Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Przygody z body (komputerem)

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar bartstep
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Jelenia Gora
    Auto
    AR 147 1,9 JTD 116KM
    Postów
    248

    Domyślnie Przygody z body (komputerem)

    No coz, kazdego mousi dopasc jakas usterka (w kazdym aucie) i mnie dopadla rowniez. Ale powiem jedno. Kocham to auto, bo mimo wpadki i tak okazalo sie dzielne
    Ale po kolei:

    Rozdzial 1.
    W drodze z wakacji po przejechaniu jakiegos 1000 km i 50 km przed polska granica w aucie unosil sie wyrazny zapach palonej instalacji elektrycznej. I przestaly mi dzialac kierunkowskazy. Ale... zeby przestaly dzialac tak poprostu. Nie, onie sie wszystkie zapalily i swiecilem jak lancuch na bozonarodzeniowej choince.
    Ale ryzyk-fizyk... jade do domu. W koncu noc wkolo mnie (byla) maly ruch (tylko cholernie rzucalem sie w oczy) wiec postanowilem kontynuowac jazde. Tym bardziej, ze do domu mialem 80 km.
    Na szczescie czeska policja mnie nie minela nigdzie wiec nie bylo pokuty, a polskiej sie nie balem, bo to i jezyk wspolny i jakos tak lepiej ze swoimi.

    Rozdzial 2.
    Usterka okazaly sie dwa spalone scalaki na body komputerze. No coz... decyzja prosta WYMIANA. Serwis drogi . Moim doradca i mentorem w sprawach elektroniki byl forumowicz Bubu321 (dzieki Bubu). Komputer mozna podmienic (przy zachowaniu kilku warunkow). Do nowego kompa nalezy zgrac soft z poprzedniego (oryginalnego) i powinno wszystko grac.

    Rozdzial 3.
    Znalazlem firme w Tychach (Ko-car... to nie tyle reklama, co podpowiedz... zerszta czytaj dalej). Okazalo sie, ze oni dysponuja komputerami (wszelkimi) na stanie i wystarczy im wyslac oryginal, zeby skopiowali soft. Kontakt moim zdaniem wzorowy. Wlasciciel konkretny i rzeczowy. Komputer wyslany w poniedzialek wrocil do mnie w srode (nowy i stary).

    Rozdzial 4.
    Montaz. Radosc z posiadania nowego komputera niestety zespul mi fakt, ze nie zadzialal. Immo Failure (czy jakos tak) i auto nadal unieruchomione. Szybki telefon do wlasciciela Ko-car i... gosc kolejny raz mi imponuje. Nie fisiuje, ze to nie jego wina, ze ble, ble, ble... poprostu mowi, zebym mu odeslal i jeszcze raz wgra soft. Dla mnie to troche rozwiazanie bylo nie do przyjecia (przy tej operacji na kolejna probe czekalbym do poniedzialku). Wiec umawiam sie z wlascicielem on mi wysyla nastepnego dnia kolejny komp, a ja odsylam mu ten niedzialajacy. Umowa polega na obustronnym zaufaniu. I wiecie co... w piatek dostalem kolejny komputer. I wszystko dziala. Auto jezdzi.

    Rozdzial 5. Podsumowanie.
    Alfa jest grzeczna, bo pomimo faktu, ze byla nieco niedysponowana to i tak dowiozla mnie do domu
    A wspolpraca z firma co-kar okazala sie wzorowa. Bo prawde mowiac kazdemu moze sie zdarzyc wpadka, pomylka czy blad, ale miara profesjonalizmu jest rozwiazanie problemu, a w moim przypadku WSZYSTKO PRZEBIEGLO PROFESJONALNIE I WZOROWO. I dlatego napisalem ta opowiesc, bo moze kiedys, kogos z Was spotka taka przykra niespodzianka jak mnie (a jak widze wpiszy o kierunkach i swiatlach to chyba jest to standardowa choroba naszych alf) to bedzie juz mial jakas wiadomosc gdzie to naprawic.
    Oba WAS to nigdy nie spotkalo. A jesli juz to zdajcie sie na profesjonalistow. To moje zdanie.
    alfa-klub.prv.pl * Podpiecie do komputera, diagnostyka, kasowanie bledow. Kontakt GG 3127266 * alfa-klub.prv.pl

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar 156X
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    była 156SW JTD jest 159SW 1,9 JTD 8V 2008r.
    Postów
    1,063

    Domyślnie

    a ja na Twoim miejscu chętnie podesłałbym linka tej firmie a niech wie, że jesteś zadowolony i polecasz firmę innym użytkownikom... Tak jak piszesz nigdy nie wiadomo kiedy i komu to się może przytrafić - ja np. wiedziałbym już gdzie zgłosić się z tym problemem - a wszystko dlatego że bardzo cenię sobie ludzi ludzkich a nie cwaniaczków zainteresowanych tylko naszym portfelem pozdrawiam!!

Podobne wątki

  1. Przygody ze sprężarką klimy :)
    Utworzone przez matias21 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 02-07-2012, 17:28
  2. Przygody z odśnieżaniem i odmrażaniem auta
    Utworzone przez fiergloo w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 26-11-2008, 22:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory