Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567891011 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 102

Temat: [147/156]Tuleje poliuretanowe

  1. #21
    Użytkownik Romeo Avatar kenobi
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    lubin
    Auto
    156 FL 2.4 20V Mjtd
    Postów
    860

    Domyślnie

    Raf2pp dzieki za namiary jaki czas temu wymieniales na takie tuleje u siebie ? tez nad nimi mysle i zapytam w prost - czy warto ?

  2. #22
    Raf2pp
    Gość

    Domyślnie

    Ja wrzuciłem niedawno i szczerze zadowolony jestem bardzo, skusiłem sie na poli bo znajomy w 156 juz rok jezdzi i jak narazie nic sie z tym nie dzieje tak jak by zero zuzycia było a mieszka w regionie gdzie drogi najlepsze nie sa.

    W prowadzeniu tak jak by auto bardziej pewniejsze było, czujesz ze nie sa to elementy gumowe. Na komforcie sie nie traci. Znaczy sie ja straciłem ale to tylko przez gwint.

    ja polecam

  3. #23
    Keeperek
    Gość

    Domyślnie

    Też mam u siebie komplet strong flex (czerwone). Na razie jest wszystko ok.. ale dopiero z 10 tys na nich zrobilem.

  4. #24
    Hanys Romeo Avatar george11
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    slask
    Auto
    GT, Lancia Ypsilon 1,3 JTD 03'było jest BMW 225xe, Ford Custom 2.0 2018.
    Postów
    2,252

    Domyślnie

    witam

    a jak to cenowo wychodzi?? bo nie wiem ile słoików mam z ogródka wykopać?? he he he he ....

  5. #25
    Raf2pp
    Gość

    Domyślnie

    Np Strong flex czyli tutaj http://www.strong-flex.eu/index.php

    kompletny przod niecałe 420 sport 460
    a tył 330 sport 360

    dwa dni spokojnej pracy :] w otoczeniu żubra tylko przy dolnych wachaczach bedziesz musiał skoczyc sie na prase przynajmniej ja w warunkach domowych nie poradziłem sobie :]

  6. #26
    boski_karol
    Gość

    Domyślnie

    A ja mam pytanie, czy znacie jakiś pewny warsztat gdzie by mi te tuleje wymienili? Chodzi mi o warsztat w Warszawie.

    p.s. W ogóle to chciałem się przywitać. W końcu to mój pierwszy post.

  7. #27
    piećka
    Gość

    Domyślnie

    Jest taki warsztat za Wawą w kierunku Węgrowa,W Porębach użytkownik Pablo prowadzi warsztat Alfy i Fiaty.Chyba gdzięś czytałem że robi poliuretan.Poszukaj na forum Gościa i umawiaj się.Wycieczkę sobie strzelisz przy okazji i zawiechę zrobisz.Pozdr

  8. #28
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar shrek2oo7
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Warszawa, Poland
    Auto
    Alfa Romeo 147 2.0 TS 150HP Selespeed 2001
    Postów
    325

    Domyślnie

    Będę zmieniał tuleje stabilizatora, bo moje troszku skrzypią już, ale nie wiem jaki rozmiar zamówić. Chcę zamówić na strongflex.eu i są dostępne 4 rozmiary. Może można to jakoś po numerze vin sprawdzić? Jaki rozmiar wy zamawialiście?

  9. #29
    Użytkownik Romeo Avatar -BamBosZek-
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    156 3.0 24v
    Postów
    2,281

    Domyślnie

    Cytat Napisał shrek2oo7 Zobacz post
    Będę zmieniał tuleje stabilizatora, bo moje troszku skrzypią już, ale nie wiem jaki rozmiar zamówić. Chcę zamówić na strongflex.eu i są dostępne 4 rozmiary. Może można to jakoś po numerze vin sprawdzić? Jaki rozmiar wy zamawialiście?
    Wez suwmiarke i po klopocie...
    Genetics makes the champions, want to compare?!

  10. #30
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar odrobina156
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Ropczyce
    Auto
    Stelvio Sprint MY 2020 Blue Misano Lancia Ypsilon Platinum 1.3 mje
    Postów
    822

    Domyślnie

    Koledzy mam zamiar zrobic u mnie zawieszenie z przodu, bo po zimie zaczyna mi troszkę pukac z prawej strony- przód i skrzypiec. czytałem juz na temat poliuretanów, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi. Może mi ktoś doradzic bądz odradzic z autopsji tuleje poliuretanowe? Coś sie przewijało że tak kupowac zakładac, ale nie na wszystkie elementy bo gdzieś mogą skrzypiec.
    Powiedzcie mi jak to jest kupowac cały zestaw na przód i robic czy lepiej zainwestowac w oryginały TRW?
    Dodam że bellę mam od czerwca ubiegłego roku i nic nie stukało ani pukało, zrobiłem po kupnie 23 tys. km a wcześniejszy właściciel też coś jezdzil na obecnym zawieszeniu. Jak myślicie co wybrac i co będzie lepsze? Dodam że możliwe usztywnienie po zastosowaniu poliretanów nie będzie mi przeszkadzało Proszę o porady jak równieżcenne uwagi;P

Podobne wątki

  1. Tuleje poliuretanowe alfa 166 2.0 v6 tb
    Utworzone przez tomczi85 w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-07-2015, 16:35
  2. [159] Tuleje poliuretanowe od POWERFLEX'a
    Utworzone przez por.Jaszczuk w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11-09-2013, 20:57
  3. Tuleje poliuretanowe
    Utworzone przez pablon2o w dziale 156
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 19-04-2013, 11:13
  4. tuleje POLIURETANOWE
    Utworzone przez iwona22p w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 07-04-2011, 22:26

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory