Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: Ciekawa sprawa ,

  1. #1
    ADRIANO 156
    Gość

    Domyślnie Ciekawa sprawa ,

    witajcie około pół roku temu przy prędkości 180 km/h na moment dosłownie sekundę odłączyło mi ciąg byłem pewny że to przepust w drodze. Dziś sytuacja się powtórzyła przy wyciskaniu soków z trzeciego biegu na sekundę spadek mocy jak gdyby przekręcić kluczyk stacyjki na zero i znów załączyć .Po jest wszystko ok nie jestem podatny na kaprysy mojej Ali i oczywiście dojechałem do celu na ostro.Jest ok chodzi jak złoto ale gdy siedzę w fotelu to myśli się o tym i oczekuje na wsparcię zespołu .Z góry dzięki.

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar tomek921
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Częstochowa/Kłobuck
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD CF2
    Postów
    906

    Domyślnie

    mnie takie przerwy w mocy zdarzają się na 2 biegu regulator ciśnienia paliwa, u mnie jest do wymiany najprawdopodobniej.

  3. #3
    ADRIANO 156
    Gość

    Domyślnie

    to jest najmniejszy problem wymienić podzespół lecz gdy jedzie się na żyletkę to ta sekunda może stać się całą wiecznością ,a mam piękną córkę do wychowania więc połowa wieku jest mi jeszcze potrzebna jak nic dzięki za cynk wymieniam od razu

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Damian156JTD
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDm 16V
    Postów
    1,633

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek921 Zobacz post
    mnie takie przerwy w mocy zdarzają się na 2 biegu regulator ciśnienia paliwa, u mnie jest do wymiany najprawdopodobniej.

    Dużo wspólnego nas łączy Mam tak samo jak Ty na 2 biegu na dokładnie ułamek sekundy nie tak strasznie ale jednak jest to odczuwalne(lecz mi to jakoś strasznie nie wadzi). Na żadnym innym biegu w żadnym zakresie obrotów się to nie zdarza .

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar tomek921
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Częstochowa/Kłobuck
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD CF2
    Postów
    906

    Domyślnie

    Cytat Napisał ADRIANO 156 Zobacz post
    to jest najmniejszy problem wymienić podzespół lecz gdy jedzie się na żyletkę to ta sekunda może stać się całą wiecznością ,a mam piękną córkę do wychowania więc połowa wieku jest mi jeszcze potrzebna jak nic dzięki za cynk wymieniam od razu
    Nie obraź się ale wg mnie to przestań jeździć na tą "żyletkę" taka jazda źle się kończy. Moje zdanie to dojechać 5 minut później a dojechać niż znaleźć się pół wieku za wcześnie pod kwiatkami. Ale każdy kowalem własnego losu i robi jak uważa.

  6. #6
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek921 Zobacz post
    Ale każdy kowalem własnego losu i robi jak uważa.
    W tym przypadku nie tylko swojego... Są też inni użytkownicy dróg.
    Pozdrawiam.
    - Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  7. #7
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    [QUOTE=ADRIANO 156;951486]witajcie około pół roku temu przy prędkości 180 km/h na moment dosłownie sekundę odłączyło mi ciąg Dziś sytuacja się powtórzyła przy wyciskaniu soków z trzeciego biegu na sekundę spadek mocy jak gdyby przekręcić kluczyk stacyjki na zero i znów załączyć

    powiem ci ,zupelnie bez ironii ,ze jak tak dalej bedziesz jezdzil twoja piekna corka moze nie zobaczyc jak sie starzejesz

  8. #8
    ADRIANO 156
    Gość

    Domyślnie sie wie

    Oczywiście każdy ma trochę racji i szanuje każdy wpis lecz na drugie mam rozsądek i wszystko czego dopuszczam się na drodze jest przemyślane pozdrawiam.

  9. #9
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar n.lukasz
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Marklissa
    Auto
    Alfa 147 1,9 JTD 2002, Hexagon V6
    Postów
    290

    Domyślnie

    Nie obraź się ale widzę takich co mają rozsądek i widzę jak kończą. Też jestem zdania, że jeśli dojadę 5 min później to się nic nie stanie a czasem mam ok 1000km lub ponad do przejechania. Ale koniec OT. Sprawdź regulator

  10. #10
    Użytkownik Romeo Avatar tomek921
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Częstochowa/Kłobuck
    Auto
    Alfa Romeo 156 1.9 JTD CF2
    Postów
    906

    Domyślnie

    Cytat Napisał ADRIANO 156 Zobacz post
    i wszystko czego dopuszczam się na drodze jest przemyślane pozdrawiam.
    Sorry ale jazda na "żyletkę" do przemyślanych na drodze nie należy... raz jeden tak jechałem to jak się potem zastanowiłem, że wystarczyło, żeby jeden przyhamował to bym zrobił sobie z jego kufra garaż albo i gorzej. Na takie refleksje przychodzi pora kiedy coś się w końcu stanie, w moim przypadku była to wizyta w rowie, oby w Twoim przypadku nic się nie stało, ale zastanów się nad tym co robisz. Auto to tylko maszyna, która może się zamienić w blaszaną trumnę czego nikomu nie życzę. I żeby nie było za kierownicą święty nie jestem, lubie przycisnąć, ale jazda na żyletkę wyprzedzanie pod wzniesienie itp odpadają, lepiej jednak poczekać tą minutę.

Podobne wątki

  1. Wyświetlacz komputera pokładowego... Ciekawa sprawa...
    Utworzone przez Lenart89 w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-12-2012, 21:12
  2. [GTV] Ciekawa Gtv
    Utworzone przez mario1942 w dziale Gtv/Gtv Spider
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 18-03-2012, 18:50
  3. Ciekawa aukcja
    Utworzone przez dzony43 w dziale 156
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 23-05-2011, 10:45
  4. [SZ] Ciekawa historia
    Utworzone przez bikermarek w dziale Transaxle
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 20-01-2009, 07:53
  5. Ciekawa 33
    Utworzone przez siwy144 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-11-2006, 15:05

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory