Strona 9 z 24 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171819 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 235

Temat: Polecane(niepolecane) komisy, handlarze, sprzedawcy opinie o sprzedajacych.

  1. #81
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    -
    Postów
    3

    Domyślnie

    Zdecydowanie nie polecam sprzedawcy luxcar. Gość kręci na każdym kroku i posiada wszystkie cechy typowego handlarzyny mirka (teksty w stylu 'paanie to rozrząd na łancuchu, tego nie trzeba robić' itp ).

  2. #82
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Wuda
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Afa Romeo 159
    Postów
    11

    Domyślnie

    Chciałbym polecić chłopaków z Alfafun. Zakupiłem ostatnio u nich auto i jestem zadowolony: odebrali mnie z lotniska, nie robili żadnych problemów ze sprawdzeniem auta w serwisie który potwierdził tylko bardzo dobry stan auta( oczywiście jak na swój przebieg i rocznik). Widać że panowie mają bardzo obszerną wiedzę na temat Alf. Podczas całego procesu zakupu bardziej się czuliśmy jakbyśmy kupowali pojazd od dobrego znajomego niż od typowego "handlarza". Negocjacje cenowe również przebiegły bardzo sprawnie. Przy rejestracji pojazdu okazało się że w tłumaczeniu jest "czeski błąd" ale po telefonie do chłopaków już tego samego dnia miałem poprawne tłumaczenie drogą elektroniczną i teraz czekam tylko na oryginał który ma przyjść pocztą. Co potwierdza tylko że po zakupie auta można na nich liczyć. pół roku szukałem auta i mam nadzieję że auto zakupione ostatnio będzie mi długo i bezawaryjnie służyć.

  3. #83
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2016
    Auto
    ALFA 147
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wuda Zobacz post
    Chciałbym polecić chłopaków z Alfafun
    Twoje polecenie jest nic nie warte, wszyscy powiedzą że jesteś podstawiony i współpracujesz z tymi handlarzami i ostro Cie zjadą, natomiast gdy ostro ich skrytykujesz to wszyscy będą bic Ci brawa.

    Ja zostałem ostro zjechany tylko dlatego że ktoś pomyslał że jestem handlarzem bo spytałem się ile jest warta Alfa 147 Edizione Cup

  4. #84
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Cytat Napisał madmax6661 Zobacz post
    Twoje polecenie jest nic nie warte, wszyscy powiedzą że jesteś podstawiony i współpracujesz z tymi handlarzami i ostro Cie zjadą, natomiast gdy ostro ich skrytykujesz to wszyscy będą bic Ci brawa.

    Ja zostałem ostro zjechany tylko dlatego że ktoś pomyslał że jestem handlarzem bo spytałem się ile jest warta Alfa 147 Edizione Cup
    Nie w przypadku Panów z Wrocławia - Alfafun

  5. #85
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    Cytat Napisał madmax6661 Zobacz post
    Twoje polecenie jest nic nie warte, wszyscy powiedzą że jesteś podstawiony i współpracujesz z tymi handlarzami i ostro Cie zjadą, natomiast gdy ostro ich skrytykujesz to wszyscy będą bic Ci brawa.

    Ja zostałem ostro zjechany tylko dlatego że ktoś pomyslał że jestem handlarzem bo spytałem się ile jest warta Alfa 147 Edizione Cup
    tu sie mylisz ,tego sprzedawce wszyscy zainteresowani dobrze znaja , i to z tej dobrej strony , wiec nie sacz nienawistnych tekstow , jesli nie masz pojecia

  6. #86
    Użytkownik Świeżak Avatar wolnemiasto
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    freie stadt Danzig
    Auto
    Giulietta QV, Suzuki Swift Sport
    Postów
    171

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wuda Zobacz post
    Chciałbym polecić chłopaków z Alfafun. Zakupiłem ostatnio u nich auto i jestem zadowolony: odebrali mnie z lotniska, nie robili żadnych problemów ze sprawdzeniem auta w serwisie który potwierdził tylko bardzo dobry stan auta( oczywiście jak na swój przebieg i rocznik). Widać że panowie mają bardzo obszerną wiedzę na temat Alf. Podczas całego procesu zakupu bardziej się czuliśmy jakbyśmy kupowali pojazd od dobrego znajomego niż od typowego "handlarza". Negocjacje cenowe również przebiegły bardzo sprawnie. Przy rejestracji pojazdu okazało się że w tłumaczeniu jest "czeski błąd" ale po telefonie do chłopaków już tego samego dnia miałem poprawne tłumaczenie drogą elektroniczną i teraz czekam tylko na oryginał który ma przyjść pocztą. Co potwierdza tylko że po zakupie auta można na nich liczyć. pół roku szukałem auta i mam nadzieję że auto zakupione ostatnio będzie mi długo i bezawaryjnie służyć.
    to się pochwal i przywitaj
    Władcy Północy

  7. #87
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Wuda
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    Afa Romeo 159
    Postów
    11

    Domyślnie

    Poznałem ich w dniu zakupu auta ( mam nadzieję że się nie obrażą za to stwierdzenie Myślę że jeśli kiedykolwiek ktoś miał z nimi styczność to zrozumie co miałem na myśli. Każdy ma prawo natomiast do swojego zdania .
    "wolnemiasto" jak tylko znajde trochę czsu to się na pewno pochwale
    Ostatnio edytowane przez Wuda ; 02-03-2016 o 21:20

  8. #88
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Strange
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Wolbrom
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 16v
    Postów
    51

    Domyślnie

    Witam, czy korzystał ktoś z usług firmy?

    " Arkadiusz Banyś Auto-Handel"
    ul. Reja 5 lok.46
    32-305 Olkusz
    woj. małopolskie

    W tej chwili wystawia 3 x Alfa Romeo 159 SW

    np. taką http://otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-...-ID6yjRRH.html

    Polecacie czy są jakieś problemy ? Firma sprowadza głownie Alfy, Fiaty, Lancie...
    Ostatnio edytowane przez Strange ; 30-03-2016 o 18:48

  9. #89
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mmax88
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jaguar XF 3.0 V6
    Postów
    692

    Domyślnie

    Generalnie olkuskie komisy nie cieszą się dobrą sławą :-P moto olkusz jest jeszcze w miarę ok ale to są opinie bardziej o motocyklach, o autach nie słyszałem za dużo. Jak chcesz, to mogę spróbować w sobotę do nich podjechać jeśli dam radę

  10. #90
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2015
    Auto
    Deawoo Nexia GL
    Postów
    3

    Domyślnie

    Czy ktoś z Was miał styczność z komisem z Tarnowa: Auto-Expres, ELEKTRYCZNA 2 - 33-100 Tarnów, Małopolskie (Polska)? A dokładnie chodzi mi o Alfę 159 SW IMOLA VIN ZAR93900007282397? Po wpisaniu w Google "Auto-Expres Tarnów" wychodzi firma: "M.J. Auto-Expres" S.C. Mirosław Rogóż i Janusz Zwoleń". Co za fuckup :-))) MIREK i JANUSZ !!!!

Podobne wątki

  1. komisy, handlarze znacie jakieś godne uwagi
    Utworzone przez siwybialy w dziale Pomorskie
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 12-07-2015, 06:42
  2. Handlarze Olkusz, opinie? Alfa Romeo GT
    Utworzone przez extremer206 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2012, 09:54
  3. Jaki rozrząd kupić-polecane/niepolecane
    Utworzone przez bella w dziale 166
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 11-02-2011, 14:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory