Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #4021
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Zawsze jest opcja: Kupic Paska ,Bmw lub Mondeo . Żulia to nie jest auto na które jesteście skazani :-P

  2. #4022
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Cytat Napisał KRS Zobacz post
    żebyś miał wkład w te 400 tys sztuk rocznie
    cierpliwie wam powtarzałem: zapomnijcie o jakiejkolwiek oryginalności AR, skoro sprzedaż ma ruszyć ostro ku górze
    narody kupują to, co sie wszystkim podoba
    dotyczy to jedzenia, muzyki, samochodów i wszystkiego
    mainstream, czyli i Kowalski i Schmidt lubia to samo.
    I taka jest Giulia, zerżnięta niemiłosiernie z beemy.
    Totalnie zero oryginalności w tym samochodzie
    nawet napis na klapie od Skody
    nawet logo zrobili monochromatyczne.
    Niech was topowy silnik 510 KM nie zwiedzie, tego auta akurat sprzeda się najmniej
    Sergio to wie: musiał z czymś oryginalnym wyskoczyć ale na tym oryginalność się kończy.
    na naszych oczach ginie legenda marki Alfa Romeo.
    Odpowiada za to Sergio Marchionne.
    Tak tak a Niemcy biją Polaków i za to odpowiedzialny jest Tusk.
    Weź Ty idź stąd i nie wracaj bo już nudny jesteś.

    - - - Updated - - -

    Wersja na USA w bidzie wersji: http://passioneautoitaliane.blogspot...iulia-usa.html
    Ciekawe czy na EU też dadzą zwykłe halogenowe światła.
    Ostatnio edytowane przez koskar ; 31-08-2015 o 19:41

  3. #4023
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Mikelos
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    75 2.5 V6 + Delta 1.4TB + Laguna3 2.0 DCI
    Postów
    490

    Domyślnie

    Alfa zmienia się jak cała dotychczasowa motoryzacja. 20 czy 30 lat temu mercedes był luksusowy, alfa sportowa, citroen innowacyjny, saab awangardowy a vw prosty i trwały. Niemal wszystkie marki miały przyszytą jakąś metkę ale to właśnie nimi w większości kierowali się kupujący. Dziś niemal każda marka chce być wszystkim po trochu. Chce lub musi.
    Więc jeśli alfa ma przeżyć i przynosić zyski to musi się dostosować lub podzielić losy saaba. A psioczenie że żulia nie jest prawdziwą alfą jest bez sensu. Lamenty wznosili fani porsche po wprowdzeniu modelu 996. Bo nie chłodzony powietrzem, bo przód od boxstera, bo coś tam jeszcze. Potem było cayenne. Bo w dieslu, bo to vw touareg, itd. I jak się trzyma marka? A w połowie lat 90-tych po wycofaniu modelu 928 byli na skraju zapaści mając w ofercie tylko jeden model: 911-993. 20 lat później alfa może tylko śnić o wynikach sprzedaży niemieckiej marki.
    No ;-)

    - - - Updated - - -



    A to coś dla malkontentów odnośnie monochromatycznego logo. Dekielek mojej felgi z czasów przedfiatowskich.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie0942.jpg
Wyświetleń:	463
Rozmiar:	48.1 KB
ID:	176920  
    Objechałeś kogoś ostatnio? A wiedział, że się ściga?

  4. #4024
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar dereza
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Zwoleń
    Auto
    AR
    Postów
    266

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    Ja yebie jaka desperacja :-) . Matka jest jedna i kocha się zawsze :-P . Co do 159ki racja - wszystkie rdzewiejące śrubki z Opla i silniki w doope sportowe a jednak ten Opel 159 wygląda jak wygląda i ratuje imię marki w dobie kryzysu. To się nazywa Alfa Romeo ,ma herb w znaczku a nie kółka, kratki,szlaczki , nawiązuje do historii itd. To zawsze bedzie marka inna niz wszystkie chocby zaczęli tłuc kosiarki do trawy. Ja.mam dopiero drugą Alfę ale od dawna kochałem się w autach tej marki i tak ,jestem psychofanem i dobrze mi z tym:-) . Na dowód moich słów kupie niedługo T.Sa :-)
    Powodzenia w kupowaniu TSA-przy okazji nabawienie się nerwicy

  5. #4025
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie





    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Nuova Giulia 4.jpg
Wyświetleń:	428
Rozmiar:	91.9 KB
ID:	176934   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Nuova Giulia 5.jpg
Wyświetleń:	417
Rozmiar:	47.4 KB
ID:	176935   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Nuova Giulia 6.jpg
Wyświetleń:	427
Rozmiar:	86.6 KB
ID:	176936  

  6. #4026
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar dereza
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Zwoleń
    Auto
    AR
    Postów
    266

    Domyślnie

    Kur.a jak mnie to denerwuje po co oni środek maskują?dawno temu była prezentacja wiemy jaki będzie środek a oni dalej zakrywaja środek i wnętrze,tym ma marka nas zachęcić do kupowania?denerwuje mnie to strasznie ludzie zrażają się,gdyby BMW taką kaszanę odwalała tobyło by słabo.
    Szczerze?zezowate masssseratttti ze śmiesznym dzwiękiem 6 cylindorwym i maskowanie po premierze?czy alfa musi zawsze kaszane odwalać i palic za sobą mosty?
    oglądałem filmiki alfa vs vmw i strasznie nosi alfę po tym torze o co kaman?
    https://www.youtube.com/watch?v=OA1Kn_L4Yf8
    albo kierowca jakiś lichy albo nie panuje nad alfą
    zreszta giulia to zwykłą podróba BMW zrobili tył napęd,który był w BMW,Mercedesie wygląd niemal taki sam,niestety wybrali sobie trudnego przeciwnika z wieloletnią tradycją tylnonapędową?czy alfa da radę?czas pokaże,życzę sukcesów Alfie niech się w końcu wybije bo marka ma potencjał
    nie ma tak,że bmw najlepsze,merceesy itd itd itp widać w giulii potencjał,ale dużo zerżneli z Bmw i wszyscy to wiecie,to nie jest fear.
    Ale zresztą dzisiejsza motoryzacja schodzi na psy jak Boga kocham,bmw,merceesy przednio napędowe,gdzie tradycja gdzie ręce i nogi,co się dzieje z dzisiejszą motoryzacją,czy tylka kasa się liczy?na to wychodzi
    Ostatnio edytowane przez dereza ; 31-08-2015 o 20:29

  7. #4027
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał dereza Zobacz post
    Powodzenia w kupowaniu TSA-przy okazji nabawienie się nerwicy
    To się nazywa miłość . Po kilku Vagach i Beemkach i paru jeszcze innych wehikułach mogę z czystym sumieniem stwierdzić ,że 159ka to najmniej awaryjne auto jakie miałem i chyba o najtrwalszym zawieszeniu a 156ka jakby nie to ,że nieświadomie kupiłem od "kolegi" i musiałem wpompować trochę kasy to potem już nigdy nie zawiodła . Beemki 2 widziały lawetę ( w jednej wymieniałem przewody i chłodnice oleju przy granicy z Czechami ) , Vagi co prawda "tylko" remont kompresora w G60 i tylko eksploatacja ale zdarzały się też problemy silnikowe mniejsze lub większe . T.S wiem "słyszałem" , sam podchodzę z dystansem do tych silników ale jak się dba to się ma, a na forum jest masa ,które mają ponad 300tkm i dają radę . Zresztą remont T.S to nie remont 2.0V6 TB . Jakbym miał się kierować legendami i "pomówieniami" to bym Alfy nie kupił zwłaszcza po BMW ale raczej już moment powrotu do BMW nie nadejdzie chyba ,że marka upadnie bo jestem wzrokowcem ( brakuje mi RWD do dziczy ale... mam rodzinę , 2 dzieci i teraz wolę 19" i glebę i toczyć się podziwiając piękne okolice ) i boli mnie ,że BMW czy Vagi są robione w Paincie metodą "powiększ i zmień oznaczenie modelu" . Z niemieckich marek to jedynie Mercedes teraz wygląda . Audi i BMW to już pójście na łatwiznę dla mnie i tyle .

  8. #4028
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Mikelos
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Nałęczów
    Auto
    75 2.5 V6 + Delta 1.4TB + Laguna3 2.0 DCI
    Postów
    490

    Domyślnie

    Bo może wersja golas znacząco odbiega od topowej wersji? Bo może strategia marketingu polega na wzbudzeniu jak największej ciekawości? Bo mimo, że większość kupi wersję bieda to fajnie się jarać pogromcą m3/m4? W zasadzie to marketingowcy powinni się wypowiedzieć.
    Objechałeś kogoś ostatnio? A wiedział, że się ściga?

  9. #4029
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar dereza
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Zwoleń
    Auto
    AR
    Postów
    266

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    To się nazywa miłość . Po kilku Vagach i Beemkach i paru jeszcze innych wehikułach mogę z czystym sumieniem stwierdzić ,że 159ka to najmniej awaryjne auto jakie miałem i chyba o najtrwalszym zawieszeniu a 156ka jakby nie to ,że nieświadomie kupiłem od "kolegi" i musiałem wpompować trochę kasy to potem już nigdy nie zawiodła . Beemki 2 widziały lawetę ( w jednej wymieniałem przewody i chłodnice oleju przy granicy z Czechami ) , Vagi co prawda "tylko" remont kompresora w G60 i tylko eksploatacja ale zdarzały się też problemy silnikowe mniejsze lub większe . T.S wiem "słyszałem" , sam podchodzę z dystansem do tych silników ale jak się dba to się ma, a na forum jest masa ,które mają ponad 300tkm i dają radę . Zresztą remont T.S to nie remont 2.0V6 TB . Jakbym miał się kierować legendami i "pomówieniami" to bym Alfy nie kupił zwłaszcza po BMW ale raczej już moment powrotu do BMW nie nadejdzie chyba ,że marka upadnie bo jestem wzrokowcem ( brakuje mi RWD do dziczy ale... mam rodzinę , 2 dzieci i teraz wolę 19" i glebę i toczyć się podziwiając piękne okolice ) i boli mnie ,że BMW czy Vagi są robione w Paincie metodą "powiększ i zmień oznaczenie modelu" . Z niemieckich marek to jedynie Mercedes teraz wygląda . Audi i BMW to już pójście na łatwiznę dla mnie i tyle .
    zależy na jaki egzemlarz się trafi,ale Twin Sparki to jest padaka,nieporozumienie a z drugiej strony wielka frajda.
    Nieeeeeeeeeee..... miałem kilka Twin sparków i mam coś do powiedzenia,pomimo,że są to masakrycznie awaryjne silniki,to dały mi dużo frajdy,ale tę frajdę popsuły dręczące naprawy jakiś śmiesznych wiariatorów klekoczących,cieknących silników,jak nie olej to płyn,to złe chodzenie jak nie na gazie to na benzynie i na odwrót,udręka i uciemiężenie z mechanikami,którzy nie chcieli naprawiać alfy bo jak usłyszeli słowo alfa to w głosie słyszałem wypier...aj z tym samochodem.
    Niestety takie coś przeżywałem nie raz,teraz mam bmw i mam spokój,przynajmniej nikt mnie nie męczy psychicznie typu alfa?nie chcemy temy,gorszej marki nie mogłeś kupić?traumę przeżyłem z tymi tsami

  10. #4030
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mikelos Zobacz post
    Bo może wersja golas znacząco odbiega od topowej wersji? Bo może strategia marketingu polega na wzbudzeniu jak największej ciekawości? Bo mimo, że większość kupi wersję bieda to fajnie się jarać pogromcą m3/m4? W zasadzie to marketingowcy powinni się wypowiedzieć.
    Tymbardziej ,że czy to BMW czy Merc czy Audi też w swojej ofercie zawsze miały "pąsci" dla ludu typu BMW 316 itd ( auto ,które nie jedzie ale ma znaczek BMW a z daleka nikt nie widzi ważne ,że BMW ) . Ja wiem czy zerżnięte z BMW . Teraz jest tyle aut na rynku ,że musieli by Alfę uklepać łopatą z gówna ,żeby była całkowicie oryginalna . Nikomu nie przeszkadza ,że Mazda i Hyundaj aż zabijają podobieństwem ,że Kia zżyna z innych aut europejskich . Mogli zrobić "ładniej" - były wirtualne projekty wybitne jak np. . Nierealny . Auto wielkości co najmniej 166 . Koła z 21 cali . Wyobraźcie sobie ją na 17" i oponach o profilu 225/80/17 żeby wypełnić nadkole .No i cena pewnie by zabiła . Zrobili auto piękne , specyficzne , ze względów na rozłożenie masy o bryle ,której dopatrujecie się w BMW . Czego oczekiwaliście? Bo gadka jest jak o kobietach - Ja wolę czarne , Janek -blondynki a inny rude . Znam ludzi którym widok GTVki daje odruchy wymiotne a dla mnie te auto to jest dzieło na 4 kołach . Ile ludzi tyle opinii .
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Gulia.jpg
Wyświetleń:	385
Rozmiar:	18.0 KB
ID:	176938  

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory