Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Gtv

  1. #1
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar maaalutka
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Łódź !
    Auto
    Alfa Romeo GTV
    Postów
    37

    Domyślnie Gtv

    Cześć Alfaholicy
    Ma ktoś , bądź wiecie gdzie można znaleźć lotkę albo fotele skórzane do Gtv ?
    Od jakiegoś czasu obserwuje aukcje ale niestety szansa na znalezienie jak wygrana w totka ..

    Pozdrawiam !

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Fotele są na OLX, poza tym w temacie o ciekawych ogłoszeniach dotyczących Gtv, 2 użytkowników chce sprzedać swoje.

    Co do lotki, pamiętaj, że powinna być inna szyba tylna, bez miejsca na światło stop... o półce już nie wspomnę. Oczywiście, gdyby miało to wyglądać oryginalnie "jak z fabryki" ;-)

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar rogo
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0TS
    Postów
    214

    Domyślnie

    tu zapytaj o fotele, może jeszcze są

    olx: ID ogłoszenia: 251858013
    Ostatnio edytowane przez rogo ; 23-08-2016 o 18:08

  4. #4
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattman Zobacz post
    Co do lotki, pamiętaj, że powinna być inna szyba tylna, bez miejsca na światło stop... o półce już nie wspomnę. Oczywiście, gdyby miało to wyglądać oryginalnie "jak z fabryki" ;-)
    Z całym szacunkiem ale kombinowałem w tym temacie i trzeci stop vs brak różni się tylko zaślepką w tylnej półce. Tylna półka, szyba i wszystko, są takie same.

    Cytat Napisał maaalutka Zobacz post
    Cześć Alfaholicy
    Ma ktoś , bądź wiecie gdzie można znaleźć lotkę albo fotele skórzane do Gtv ?
    Od jakiegoś czasu obserwuje aukcje ale niestety szansa na znalezienie jak wygrana w totka ..

    Pozdrawiam !
    O jakiego rodzaju lotkę Ci chodzi? Tak jak napisał kolega Mattman, chcesz oryginalny spojler czy coś innego?
    Ostatnio edytowane przez Tytus9 ; 29-08-2016 o 08:59

  5. #5
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Zasugerowałem się wersją Cup, bo tam chyba była inna półka z tyłu.

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Spoczko, ja też bez przerwy czegoś się uczę na temat swojego auta na tym forum ;)

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Jednak szyba jest inna, w wersji z zestawem sportowym (ze spojlerem) oraz w wersji Cup.

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar Tytus9
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo Gtv
    Postów
    701

    Domyślnie

    Podeślij mi informację o tym, proszę. Niemniej, nawet jeśli mam inną szybę, zaręczam że równie dobrze działa mi ta szyba bez światła stop, jak i robiła to ze światłem.

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mattman
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 ROSSO
    Postów
    557

    Domyślnie

    Szyba w Eper ma inny numer, z dodatkowym opisem dotyczącym właśnie zestawu sportowego.

    Kiedyś był o tym temat na alfaclub.

  10. #10
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Ostrów Wielkopolski
    Auto
    Spider
    Postów
    4

    Domyślnie Zakup i ar gtv

    WRZUCIŁEM JESZCZE RAZ TUTAJ:

    [GTV] Zakup Alfa Romeo GTV





    Witam wszystkich,

    wystartowałem dopiero i zwracam się o małą poradę...

    Dział GTV a ja taką chce kupić, z tego co widziałem na paru aukcjach to jest kilka do dopieszczenia, oto one:

    olx 247178921
    2.0 v6, niejednokrotnie wystawiana, ale nie podaje nr tel tylko liczy na wiadomość na którą nie odpisuje... coś mi się nie podoba z tą aukcją - brak kontaktu

    olx 257351043
    2.0 v6, dużo do roboty, obroty falują i szarpie przy przyspieszeniu... auto wystawiane od sierpnia na różnych aukcjach, wszystko wymienił

    allegro 6492649850
    2.0 ts co prawda nie gtv tylko spider / dużo powymieniał ale wydaje się najbezpieczniejsza do zakupu


    byłem oglądać jeszcze inne w pobliżu swojego miejsca ale po oględzinach i przejażdżce zrezygnowałem.

    Wybieram się żeby zobaczyć powyższe ale zdecydowałem przed wyjazdem jeszcze zasięgnąć opinie ekspertów lub osób które zbadały już auta (nie chciałbym znów mieć wycieczki)

    Mam nadzieje, że nikogo nie urażę swoją wiadomością, lecę trochę na skróty ale chyba po to jest to forum żeby się kogoś doradzić.

    Dziękuję z góry za pomoc, a jeżeli coś jest nie tak proszę zwrócić uwagę na profil użytkownika i zrozumienie - jestem świeży
    Ostatnio edytowane przez jokerAR ; 21-09-2016 o 19:48 Powód: proszę usunąć mój post, wrzuciłem w złym dziale

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory