Strona 86 z 243 PierwszyPierwszy ... 36767778798081828384858687888990919293949596136186 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 851 do 860 z 2426

Temat: Zakup Alfa Romeo GTV

  1. #851
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sztandi7
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo GTV 1.8 TS
    Postów
    62

    Domyślnie

    Cytat Napisał toddlockwood Zobacz post
    Z gtv na angielskiego sedana No niezły przeskok ale samochód fajny Dobrze że nie kolejny wieśwagen czy bolid młodziezy wiejskiej na drodze
    Czysty przypadek, nie brałem tego auta w ogóle pod uwagę. Chciałem Brerę/159 w mocniejszej benzynie ale trochę kapuchy brakowało. I nagle okazało się, że znajomy sprzedaje auto, które całkiem dobrze znam, a na dodatek w 3.0 litrowej "fałce"

    PS: Mam też wieśwagena Passata 2.0 TDI Przez 6 lat zepsuło się w nim wszystko... Czasem nawet po parę razy. Do tej pory nie mogę tego wybaczyć ojcu, że go kupił tą drezynę Kombinowałęm jak tu zrobić, żeby zostawić w garażu Gtv-kę, a wypchnąć z niej passata, bo miejsca w garażu tylko dwa ... Ale stan konta się mocno sprzeciwił

    BTW: Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć nudnymi samochodami.
    Ostatnio edytowane przez sztandi7 ; 21-05-2017 o 20:49

  2. #852
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    Cytat Napisał sztandi7 Zobacz post
    Czysty przypadek, nie brałem tego auta w ogóle pod uwagę. Chciałem Brerę/159 w mocniejszej benzynie ale trochę kapuchy brakowało. I nagle okazało się, że znajomy sprzedaje auto, które całkiem dobrze znam, a na dodatek w 3.0 litrowej "fałce"

    PS: Mam też wieśwagena Passata 2.0 TDI Przez 6 lat zepsuło się w nim wszystko... Czasem nawet po parę razy. Do tej pory nie mogę tego wybaczyć ojcu, że go kupił tą drezynę Kombinowałęm jak tu zrobić, żeby zostawić w garażu Gtv-kę, a wypchnąć z niej passata, bo miejsca w garażu tylko dwa ... Ale stan konta się mocno sprzeciwił

    BTW: Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć nudnymi samochodami.
    1.Gratulacje z jaguar :

    2.Tez mam wieswagena I co chwile sie cos tam psuje

    3.To prawda. życie jest na to za krotkie by jeździć takimi autami

  3. #853
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar ostr
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    '97 GTV 3.0 V6 24V, '72 125p, '03 Vespa PX125
    Postów
    122

    Domyślnie

    Cytat Napisał sztandi7 Zobacz post

    PS: Mam też wieśwagena Passata 2.0 TDI Przez 6 lat zepsuło się w nim wszystko... Czasem nawet po parę razy. Do tej pory nie mogę tego wybaczyć ojcu, że go kupił tą drezynę Kombinowałęm jak tu zrobić, żeby zostawić w garażu Gtv-kę, a wypchnąć z niej passata, bo miejsca w garażu tylko dwa ... Ale stan konta się mocno sprzeciwił

    BTW: Życie jest zbyt krótkie, żeby jeździć nudnymi samochodami.
    Znajomi dostali dwa lata temu od teściowej Golfa V 2.0tdi (pierwszy właściciel, salo PL, bezwypadkowy). Przez ten czas wymienili 1/2 auta, a na desce rozdzielczej choinka kontrolek, do tego ostatnio nie przeszedł przeglądu

  4. #854
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mmax88
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jaguar XF 3.0 V6
    Postów
    692

    Domyślnie

    Koledzy, VW się nie psuje, tam wymienia się części eksploatacyjne

    Wysłane z mojego GT-I9515 przy użyciu Tapatalka

  5. #855
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Mx-5
    Postów
    71

    Domyślnie

    Mnie to zawsze zastanawia po kiego wała zasłaniać tablice rejestracyjne? To jakas tajemnica ? Przed żona zeby nie widziała, ze sprzedajesz ?

  6. #856
    Użytkownik Rowerzysta Avatar toddlockwood
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Gtv 2.0 V6 Tb
    Postów
    395

    Domyślnie

    https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-r...tml#xtor=SEC-8

    Mrrr fajna! Tylko tak z 2/3 tys za drogo moim zdaniem

  7. #857
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Cytat Napisał kermit01 Zobacz post
    Mnie to zawsze zastanawia po kiego wała zasłaniać tablice rejestracyjne? To jakas tajemnica ? Przed żona zeby nie widziała, ze sprzedajesz ?
    Moda zaczęła się od handlarzy, którzy zasłaniali tablice samochód z krajów, gdzie po numerach tablic da się zweryfikować pewne dane zafałszowane przez handlarza, np. przebieg, historia szkód, etc. Handlarze zasłaniali również tablice w samochodach krajowych, gdzie może było zauważyć, że ten umyty i nawoskowany samochód, to ten sam który całkiem niedawno był sprzedawany przez kogoś innego w ciut gorszym stanie, z gorszym przebiegiem i w gorszej cenie.
    Reasumując, część osób zasłania, aby nie można było czegoś łatwiej zweryfikować, a część zasłania bo wszyscy zasłaniają

  8. #858
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2014
    Auto
    Mx-5
    Postów
    71

    Domyślnie

    A No spoko, zastanawiało mnie po prostu, czemu kolega wyżej wlasnie zasłonił

  9. #859
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sztandi7
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo GTV 1.8 TS
    Postów
    62

    Domyślnie

    Cytat Napisał kermit01 Zobacz post
    A No spoko, zastanawiało mnie po prostu, czemu kolega wyżej wlasnie zasłonił
    Nie wiem czemu, taki mam nawyk. Wystarczy zadzwonić i poprosić o blachy... Dla Was specjalnie ELW3S69. Tak samo jak sprzedaję elektronikę to zamazuję dane zakupu. Jestem przewrażliwiony na tym punkcie jako informatyk/elektronik, ale nie pytajcie dlaczego, po prostu już się kiedyś przejechałem.

    A Jaguar już mnie zaczyna denerwować... Nie chce menda współpracować ...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał supabache Zobacz post
    1. Moda zaczęła się od handlarzy, którzy zasłaniali tablice samochód z krajów, gdzie po numerach tablic da się zweryfikować pewne dane zafałszowane przez handlarza, np. przebieg, historia szkód, etc. Handlarze zasłaniali również tablice w samochodach krajowych, gdzie może było zauważyć, że ten umyty i nawoskowany samochód, to ten sam który całkiem niedawno był sprzedawany przez kogoś innego w ciut gorszym stanie, z gorszym przebiegiem i w gorszej cenie.
    2. Reasumując, część osób zasłania, aby nie można było czegoś łatwiej zweryfikować, a część zasłania bo wszyscy zasłaniają
    1. Podałem VIN, więc raczej nie ma problemu ze sprawdzeniem auta. Poza tym nie mam tego auta od dziś, a od ponad 5 lat.
    2. Też prawda, ja jak wyżej napisałem jakoś jestem do tego uprzedzony i tyle. Blachy podane wyżej.

    PS: Nie miałem zielonego pojęcia, że spotka się to aż z taką opinią, więc zaraz dodam ze 3 foty z blachami. Może i faktycznie bęzie wyglaac lepiej.

    EDIT: Dodane foto z blachami, dzięki za sugestie
    Ostatnio edytowane przez sztandi7 ; 22-05-2017 o 17:36

  10. #860
    Użytkownik Znawca Avatar supa_adam
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv Sport Limited Edition 2002, 156 SW 2.4 JTDm, GT 3.2
    Postów
    1,419

    Domyślnie

    Spoko Sztandi, uwaga o zasłanianiu nie była do Ciebie, raczej odpowiedziałem na luźne pytanie kolegi wyżej

    Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Zakup Alfa Romeo GT
    Utworzone przez shiftyy w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 17-02-2014, 23:32
  2. Zakup Alfa Romeo 156 1.9 JTD
    Utworzone przez hatak w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 21-06-2013, 10:50
  3. Alfa Romeo 147 . Zakup
    Utworzone przez xxmacq93xx w dziale 147
    Odpowiedzi: 49
    Ostatni post / autor: 04-10-2011, 09:21
  4. Alfa Romeo 156 - zakup
    Utworzone przez Mamed w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 07-03-2011, 22:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory