Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 159

Temat: Zakup i kilka pytań

  1. #21
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar pablo83_05
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    WROCŁAW I OKOLICE
    Auto
    ALFA ROMEO 159 1.9 150KM 2008, AR GTV 2.0 TS SPORTIVA
    Postów
    145

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slepecci Zobacz post
    Kurde, nie wiem po co taka rozkmina ja swoje pierwsze GTv kupiłem jako impuls, na zdjęciach w katalogach cofało mnie jak ją widziałem, dopóki kolega nie dał sie karnąć, zobaczyłem z bliska, wsiadłem i przejechałem się Nie pytałem jak to działa, czy pali, czy się psuje, chwile później pisaliśmy umowę

    Ja także kupiłem swoją w emocjach i jestem zadowolony! Jednak o rozsądku ekonomicznym w przypadku GTV nie ma co mówić. Zawsze jest coś do zrobienia aby było lepiej i ładniej. Oczywiście jak się chce mieć stan ideał .
    Pozdrawiam wszystkich posiadaczy GTV

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Cytat Napisał Slepecci Zobacz post
    Kurde, nie wiem po co taka rozkmina ja swoje pierwsze GTv kupiłem jako impuls, na zdjęciach w katalogach cofało mnie jak ją widziałem, dopóki kolega nie dał sie karnąć, zobaczyłem z bliska, wsiadłem i przejechałem się Nie pytałem jak to działa, czy pali, czy się psuje, chwile później pisaliśmy umowę
    Mam takie samo doświadczenie.Kupiłem moją zupełnie spontanicznie.. spodobała mi się to se kupiłem i nie żałuję do dziś..gtv nie kupuje się myśląć logicznie...

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Slepecci Zobacz post
    Kurde, nie wiem po co taka rozkmina ja swoje pierwsze GTv kupiłem jako impuls, na zdjęciach w katalogach cofało mnie jak ją widziałem, dopóki kolega nie dał sie karnąć, zobaczyłem z bliska, wsiadłem i przejechałem się Nie pytałem jak to działa, czy pali, czy się psuje, chwile później pisaliśmy umowę
    Mam takie samo doświadczenie.Kupiłem moją zupełnie spontanicznie.. spodobała mi się to se kupiłem i nie żałuję do dziś..gtv nie kupuje się myśląć logicznie...

  3. #23
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Cytat Napisał Powerade14 Zobacz post
    No wiem, przesadzam , za dużo mam czasu na impuls, bo jeszcze chce przezimowac coltem i za duzo mysle :(
    Skoro masz dużo czasu, dzwon, oglądaj i szukaj a napewno znajdziesz coś dla siebie ;) ja swoją kupowałem przez pól roku. Wszyscy tutaj mieli mnie juz dość ;P niektórym tak zostało ;P

  4. #24
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytus9 Zobacz post
    Skoro masz dużo czasu, dzwon, oglądaj i szukaj a napewno znajdziesz coś dla siebie ja swoją kupowałem przez pól roku. Wszyscy tutaj mieli mnie juz dość ;P niektórym tak zostało ;P
    Łączę się z tobą w bólu....
    I nie pitol tylko za wnętrze się bierz...

  5. #25
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    Cytat Napisał ArekWAWA Zobacz post
    Powiem Ci tak, po kilku miesiącach szukania Gtv-ki, obejrzeniu kilku sztuk, ostatecznie kupiłem auto z 98 roku z silnikiem takim jaki chciałem czyli 2.0V6 TB. Znalezienie egzemplarza w zadowalającym stanie czyli takiego ze zdrową podłogą/budą, nie zniszczonym wnętrzem, sprawnym i zdrowym silnikiem nie było proste ale jednak nie niemożliwe
    ktore TB kupiles? Takie żółte 280 koni?
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

  6. #26
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Cytat Napisał maras37 Zobacz post
    I nie pitol tylko za wnętrze się bierz...
    Zrobiłem! Tylko chory jestem nie mam jak zdjęć powstawiać... ;)

  7. #27
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quarter
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv 3.0 V6 24V '97, Audi TT 1.8TQ 225 '99, Subaru Outback SBD 2.0 '14
    Postów
    66

    Domyślnie

    Ja OBIE kupiłem w ramach impulsu, jak zresztą większość aut. Nie potrafię się z tego wyleczyć - na szczęście kupowane przeze mnie auta zazwyczaj nie są jakoś koszmarnie drogie. W przypadku srebrnej to jednak był dość kosztowny impuls - po sprzedaży jestem jakieś 2-3,000 w plecy, głównie przez nieplanowany remont silnika. No, ale nie czekałem niewiadomo jak długo, poszła w 2 tygodnie.

    Ponieważ właśnie dopinam sprzedaż czarnej osobie spoza kraju, więc moja skromna rada dla miłośnikow Busso - jak ktoś może gdzieś tanio kupić i spokojnie wyprowadzić na prostą to brać i się nie zastanawiać. Potencjalny nowy użytkownik powiedział mi to co jednoznacznie wynika z obserwacji aukcji - "Pańska, zważywszy na stan, jest dużo tańsza niż te dostępne w Europie Zachodniej". Inaczej mówiąc - dołek cenowy na Gtv Busso na Zachodzie już minął, a u nas jeszcze można czasem coś bardzo tanio wyłapać, choć już coraz rzadziej.

    Powodzenia w szukaniu. Gdybym znów był poszukujący, to po raz drugi brałbym jednak Busso - tylko jednak może zabrałbym tym razem do mechanika aby wykluczyć konieczność remontu silnika. Reszta jest do ogarnięcia, choć naprawdę warto dobrze podliczyć wartość pakietu startowego.
    Ostatnio edytowane przez Quarter ; 13-10-2015 o 10:43 Powód: literówki

  8. #28
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Gtv z buso pod maską tańsze już nie będą . Dobrze utrzymane egzemplaże będą już tylko droższe. Dlatego ja swojej jeszcze nie sprzedaję..

  9. #29
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quarter
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Gtv 3.0 V6 24V '97, Audi TT 1.8TQ 225 '99, Subaru Outback SBD 2.0 '14
    Postów
    66

    Domyślnie

    Cytat Napisał maras37 Zobacz post
    Gtv z buso pod maską tańsze już nie będą . Dobrze utrzymane egzemplaże będą już tylko droższe. Dlatego ja swojej jeszcze nie sprzedaję..
    I słusznie. Ja żałuję, ale nie ogarniam już tej ilości aut - znów nie zdążyłem i w wczoraj jednym poległ akumulator z prozaicznego powodu zbyt rzadkiego użytkowania.

    Jak mi się finanse kiedyś poukładają to sprawię sobie to:

    http://s.petrolicious.com/2014/your-...a-junior-9.jpg

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maras37
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    Poznan
    Auto
    AR GTV 3.0 V6 24V
    Postów
    725

    Domyślnie

    Te auto to również moje marzenie. Jest genialne i od zawsze pociąała mnie starsza motoryzacja ,alfy z tych lat były naprawdę dobre. .Już wiem ,że jeżeli miał bym pozbywać się gtv to w jej miejsce napewno trafi coś starszego..
    Masz dobry gust.
    Co do ilości twoich aut to faktycznie jest ich chyba za dużo może faktycznie lepiej ograniczyć ich ilość i pójść w auta cenniejsze równie ciekawe w mniejszej ilości .Ale broń Boże nie krytykuję tego.

Podobne wątki

  1. Zakup Alfy 166 kilka pytań
    Utworzone przez therock w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-01-2016, 13:21
  2. Zakup JTD 20v i kilka pytań
    Utworzone przez MatiKraków w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 27-05-2015, 07:25
  3. Zakup 166 - kilka pytań
    Utworzone przez dcfan w dziale 166
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 24-04-2012, 05:53
  4. Kilka problemów i Kilka Pytań ALFA 147 1.6 TS
    Utworzone przez michasecp w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 19-02-2012, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory