Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 142

Temat: Polityka cenowa FCA.

  1. #61
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    A za 140k kupiłbyś taką Giulię, która teraz kosztuje 170K?
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  2. #62
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał porterneon Zobacz post
    [MENTION=34131]Dareek[/MENTION] Sorry ale jezeli wsiadam do nowej Giulii i widze ze oslona slupka rusza sie przy lekkim nacisnieciu reka, gdy rozmawiam z wlascicielem Giulii i slysze ze po trzech tygodniach (SIC!) skóra na fotelach zaczyna sie luszczyc, gdy wsiadam do stelvio i listwa ozdobna pod ekranem nawigacji rusza sie gora-dol przy lekkim nacisnieciu palcami... Ile jeszcze takich niedorobek jest ukrytych i wyjdzie po roku czy dwoch?

    To chyba mam uzasadnione watpliwosci do jakosci wykonania tych samochodow?

    Wlasnie takie niedorobki powoduja ze alfa nie jest postrzegana jako klasa premium.
    to co napisałeś - słowo w słowo powiedział mój znajomy, który miał się przesiąść z BMW 3 rocznik 2010 do BMW 3 rocznik 2017. To starsze, dużo lepiej spasowane i solidniejsze, w nowym podobno cały bufet delikatny itd. miał wrażenie jakby się przesiadł do auta klasę niżej wykonanego. Wychodzi na to że to ogólno-korporacyjna tendencja.

  3. #63
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    to co powiesz na to że w np w BMW X6M przy ściąganiu z folii ochronnej potrafi na niej zostać płat lakieru kartki formatu A4, że w BMW 6GT po 2 dniach używania nowego samochodu puszczają szwy na fotelu? to ze mojemu kuzynowi pękł wał korbowy w nowym Passacie po 717 km przebiegu? ja już miałęm VW CC po 3 tkm miałem rozwarstwioną przednią szybę, uszkodzone radio, wyjące opony że przez grzeczność aby nie kopać leżącego o braniu oleju nie wspomnę.
    To są usterki a nie pierdół w stylu że coś pod naciskiem się rusza- maczasz te słupki codziennie?
    - wybacz- jak dla mnie szukałeś na siłę wymówki aby nie kupić Alfy "bo w poprzedniej 10 letniej trzeba było wymienić sprzęgło i dwumas"- no fakt argument "potężny"- oczywiście szanuje Twój wybór.
    w tej chwili nie ma już marek typu premium po prostu kupujesz produkt uzdatniony do jazdy na mniej więcej 3-4 lata - potem to już loteria.
    Prawda zawsze jest gdzieś po środku- nie ma idealnych rzeczy- zakup zawsze jest sztuką kompromisu- ja miałem wiele różnych aut i powiem tak - wolę pierdoły w FCA niż babole np w VAG i ujadanie sie czy da się naprawić na gw czy też nie.

  4. #64
    Użytkownik Rowerzysta Avatar porterneon
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    395

    Domyślnie

    Jak akceptujesz naprawy gwarancyjne i wizyty w serwisie z nowym samochodem to prosze bardzo. Jak dla mnie sprawdza sie powiedzenie ze nowe samochody kupuje sie dopiero po face liftingu. No chyba ze mamy doczynienia z prawdziwa marka premium

  5. #65
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Skoro nie chciałeś kupować Giulii to po co były żale na temat jej ceny?
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  6. #66
    Użytkownik Rowerzysta Avatar porterneon
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio Veloce
    Postów
    395

    Domyślnie

    No wlasnie chcialem kupic ale zaczalem temat drazyc i wyszlo kilka spraw o ktorych tu napisalem, ktore mnie zniechecily do kupna. Czytaj prosze ze zrozumieniem a nie patrz na moje wypowiedzi przez pryzmat: jaka to alfa jest zajebista,najlepsza na swiecie i warta kazdej ceny.

  7. #67
    Użytkownik Znawca Avatar Intruz
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    147 2.0 TS, 159 2.0 Jtdm SW
    Postów
    1,189

    Domyślnie

    ale zastanawiam sie po co ten temat? Czy tak żałujesz, że nie kupiłeś Alfy, czy dlatego że to Volvo takie słabe?

  8. #68
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał porterneon Zobacz post
    No wlasnie chcialem kupic ale zaczalem temat drazyc i wyszlo kilka spraw o ktorych tu napisalem, ktore mnie zniechecily do kupna. Czytaj prosze ze zrozumieniem a nie patrz na moje wypowiedzi przez pryzmat: jaka to alfa jest zajebista,najlepsza na swiecie i warta kazdej ceny.
    Nie napisałem, że jest najlepsza na świecie.
    Ale wiem, że jeśli wymienię 159, to na Giulię, bo to auto jest wg mnie świetne. Nie jest idealne. Zawsze znajdzie się inne, które będzie bardziej praktyczne, bardziej przestronne, z wyższym prześwitem. Każde auto ma też jakieś wady. A ruszający się plastik to nie jest dla mnie przeszkoda. Nie chciałeś Alfy, to po co marudzić.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  9. #69
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 156 '02 1.9 JTD 8v, Fiat 125p '69
    Postów
    28

    Domyślnie

    -do usunięcia-
    Ostatnio edytowane przez igik1234 ; 16-11-2018 o 17:34

  10. #70
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    Dla mnie Gulia ma jedną podstawową wadę. Jest tylko sedan. Nie ma sportwagena, ani chociaż liftback-a. Poza tym kupowanie nowego auta trochę kłóci się z moją filozofią życia. Jak już bym kupował nowe auto to wypadałoby nim pojeździć z min. 5 lat. Jest tyle fajnych aut, które chciałbym mieć, że wolę kupować 8-10 letnie, jeździć rok-dwa i zmieniać na inne. Poza tym jak widzę, jak się traktuje auta na parkingach pod marketami....chodzę wkurwiony jak mi zostawią ślad na 10-letnim aucie. Jak by mi porysowali nową furę za 200-300tys. to skończyłoby się to zgonem - moim na zawał lub sprawcy .

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Różnica cenowa pomiędzy silnikami 150 i 170 KM Multiair
    Utworzone przez Roman35 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-04-2016, 17:12
  2. Tarce i kostki - porada i opinia cenowa
    Utworzone przez dexster w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-04-2014, 10:06
  3. [146] Wariator duża różnica cenowa...prosze o pomoc
    Utworzone przez Maryjane w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 21
    Ostatni post / autor: 19-03-2011, 13:18

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory