Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 88

Temat: Piasta/łożysko przód do 159 SW, 1.9 jtdm 16V, 150 km, 2006

  1. #11
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Kupujacy123
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    PL
    Auto
    159 SW jtdm-czarna w czerwonej ;)
    Postów
    126

    Domyślnie

    Proszę Cię... mnie to nie bawi, nigdy w życiu nie miałem problemu z czymś tak trywialnym (w przypadku innych marek) jak łożysko... może te w AR są ze złota i platyny i dlatego ich brakuje albo są w kosmicznych cenach??? wwwwwrrrrr!!!

  2. #12
    Użytkownik Romeo Avatar Jony88
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Hucisko-Leżajsk /Dungannon
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 16V '07 190km/425NM'& GT 1.9 16V '07& 156 2.5 V6 '98
    Postów
    3,545

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kupujacy123 Zobacz post
    Nie ma w całej PL, nawet w ASO (4 dni robocze czas dostawy). Sorry jest "produkt" z CHRL/PRC za 190 pln ale ja tego nie włoże do swojego auta (zwie się to Optimal). Maja byc pierwsze zamienniki (SKF, SNF) pod koniec stycznia... do tego sa dwa rodzaje (z frezem i bez) więc trzeba w ASO po VIN sprawdzić które pasuje do posiadanego modelu. Jak by tego było mało w zamiennikach (np. Rouville) pomylone są indexy (przód z tyłem) i jak ktoś nie zna tego myku to dostaje niewłaściwe, odsyła i nadal czeka... MASAKRA!!!
    Zaczynam powoli żałować nabycia AR... jest piękna to fakt, ma charakter ale problemy z częściami na każdym kroku...
    Dzwoniłeś pytałeś,że nie ma? Ja łożysko miałem zaraz na drugi dzień i pytalem z ciekawosci o inne cześci do 159 i wszystko mieli!
    Alfa Romeo 156 '00 1.9 JTD (była)
    Alfa Romeo 156 '03 1.8 T.S (była)
    Alfa Romeo 156 '03 1.9 JTD (była)
    Alfa Romeo 156 '03 2.4 JTD (była)
    Alfa Romeo 147 '02 1.6 T.S (była)
    Alfa Romeo 147 '01 1.6 T.S (była)
    Alfa Romeo 156 '04 1.9 16V (była)
    Alfa Romeo GT '07 1.9 16V (była)
    Alfa Romoe 159 '07 1.9 16V (jest)
    Alfa Romeo 156 '98 2.5 V6 (jest)

    Moje Panie http://www.forum.alfaholicy.org/nasz..._jony88-7.html


  3. #13
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Kupujacy123
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    PL
    Auto
    159 SW jtdm-czarna w czerwonej ;)
    Postów
    126

    Domyślnie

    Gdyby nie bezpłatne minuty w abo to za same tel miałbym 1 szt prosto z ASO Nie ma i będą najwcześniej pod koniec stycznia. No chyba, ze ktoś szuka jednej szt. to jest na alledrogo. Takie realia niestety...

  4. #14
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Maikel
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    ALFA ROMEO 159, ASTRA II
    Postów
    333

    Domyślnie

    W poniedziałek mam zmieniać swoje piasty czekam właśnie na znajomego z hurtowni cena dla mnie 350zł najtańsze miał chyba za 230 ale czy na pewno będą pasowały dowiem się w poniedziałek....

    - - - Updated - - -

    A jeszcze jedno nie wiem jak gdzie indziej ale w Krakowie mieli piasty w niejednej hurtowni różnych producentów...

  5. #15
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Kupujacy123
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    PL
    Auto
    159 SW jtdm-czarna w czerwonej ;)
    Postów
    126

    Domyślnie

    Eche, jasne. To ciekawe czemu nawet Tomek z Autka.pl z Krk nie ma na stanie i czeka na kolejne parę sztuk dla swoich Klientów... Ciekawe czemu nawet Paweł z PabloGarage też czeka, czemu w Italtechniku nie ma??? Mogę wymieniać dalej ale po co? Być może masz drugi model, który jest dostępny. Nawet na alledrogo jest tylko jedno którego szukam, drugie jest inne (pal diabli, że różni producenci ale niestety to dwa różne modele).

  6. #16
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Maikel
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    ALFA ROMEO 159, ASTRA II
    Postów
    333

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kupujacy123 Zobacz post
    Eche, jasne. To ciekawe czemu nawet Tomek z Autka.pl z Krk nie ma na stanie i czeka na kolejne parę sztuk dla swoich Klientów... Ciekawe czemu nawet Paweł z PabloGarage też czeka, czemu w Italtechniku nie ma??? Mogę wymieniać dalej ale po co? Być może masz drugi model, który jest dostępny. Nawet na alledrogo jest tylko jedno którego szukam, drugie jest inne (pal diabli, że różni producenci ale niestety to dwa różne modele).
    Nie wiem dlaczego tak piszesz ironicznie mogę wam dokładnie podać gdzie były osiągalne w Krakowie mianowicie była to hurtownia HART oraz CARCLINIC i jeszcze u jednej innej osoby możecie sami zadzwonić zapytać jak napisałem wcześnie będę swoją zmieniał w poniedziałek też mam nadzieje że nie okaże się że sprzedali mi nie pasującą przecież nie chodzi tu o żadną reklamę jak się okaże że są dostępne to niech inni też skorzystają Cena z CARCLINIKA była i ile pamiętam około 400zł po 14,00 mogę zadzwonić do kolegi który mi to załatwiał i zapytać dokładnie....

  7. #17
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar sothis
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Pawłowice/Jastrzębie Zdr
    Auto
    była 156 1,9 JTD, teraz 159 2.0 JTDm 170KM '09r
    Postów
    109

    Domyślnie

    Cytat Napisał Maikel Zobacz post
    Nie wiem dlaczego tak piszesz ironicznie mogę wam dokładnie podać gdzie były osiągalne w Krakowie mianowicie była to hurtownia HART oraz CARCLINIC i jeszcze u jednej innej osoby możecie sami zadzwonić zapytać jak napisałem wcześnie będę swoją zmieniał w poniedziałek też mam nadzieje że nie okaże się że sprzedali mi nie pasującą przecież nie chodzi tu o żadną reklamę jak się okaże że są dostępne to niech inni też skorzystają Cena z CARCLINIKA była i ile pamiętam około 400zł po 14,00 mogę zadzwonić do kolegi który mi to załatwiał i zapytać dokładnie....
    Kolego to daj namiar gdzie można kupić bo moje auto od 4 dni zajmuje miejsce u mechanika z zdemontowanym łożyskiem, które już nie nadaje się do niczego a nowe jest nieosiągalne i sytuacja powoli staje się coraz mniej zabawna. Ani ja ani mechanik nie przypuszczaliśmy, że tak podstawowa rzecz jak łożysko może być takim problemem. Dodam, że dzwoniłem i pisałem już chyba wszędzie.

  8. #18
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Kupujacy123
    Dołączył
    10 2013
    Mieszka w
    PL
    Auto
    159 SW jtdm-czarna w czerwonej ;)
    Postów
    126

    Domyślnie

    Twoja od 4 dni, moja od ponad tygodnia...
    @Maikel-jak dostaniesz do ręki to będziesz wiedział-raz: że masz, dwa: sprawdzisz czy to jest ten model. A ironicznie dlatego, że cała PL szuka tak trywialnej rzeczy-śmiech na sali (oczywiście nie dla uzytkowników takich jak ja)...

  9. #19
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Maikel
    Dołączył
    11 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    ALFA ROMEO 159, ASTRA II
    Postów
    333

    Domyślnie

    W Poniedziałek z samego rana dam wam znać czy są one osiągalne pisząc szerzej mam nadzieję że tak ponieważ moje też nie nadaję się już za bardzo do dalszej jazdy w piątek dzwoniłem to mówili że mają więc kazałem sobie odłożyć do poniedziałku bo jeśli się okaże że wy macie rację to tym samym sposobem ja też zostanę bez piasty

  10. #20
    criss
    Gość

    Domyślnie

    tak teraz patrze po allegro i jakaś lipa jest z piastami SNR, nie wiem może przez renamenty . Próbuje dodzwonić się do mojego kolegi co mi załatwiał piaste (jak narazie nie odbiera) jak cos to dam znać

Podobne wątki

  1. Piasta łożysko
    Utworzone przez Pawlon13 w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 10-07-2015, 21:18
  2. [159] Łożysko/piasta tył - co polecacie do 2.4 JTDm???
    Utworzone przez slawek986 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 12-09-2014, 11:03
  3. Piasta czy łożysko?
    Utworzone przez cosby w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-04-2010, 22:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory