Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Temat: Bydgoski klub Alfa Romeo - kilka słów prawdy czyli moja nie miła przygoda

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Już gdzieś kiedyś czytałem taki mały spór w jakiej dzielnicy ma być spotkanie bo komuś tam gdzieś tam to się już nie chciało jechać. Możliwe że to było odnośnie Bydgoszczy. Wiadomo, że każdemu się nie dogodzi ale żeby olać spotkanie bo się ma przez pół miasta jechać to trochę przesada. Adrian, ja wiem że Ty byś pojechał wszędzie bo już się spotkaliśmy w Poznaniu i Żywcu ale niestety tak zainteresowanych wyjazdami i spotkaniami dużo nie znajdziesz. Ja się cieszę jak u nas w Łodzi pojawia się 10 i taką ostatnio średnią nam się udaje uzyskiwać. Pamiętam jak kiedyś byłem autem w Szczecinie i tak się zbieraliśmy na spot, że finalnie przyjechałem ja i Krzysiek.

    P.S. Avatar w końcu trzeba było zmienić bo takich samych tu na forum naliczyłem przynajmniej 6

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar Abidibi1509
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo GT 1,9 JTD 150 KM, 147 FL 1.9 JTD 116 KM
    Postów
    2,376

    Domyślnie

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    Adrian, ja wiem że Ty byś pojechał wszędzie bo już się spotkaliśmy w Poznaniu i Żywcu ale niestety tak zainteresowanych wyjazdami i spotkaniami dużo nie znajdziesz
    Hmm, zaczynam to rozumieć

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    u nas w Łodzi pojawia się 10 i taką ostatnio średnią nam się udaje uzyskiwać
    no widzisz, u nas średnia wynosi 4 auta i to w przypadku małego 30to tysięcznego Świecie i w przypadku Większych miast typu Grudziądz. Ale nie powiem, bywały większe spoty

  3. #13
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Fucel
    Dołączył
    03 2012
    Mieszka w
    Grudziadz
    Auto
    Giulietta
    Postów
    411

    Domyślnie

    Cytat Napisał Abidibi1509 Zobacz post
    U nas średnia wynosi 4 auta i to w przypadku małego 30to tysięcznego Świecie i w przypadku Większych miast typu Grudziądz. Ale nie powiem, bywały większe spoty
    Masz w zupełności rację Adi, lecz wydaje mi się, że częściowo problem leży też w sferze skupienia tych ludzi. Właśnie forum do tego służy - ale jak widzimy organizację i opinię na temat SCAR ciężko dojść do powiększania liczby fanatyków a tylko jego degradacji.
    Wydaje mi się, że potrzebowalibyśmy odrębnego działu dla np kujawsko-pomorskiego. Jak już sam kiedyś to podkreśliłeś. Te wizytówki, które od Ciebie otrzymałem rozeszły mi się w niecały miesiąc. Sam znasz moje miejsce pracy - mam kontakt z wieloma ludźmi. Np w samym Grudziądzu widzę z biegiem czasu ogromny przyrost samych 156-tek w moim mieście. Dziś mijam pełno Alf na drodze z nowymi blachami. Niestety ta garstka ludzi (może z 10-15), która otrzymała wizytówki i po rozmownym zaproszeniu nie pojawiła się ani tutaj, ani na forum SCAR. Gdybyśmy mieli konkretną "szufladkę" na forum może by to nieco ożywiło wgląd nowych Alfaholiców do zaglądania - niż czytanie tak dużego i w dodatku chaotycznego forum... ?

  4. #14
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    A ja myślałem ,że Alfy wybierają ludzie życzliwi i tolerancyjni....a czytając temat poczułem się jakbym wlazł na forum w ekipe karków w BMW ( i żeby nie było od razu sprostuje- sam uwielbiam BMW jak ALFE ale Bydgoskie forum rozwaliło i "Karki w dresach" i Turbodymomena w jednym rzucie....) No ale to tak jakbyś należał do np. Platformy Obywatelskiej a udzielał się towarzysko bardziej niż Tusk - betonowe buty i do Wisły....Tak to już jest.....Się nie łam , wszędzie są czarne owce....Zawsze ktoś musi być głupszy żeby któs mógł być mądrzejszy....Pozdro

    - - - Updated - - -

    Ps. I się ciesze ,że nasza ekipa ze śląska ma goscia co się zowie George ,którego spoty zawsze są udane i swietnie zorganizowane a mimo ,że nie każdy ma blisko to na np. Kopcu już zaczyna parkingu brakować na auta.... Jak już ktoś pisał - wszystko się da jak się chce

  5. #15
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    164 QV 24V '93, 164 Super TB '96, 166 2.5V6 '98, 155 2.0TS 16v '96
    Postów
    509

    Domyślnie

    Pozdrawiam dwoch ucisnionych kolegow ze SCAR...
    Nie mam zamiaru sie tlumaczyc.
    Aktywnosc spotowa zalezy od czasu wielu ludzi.
    wiekszosc z nas juz nie jest studentami.
    Co nie oznacza, ze w Bydgoszczy nie odbywaja sie spontaniczne spotkania, o ktorych moze sie nie dowiedzieliscie.
    Po za forum jest lacznosc telefoniczna.
    Jesli Wam nie odpowiada towarzystwo, nikt nikogo nie zmusza.
    Co chwile macie koledzy pretensje do calegi swiata.
    Po za tym mozna o tym rozmawiac lokalnie, a nie jak ostatnia przekupa robic zla slawe forum na alfaholikach.
    Na powstanie tego forum pracowalo wiele osob. Nie niszczcie ich wysilkow.
    Zycze troche pokory i zrozumienia dla ludzi, ktorzy wielka pasje lacza z zyciem zawodowym i rodzinnym.




    Wysyłane z mojego XT910 za pomocą Tapatalk 2
    Mam na imię Jacek... i jestem alfaholikiem...
    Powrót do Busso.... w najfajniejszym opakowaniu...

  6. #16
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacoff Zobacz post
    Po za tym mozna o tym rozmawiac lokalnie, a nie jak ostatnia przekupa robic zla slawe forum na alfaholikach.
    A jak miał o tym rozmawiać lokalnie skoro ma zablokowany dostęp i moderator nie odpowiada na wiadomości?:

    Napisałem do admina Kerm-a, o co chodzi, czemu zablokowany mam dostęp beż żadnego ostrzeżenia, informacji, bez złamania jakiegokolwiek punktu regulaminu tego forum…
    Odp była że on nic nie wie, sprawdzi to i da znać. Minęły 3 dni, wysłałem mu kolejne privy- brak jakiejkolwiek odpowiedzi, brak dostępu do forum…a gość widać że pisze posty na forum jednak nie kwapi się aby cokolwiek mi odpisać.

  7. #17
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    jacoff ...spoko , zawsze są dwie strony medalu...Ja też już mam szkołe lata za sobą i też nie zawsze jezdze gdzie Alfoholików poniesie...Ale atmosfera kumpelska musi być....Sam nie znam tematu wiec nie będe oceniał całości....Tyle ,że zablokować -bo sprzedał Alfe??- Robak też sprzedał Alfe a na spoty przyjeżdża różnymi wynalazkami i nikt go nie usunął bo dusza Alfaholika w nim siedzi a i ziomek z niego spoko....Panowie " pokój pański niech zawsze będzie z wami"..hhehehe

  8. #18
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    164 QV 24V '93, 164 Super TB '96, 166 2.5V6 '98, 155 2.0TS 16v '96
    Postów
    509

    Domyślnie

    Małe sprostowanie. Za sprzedaż alfy nikt nie został zbanowany.
    Jeśli został zablokowany to poprzez niejednokrotne rażące naruszenia zasad forum itp...

    Zacznijmy wogóle od tego, że dwóch członków SCAR się żali, a reszta naprawdę dobrze spędza czas w swoim towarzystwie...
    Naprawdę wolę nie komentować więcej tego tematu bo jest dla mnie niezrozumiały.
    Czytając te posty wydaje mi się, że czytam jakieś żale wyjęte rodem z czasopisma "Brawo", które czytała moja chrześniaczka

    W SCAR panuje i panowała dobra atmosfera oraz wzajemny szacunek.
    Niestety momentami dobra atmosfera została zaburzona co zaowocowało pewnymi krokami.
    Po za tym SCAR nie jest odłamem lokalnym Alfaholiców tylko niezależnym lokalnym zrzeszeniem fanów AR
    i z całym szacunkiem nikt nikomu tłumaczyć się z jego wewnętrznych spraw nie musi.
    Ewentualnych "wewnętrznych brudów i spięć" nie zamierzam komentować w tym miejscu.
    Szanujmy się i kultywujmy Wielką Pasję jaką jest Alfa Romeo, po to właśnie istniejemy.
    Koniec i kropka.
    Pozdrawiam
    jacoff
    Ostatnio edytowane przez jacoff ; 26-09-2012 o 22:47
    Mam na imię Jacek... i jestem alfaholikiem...
    Powrót do Busso.... w najfajniejszym opakowaniu...

  9. #19
    snake
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał jacoff Zobacz post
    Jeśli został zablokowany to poprzez niejednokrotne rażące naruszenia regulaminu itp...
    Normalnie padłem ze śmiechu jak to przeczytałem. Pokaż mi jedno naruszenie regulaminu przez moją osobę...chyba że jest tam punkt w którym jest zakaz wyrażenia swojej opinie i możliwość odmiennego zdanie niż moderatorzy forum lub sprzedaż części po Alfie.

    Kolejny dowód na dorosłość admina Maciej33, który najpierw sam wyskakuje z psioczeniem a potem jeszcze naskakuje na mnie jak już wie że nie mam możliwości pisania lol

    Jesteście tacy dorośli i wyrozumiali że nawet nie potrafiliście napisać powodu bana czy ostrzeżenia. A najbardziej dorosły tj Kerm, który pisze że o niczym nie wie a potem już nawet na priv nie odp lol

    Twoja "reszta" SCAR to poprostu własne grono moderatorów + 2-3 osoby spoza administracji...

    Jak ktoś ma rozum i będzie chciał się wgłębić w temat to poczyta i zobaczy jak naprawdę wygląda squadracorse. Grono własnej adoracji i nic poza tym.

  10. #20
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2008
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    164 QV 24V '93, 164 Super TB '96, 166 2.5V6 '98, 155 2.0TS 16v '96
    Postów
    509

    Domyślnie

    Podstawową zasadą SCAR - Panie Snake - jest szacunek i nieobrażanie innych uczestników tej społeczności.
    W tej sprawie ja nie mam już nic do napisania.
    Napisz jeszcze do "Brawo", "Wybacz mi" i Drzyzgi w tej sprawie, myślę, że zrobi z Tobą program...
    Pozdrawiam i życzę szerokiej drogi oraz dalszego samouwielbienia.
    Ostatnio edytowane przez jacoff ; 26-09-2012 o 23:01
    Mam na imię Jacek... i jestem alfaholikiem...
    Powrót do Busso.... w najfajniejszym opakowaniu...

Podobne wątki

  1. zamienniki qap i kilka słów o nich
    Utworzone przez qbis22 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-09-2011, 18:28
  2. Bydgoski klub miłośników motoryzacji: Squadra Corse Alfa Romeo Bydgoszcz
    Utworzone przez goosiamm w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-10-2010, 12:24
  3. Alfa Romeo Klub Ostrava
    Utworzone przez Jagiel w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-04-2010, 22:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory