KM = Tribeca B9 żony / Forester XT MY06 mój

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Morspl
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    GTV Spider 3.0 V6, Infiniti QX50, Volvo xc60
    Postów
    242

    Domyślnie

    Cytat Napisał jaktob77 Zobacz post
    http://allegro.pl/alfa-romeo-gt-3-2-...780866795.html


    malowanki po calosci..
    szpachlu nie chcialo mi sie sprawdzac, gdyz.. jak wyzej.. malowanka to jest totalna...

    za 15tys bym jej nie chcial - takie podsumowanie
    Nie żebym bronił auta, ale mój Spider też był malowany cały. Zwyczajnie lakier był wypłowiały i go malowałem. Zwłaszcza czarny i czerwony ma do tego tendencję. Warto było sprawdzić grubość powłoki. Szyba przednia często leci ja osobiście we wszystkich moich autach wymieniałem szybę przednią. Szyby boczne mogą mieć różne daty bo w fabryce montują auta z tego co mają pod ręką .

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar m4tinez
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Bieruń
    Auto
    Alfa Romeo 147 1.6 120KM FL
    Postów
    1,062

    Domyślnie

    Szyba przednia nie jest wyznacznikiem powypadkowej przeszłości samochodu, tym bardziej jeżeli jest ono ściągnięte z Niemiec czy coś. Po prostu szyba łatwo dostaje od kamyczków na drodze i powstaje tzw pajączek, o ile w Polsce z takimi szybami jeżdżą i jakoś przechodzą przeglądy to w Niemczech żeby przejść TUV szyba musi być wymieniona, więc tym nie ma się co kierować.

    Auto lakierowane nie oznacza auta powypadkowego. Owszem jeżeli jest to słabo polakierowane to też bym nie chciał, ale jeżeli jest fajnie zrobione to oglądnąć dobrze auto i można się zastanowić.

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Woda83
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 V6
    Postów
    353

    Domyślnie

    odrzucasz używane 10 letnie auto, bo ma szybę przednia wymienioną, ma kilka elementów pomalowane i łyse opony. No bez jaj. To jest używany samochód, jak chcesz igiełkę to takie są tylko w salonie.

  5. #5
    Użytkownik Znawca Avatar Pucek-159
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Białobrzegi/WBR
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    1,320

    Domyślnie

    Ja ją tak na szybko obejrzałem bo przejeżdżałem obok niej i gdybym szukał GT 3.2 pewnie bym ją kupił. BTW ogólnie ten komis zajmuje się autami z dużymi silnikami i z tego co kojarzę to raczej mają dobre opinie.
    2013-2019 - 06' AR 159 1.9 JTDm 8v - Grigio Titanio
    2019-2020 - 08' Fiat Nuova Bravo 1.9 JTDm 16v - Rosso Maranello
    2020-2022 - 11' AR Giulietta Sportiva 2.0 JTDm powered by @sdero - Rosso 8C Competizione
    2022- ... - 10' AR Giulietta Quadrifoglio Verde 1.75 TBI - Rosso 8C Competizione

  6. #6
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    KWA
    Auto
    2 x Giulietta 1.4tb i 1.75qv, GT 3.2v6
    Postów
    373

    Domyślnie

    Ludzie są dziwni. Auto ma 10 lat, czego oczekiwałaś jadąc tam? Przecież z zagranicy nie sprowadza się igiełek, i to jeszcze w super pieniądzach. Tam szuka sie auto możliwie jak najtańszego żeby je do nas przywieść i coś zarobić. Tak jak ktoś napisał wcześniej, łyse opony i polakierowane parę elementów i odrazu syf i porażka. Może jedź do gniezna lepiej, tam dopiero są ideały i 100% bezwypadki

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Woda83
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 V6
    Postów
    353

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pucek-159 Zobacz post
    BTW ogólnie ten komis zajmuje się autami z dużymi silnikami i z tego co kojarzę to raczej mają dobre opinie.
    Potwierdzam, swoją tam kupiłem i jestem mega zadowolony. Znam przynajmniej jeszcze ze 4 V-ki z tego komisu na tym forum.

  8. #8
    Użytkownik Ogier Avatar ar.192
    Dołączył
    12 2012
    Auto
    byly 156 2.0TS nero, 156 2.5 V6nero, 147fl rosso SZUKAM 159
    Postów
    152

    Domyślnie

    a wiec potwierdzam opinie autora. bylem tam wczoraj bo tez chcialem ja kupic poniewaz na zdjeciach wygladala obiecujaco. na zywo o wiele gorzej niz na zdjeciach. potwierdzam wszystko co napisal jaktob. ja miernikiem lakieru ja przelecialem niezbyt dokladnie. wskazania na calym aucie od 280 do +600 mikronów. generalnie nie moglem znalezc miejsca z orginalnym lakierem. wszedzie bardzo gruba warstwa. ale nie zniechecilo mnie to poniewaz jestem tolerancyjny. ale po otworzeniu maski czar prysl. juz nie dziwie sie dlaczego nie ma zdjec silnika. silnik perfidnie myty jakas ostra chemia bo wszedzie straszna rdza. kolektory zardzewiale wszedzie bialy pyl. rdza na calym silniku ale mimo to sprzedawca upieral sie, ze silnik nie myty. ale jak wspomnialem jestem tolerancyjny wiec to tez bym przelknal. ale gdy spojrzalem na zbiorniczek plynu chlodniczego dalem sobie spokoj. plyn ledwo co bylo widac grubo ponizej minimum a w zbiorniczku mnóstwo szlamu, blota. sam nie wiem co to bylo. wiec jesli ktos uparcie bedzie chcial kupic to auto niech zrobi test na uszczelke pod glowica. generalnie pod maska wszystkie srubki lakierowane na blotnikach i przy pasie przednim. wnetrze w miare ladne i to najwiekszy plus tego auta.. sprzedawca nieszczery bardzo. generalnie dla mnie to auto jest zagadka. wiec nie naparzajcie na kolege JAKTOB 77 bo ja mialem blisko ale jesli mailbym zrobic tyle kilometrów po ten samochód tez bym sie wku....wil.
    szukam 159

  9. #9
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Morspl
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    GTV Spider 3.0 V6, Infiniti QX50, Volvo xc60
    Postów
    242

    Domyślnie

    "Nie naparzamy" na JAKTOB'a. Gdyby opisał auto tak jak Ty to pewnie nie było by dyskusji. Opisał jak opisał stąd takie reakcje.

  10. #10
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Rypin
    Auto
    147 x 4, 166, 159 - byłe / GT - obecne
    Postów
    117

    Domyślnie

    Napisalem jak napisalem :

    totalnie odpicowana - oponki bez bieznika na blysk zrobione.. <-- prosze zobaczyc zdjecia - przez telefon, "opony nowe", na kilka sezonów
    rdza pod maska wyplakowana.. <-- "auto nie bylo przygotowywane do sprzedazy, jest brud pod maska, ale szwajcarzy dbaja" to tez przez telefon
    szyby rozne - przednia nie jest org.. <-- pytalem tez o to przez telefon - "wszystko jest w oryginale" - zapytalem "przednia tez sie uchowala?" - odpowiedz TAK JEST

    nawet nie chcialem sie przejechac <-- nad autem pracowano dlugo, aby wygladalo "jak nowe", a czegos takiego nie toleruje
    nie toleruje tez klamstwa przez telefon, ze stan dobry czy bardzo dobry badz przyslowiowy "idealny"

    malowanki po calosci.. <-- znow cytat "wydaje mi sie, ze miala malowany przedni zderzak, ale na bank od kamieni"... no prosze Was panowie...

    szpachlu nie chcialo mi sie sprawdzac, gdyz.. jak wyzej.. malowanka to jest totalna... <-- nikt nie maluje dla rys auta

    za 15tys bym jej nie chcial - takie podsumowanie

    i dla zlosliwych - kupilem niemalowane, bezwypadkowe, z oryginalnymi szybami, bez picu picu pod maska, z pelna historia serwisowa, z kilkoma wadami mechanicznymi, ktore juz nadrobilem (cewki, swiece, czujnik walu, silniczek od spryskiwacza reflektora, brak sygnalu, parujaca lampa dodam, ze oryginalna, zerwane zlacza elastyczne wydechu, niedzialajaca klima, niedzialajacy glosnik od bose i jeszcze dluga lista "uzywanego auta")

    wiec prosze Was nie mowicie mi, ze auto ok, albo szukam czegos z salonu.. wiem, co to uzwane auto.. ale tez wiem co to auto po przejsciach.. JAK TEN EGZEMPLARZ..

    przepraszam w ogóle za posta -to sie wiecej w tym temacie nie powtorzy - niech kazdy sam ocenia gnajac przez pol kraju - i przeciez kazda potwora znajdzie swego amatora

    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez jaktob77 ; 09-11-2014 o 23:14
    10 cylindrów, 475KM = Tribeca B9 żony / Forester XT MY06 mój

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo 33 Manual
    Utworzone przez Majkel w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 17-07-2018, 20:32
  2. Alfa Romeo 147 1.9 jtd workshop manual / service manual
    Utworzone przez wkurzonaAlina w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 02-02-2015, 11:48
  3. service manual Alfa Romeo GT
    Utworzone przez omen w dziale GT
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-10-2008, 14:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory