Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Temat: światła do jazdy dziennej

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Bielsko Biała
    Auto
    AR 159 1.8 benzyna impression-była, AR 159 1.75 Tbi Sport Plus Ti-była. Jest już AR Giulia veloce
    Postów
    25

    Domyślnie światła do jazdy dziennej

    L&G,
    temat poruszany już wielokrotnie i w różnych wątkach, z mojej strony krótka wrzuta;
    -chcę zamontować do 159-tki światła do jazdy dziennej w obudowie kierunkowskazów, spełniające dwie funkcje;
    kierunkowskaz/ światła dzienne.
    Na wszelkiego rodzaju platformach sprzedażowych typu alledrogo, e-bay etc. jest tego całe mnóstwo i trudno zdecydować się na jakąś
    wersję, której jakość byłaby zadowalająca.
    - czy ktokolwiek z Was ma już jakieś doświadczenia w tym temacie (w Bielsku Białej na pewno jest jedna bella z tym patentem,
    niestety nie dane mi było spotkać się z właścicielem, za każdym razem mijamy się jadąc w przeciwnych kierunkach, bez możliwości zawrócenia
    Prosiłbym o wsparcie w temacie, co kupić, (podeślijcie pls. link, adres sklepu etc.).
    Za wszelkie uwagi w klimacie eksploatacji, codziennego użytkowania,funkcjonalności będę niezmiernie zobowiązany.
    W samochodzie mam czujnik zmierzchu, więc naturalnie w trybie auto, po spełnieniu warunku światła zewnętrznego (aura, pora dnia, tunel),
    światła dzienne mają przełączać się automatycznie na xenon.
    Serdecznie pozdrawiam
    Thx.
    Grzechu.

  2. #2
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.75 TBi Sport Plus ti
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzechu. Zobacz post
    L&G,
    temat poruszany już wielokrotnie i w różnych wątkach, z mojej strony krótka wrzuta;
    -chcę zamontować do 159-tki światła do jazdy dziennej w obudowie kierunkowskazów, spełniające dwie funkcje;
    kierunkowskaz/ światła dzienne.
    Na wszelkiego rodzaju platformach sprzedażowych typu alledrogo, e-bay etc. jest tego całe mnóstwo i trudno zdecydować się na jakąś
    wersję, której jakość byłaby zadowalająca.
    - czy ktokolwiek z Was ma już jakieś doświadczenia w tym temacie (w Bielsku Białej na pewno jest jedna bella z tym patentem,
    niestety nie dane mi było spotkać się z właścicielem, za każdym razem mijamy się jadąc w przeciwnych kierunkach, bez możliwości zawrócenia
    Prosiłbym o wsparcie w temacie, co kupić, (podeślijcie pls. link, adres sklepu etc.).
    Za wszelkie uwagi w klimacie eksploatacji, codziennego użytkowania,funkcjonalności będę niezmiernie zobowiązany.
    W samochodzie mam czujnik zmierzchu, więc naturalnie w trybie auto, po spełnieniu warunku światła zewnętrznego (aura, pora dnia, tunel),
    światła dzienne mają przełączać się automatycznie na xenon.
    Serdecznie pozdrawiam
    Thx.
    Grzechu.
    Cześć.
    Kupiłem coś takiego: .pl/show_item.php?item=7124655526 (trzeba z początku dopisać adres znanej strony aukcyjnej).
    Zamontowałem na próbę i podłączyłem prowizorycznie żeby sprawdzić czy sieje zakłócenia w radiu. Dobrze się zakłada, bardzo dobrze się sprawuje - świeci i miga i nie zakłóca odbioru w radiu z navi.

    Marcin2

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Bielsko Biała
    Auto
    AR 159 1.8 benzyna impression-była, AR 159 1.75 Tbi Sport Plus Ti-była. Jest już AR Giulia veloce
    Postów
    25

    Domyślnie

    Molto Bene Grazzie Padre Don Corleone Magil.

    - - - Updated - - -

    dzięki Marcin, zatem idę w Twe ślady.
    G.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 2.4 Q-TRONIC FWD
    Postów
    244

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcin2 Zobacz post
    Cześć.
    Kupiłem coś takiego: .pl/show_item.php?item=7124655526 (trzeba z początku dopisać adres znanej strony aukcyjnej).
    Zamontowałem na próbę i podłączyłem prowizorycznie żeby sprawdzić czy sieje zakłócenia w radiu. Dobrze się zakłada, bardzo dobrze się sprawuje - świeci i miga i nie zakłóca odbioru w radiu z navi.

    Marcin2
    Ja tylko dodam że dokładnie ten sam zestaw na aliexpress (wpisać w wyszukiwarkę "DRL turn light")kosztuje 14$ więc nie ma sensu przepłacać Tyle tylko ze będziemy musieli nieco zaczekać na przesyłkę
    Ostatnio edytowane przez Wloczykij ; 04-04-2018 o 12:06

  6. #6
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wloczykij Zobacz post
    Ja tylko dodam że dokładnie ten sam zestaw na aliexpress (wpisać w wyszukiwarkę "DRL turn light")kosztuje 14$ więc nie ma sensu przepłacać Tyle tylko ze będziemy musieli nieco zaczekać na przesyłkę
    Nie polecam. Mi ten zestaw za 14 dolcow spalił się po kilku miesiącach w 147. Takiej dyskoteki ledow to jeszcze nigdy nie widziałem. Pomijając fakt bardzo słabego wręcz filoetowego światła... ogółem porażka

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Cytat Napisał MikeDraven Zobacz post
    Nie polecam. Mi ten zestaw za 14 dolcow spalił się po kilku miesiącach w 147. Takiej dyskoteki ledow to jeszcze nigdy nie widziałem. Pomijając fakt bardzo słabego wręcz filoetowego światła... ogółem porażka
    Witam. A co ewentualnie byś proponował,noszę się z zamiarem założenia dziennych ale nic do mnie nie przemawia.

  8. #8
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    Ja mam einparts duolight dzienne i przeciwmgielne w jednym. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie bo homologowane i wygląda jak oryginał

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Cytat Napisał MikeDraven Zobacz post
    Ja mam einparts duolight dzienne i przeciwmgielne w jednym. Dla mnie to najlepsze rozwiązanie bo homologowane i wygląda jak oryginał
    Właśnie nad nimi myślałem,a te ringi...dobrze to wygląda?i czy przy montażu są jakieś niespodzianki?z góry dzięki za info. Pozdrawiam

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar MikeDraven
    Dołączył
    05 2016
    Mieszka w
    Bogatynia
    Auto
    brak
    Postów
    794

    Domyślnie

    Wszystko fajnie świec. Do podłączenia dwa kable bo masa jest wspólna z przeciwmgielnymi. No i trzeba zmienić wtyczkę od przeciwmgilnych bo w zestawie nie ma takiej pod h1. Na forum masz wątek o dziennych i m.in. o duolight ,gdzie się wpiac itd

Podobne wątki

  1. Światła do jazdy dziennej
    Utworzone przez Szlachcic w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 08:31
  2. Światła do jazdy dziennej
    Utworzone przez andy1980 w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 17-07-2015, 15:47
  3. Światła do jazdy dziennej
    Utworzone przez KamilP w dziale 156
    Odpowiedzi: 186
    Ostatni post / autor: 15-12-2014, 16:51
  4. [145] Światła do jazdy dziennej
    Utworzone przez maniek015 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 06-12-2012, 12:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory