Strona 83 z 243 PierwszyPierwszy ... 33737475767778798081828384858687888990919293133183 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 2426

Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #821
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mmax88
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jaguar XF 3.0 V6
    Postów
    692

    Domyślnie

    [MENTION=33188]Tytus9[/MENTION] no i sam powiedz - jakbyś miał V6 czerwoną z bananową skórą to też byś był zadowolony, ale nie aż tak jak teraz, czyż nie?
    Jak ktoś ma konkretną wizję samochodu, to będzie wpadł dłużej poszukać, ale osiągnąć cel

    Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  2. #822
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Ja przy zakupie wychodziłem z innego założenia, auto miało nie być padliną i studnią bez dna. Trafiło się czerwone i...tyle ;-) Jeśli wierzyć poprzedniemu właścicielowi Gtv Ph3 w kolorze Rosso sprzedały się w Polsce 2 sztuki, w tym jedna moja.

  3. #823
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mmax88
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jaguar XF 3.0 V6
    Postów
    692

    Domyślnie

    No i dlatego pisałem, że każdy ma swój cel i swoje upodobania, swoją wizję :-)

    Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  4. #824
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Cytat Napisał mmax88 Zobacz post
    [MENTION=33188]Tytus9[/MENTION] no i sam powiedz - jakbyś miał V6 czerwoną z bananową skórą to też byś był zadowolony, ale nie aż tak jak teraz, czyż nie?
    Jak ktoś ma konkretną wizję samochodu, to będzie wpadł dłużej poszukać, ale osiągnąć cel
    Cieszyłbym się, ale za każdym razem schodząc do garażu myślałbym o tym, że "mogłaby być czarna z czerwonym środkiem..." ;) Uważam, że wszystko jest kwestią czasu, jaki się chce poświęcić na poszukiwania auta. Ja miałem go nieograniczoną ilość (szukałbym jej do usranej śmierci ;P). Miała zdrową blachę, zdrowy silnik, zajęło mi to pół roku, ale mam dokładnie taką jaką chciałem. Owszem na start wymieniłem przepływomierz, świece, skrzynię i dyfer, ale dałem za to auto tak nieprzyzwoicie małe pieniądze, że wciąż wyszedłem na swoje ;)

    Cytat Napisał mattman Zobacz post
    Ja przy zakupie wychodziłem z innego założenia, auto miało nie być padliną i studnią bez dna. Trafiło się czerwone i...tyle ;-) Jeśli wierzyć poprzedniemu właścicielowi Gtv Ph3 w kolorze Rosso sprzedały się w Polsce 2 sztuki, w tym jedna moja.
    Dla mnie moja jest tą jedyną, z którą rozstanę się po mojej, lub jej śmierci i jest ona zaledwie początkiem mojej kolekcji Włoszczyzny, ale Twoja Rosso też jest piękna! Najważniejsze, że Ty się z niej cieszysz, i że jara Cię jej unikatowość! ;)

  5. #825
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Nie wiem czy kojarzycie spidera 3.2 w kolorze niebieskim, z małym przebiegiem, był we włoskim ogłoszeniu za chyba 23 tys €?
    Poznałem Włocha, który go kupił. Myśle sobie trzeba mieć kupę kasy i kupę w głowie(w pozytywnym sensie). Pytam go: masz jakieś inne alfy? A on : tak, jeszcze 4 inne.
    - a jakie?
    - Gulietta Spider, junior zagato, SZ ( nota bene przebieg 26 tys), osso sepia.
    Spider 3.2 to przy tym słabo
    Ostatnio edytowane przez duke75 ; 07-05-2017 o 19:38

  6. #826
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mmax88
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jaguar XF 3.0 V6
    Postów
    692

    Domyślnie

    No to faktycznie ładna kolekcja...

    Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  7. #827
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytus9 Zobacz post
    Uważam, że wszystko jest kwestią czasu, jaki się chce poświęcić na poszukiwania auta. Ja miałem go nieograniczoną ilość (szukałbym jej do usranej śmierci ;P). Miała zdrową blachę, zdrowy silnik, zajęło mi to pół roku, ale mam dokładnie taką jaką chciałem. Owszem na start wymieniłem przepływomierz, świece, skrzynię i dyfer, ale dałem za to auto tak nieprzyzwoicie małe pieniądze, że wciąż wyszedłem na swoje
    Tytus, przeczytałem kiedyś cały długi wątek z Twoją Gtv.
    Pamiętam, że jednak początki były trudne...

  8. #828
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Cytat Napisał kazikx Zobacz post
    Tytus, przeczytałem kiedyś cały długi wątek z Twoją Gtv.
    Pamiętam, że jednak początki były trudne...
    W pełni się zgadzam. Byłem posrany, bez odpowiedniego warsztatu i kasy ;) Tak jak napisałem- nie obyło się bez bólu, cała skrzynia nieźle mną wstrząsnęła, ale mimo to zrobiłbym to samo jeszcze raz, a nawet dwa, gdyby było trzeba ;) Jestem mega zadowolony z tej decyzji. Silnik był zdrowy, blacha też, a to najważniejsze ;) Od dwóch lat jest w pełni sprawna, w zeszłym roku załapała się na tor i w tym roku też się wybieram. Co do filozofii kupna auta, w najbliższym czasie planuję powiększyć moją kolekcję charyzmatycznych aut do dwóch ;P Chcę kupić coś ponad 25-cio letnie. Znów za małe pieniądze, do remontu i tak, znów zależy mi na detalach- musi być jasna skóra w środku i jakiś ciemny (np. czarny), lub ładny metaliczny kolor (najlepiej granatowy) ;)

  9. #829
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    A jaki masz budżet na tego 25-letniego dziadka?

  10. #830
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    W tej chwili ~20k, ale stale rośnie ;) Przy tym wychodzę z założenia, że chcę kupić coś możliwie najciekawszego za możliwie najmniejszą kwotę ;)

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory