Strona 239 z 262 PierwszyPierwszy ... 139189229230231232233234235236237238239240241242243244245246247248249 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,381 do 2,390 z 2613

Temat: Alfa Romeo Tonale

  1. #2381
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,226

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Tonale nie budzi żadnych. Po prostu jakiś tam, kolejny samochód. ....... za Tonale nikt nie spojrzy.
    to zdanie Misia z 21 listopada

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Ładny dizajn.
    a to z 23 listopada

    To samo się komentuje. Miota się chłopina, chciałby a nie może więc hejtuje.

  2. #2382
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,032

    Domyślnie

    Łap mnie dalej za słówka, wyrwane z treści maila.
    Doskonały sposób na dyskusje.
    Chyba szkoda mi czasu.

  3. #2383
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    ale to ty cały czas dzwonisz

  4. #2384
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2021
    Auto
    Była 159-ka jest Formentor VZ
    Postów
    1,226

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    A co masz innego napisać, jak wydałeś kasę? Każdy broni swojej decyzji. Stara i jara zasada psychologii.
    Na czym polega ta genialność?
    jakieś specjalne osiągi? Nie.
    Cudowne, sto razy lepsze od konkurencji, prowadzenie? Nie.
    Jakieś ekstremalnie unikalne wyposażenie? Nie.
    Cena? a co w niej tak fajnego? że niska? Nie, nie jest niska.
    Moźe ten tablet na desce rozdzielczej jest genialny? Nie.

    "Uważam auto za genialne w swojej klasie i cenie".
    Dlaczego? "Bo tak uważam".

    DYSKUSJA))))

    PS. Znów ten niedobry telefon. Jest jakiś dobry, co współpracuje?
    Może tu kontynuujmy kopanie się z trollem.
    Masz jakąś chorą satysfakcję z psucia komuś radości z kupna nowego fajnego auta.
    Po co to? Hejtujesz Tonale - nie podoba ci się - trudno. Ale po co przypierdalasz się do jego użytkownika?
    Konfabulujesz że Tonale nie broni się ? Weź ofertę na analogicznie skonfigurowanego Qashqai-a i będzie porównywalny do Tonale. Dolicz rabaty i finansowanie do obu i Tonale wygrywa.
    Lexus pokazał SUVa segmentu B cenowo w półce Tonale.
    Ostatnio edytowane przez Machaju ; 20-12-2023 o 09:58

  5. #2385
    Użytkownik Znawca Avatar duke75
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Kłaj/Kraków
    Auto
    AR Giulia Super; AR Tonale PHEV; Spider 916 3.0 V6, GTV 3.2 V6 "La Regina"
    Postów
    1,403

    Domyślnie

    Chłopaki, przeczytałem kilka ostatnich stron tej dyskusji właściwie pyskówki i co chwilę sprawdzałem jaki jest temat tego posta bo odeszliście mocno od tematu. Zrobienie auta idealnego, żeby zadowolić każdego nie jest możliwe. Jeden będzie chciał sportowych emocji i super prowadzenia jak w Giulii a drugi potrzebuje auta dla żony, żeby mogła codziennie śmigać stylowo do pracy a przy tym nie palić prawie 15 litrów w mieście (jak w Stelvio) a mieć więcej niz wystarczającą moc pod butem. Ja uważam Tonale za bardzo udane auto, które ma kilka fuckupów ale moja żona jest szczęśliwa i nie chciała słyszeć o niczym innym niz Alfa To jest w tym piękne,że jak kupowaliśmy 14 lat temu Mito to mnie wyśmiała kiedy pierwszy raz jej wspomniałem o pomyśle a teraz nie nawet dyskusji co będzie następne
    BTW, nie wiem dlaczego w Polsce Tonale ma tak złą prasę. Być może dlatego, że oczekiwania co do jakichś super, hiper właściwości sportowych w porównaniu do Giulii/Stelvio okazały się płonne. Ja od początku nie miałem zamiaru porównywać z autami segmentu D a z Giuliettą, z którą Tonale to porównanie zdecydowanie wygrywa.

  6. #2386
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    ja już się nauczyłem nie czytać dyskusji pluszowego misia vs reszta świata, wtedy się okazuje że 15 stron wątku można oblecieć w 2 minuty!

  7. #2387
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2020
    Auto
    Alfa 159
    Postów
    1,032

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Chłopaki, przeczytałem kilka ostatnich stron tej dyskusji (...)
    BTW, nie wiem dlaczego w Polsce Tonale ma tak złą prasę. (...)Ja od początku nie miałem zamiaru porównywać z autami segmentu D a z Giuliettą, z którą Tonale to porównanie zdecydowanie wygrywa.
    Ciekawe, ale Giulietta sprzedawała się znakomicie i była w ofercie niemal 10 lat. Tonale, jak piszesz, "zdecydowanie wygrywające z Giuliettą", wolumeny sprzedaży ma znacznie niższe. Natomiast powstały "znikąd" Formentor, wielokrotnie bije Tonale na głowę w sprzedaży.

    Auto ma słabą prasę, bo jest autem kompletnie bezpłciowym. Nie ma przede wszystkim sensownej oferty silników, a rozwiązania wnętrza w niczym się nie wyróżniają na tle innych aut. Nie jest też specjalnie pakowne. Nie ma "charakteru". Alfa Romeo to marka wzbudzająca silne emocje, od uwielbienia do szyderstwa.

    Dlatego pojawienie się samochodu, który nie wzbudza kompletnie żadnych emocji, nie pasuje do tego stereotypowego obrazu marki.

    Na naszym forum Tonale jest pod "ochroną". Nie można go w żaden sposób skrytykować, bo od razu wylewa się fala hejtu. Ja się po prostu pytam (i to pytanie budzi szczególną niechęć), dlaczego TAK NIEWIELU użytkowników naszego forum kupiło Tonale. Mimo, że auto już niebawem wejdzie w trzeci rok sprzedaży...

    Kiedy pojawiła się Giulia, na forum zaroiło się od dyskusji, kupujących, posiadających. To samo w przypadku Stelvio. Wystarczy prześledzić archiwalne wątki.

    W przypadku Tonale, gdyby nie moje celowo prowokacyjne wpisy, trzeba by jakichkolwiek dluższych wymian poglądów i opinii szukać ze świecą.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał koskar Zobacz post
    ja już się nauczyłem nie czytać dyskusji pluszowego misia vs reszta świata, wtedy się okazuje że 15 stron wątku można oblecieć w 2 minuty!
    No właśnie. W 2 minuty. Auto kompletnie nie budzi żadnych emocji ani nawet chęci do komentowania, dyskusji. Kioskar przypadkowo wskazał na to, o czym napisałem.

  8. #2388
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Cytat Napisał duke75 Zobacz post
    Ja od początku nie miałem zamiaru porównywać z autami segmentu D a z Giuliettą, z którą Tonale to porównanie zdecydowanie wygrywa.
    Chyba tutaj nie ma zdziwienia patrząc na ceny obu aut i licząc lata (całe 12), które upłynęły od premiery Giulietty do premiery Tonale
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  9. #2389
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,557

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Na naszym forum Tonale jest pod "ochroną". Nie można go w żaden sposób skrytykować, bo od razu wylewa się fala hejtu. Ja się po prostu pytam (i to pytanie budzi szczególną niechęć), dlaczego TAK NIEWIELU użytkowników naszego forum kupiło Tonale. Mimo, że auto już niebawem wejdzie w trzeci rok sprzedaży...
    I napisał to gość, który swój hejt na Tonale musiał wyrzygać nawet w dziale technicznym. Cóż za ironia losu...

  10. #2390
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Byłą 156 TS, GT 1.9 z wiruskiem :),jest 166 3.0 FL
    Postów
    806

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy Bear Zobacz post
    Auto kompletnie nie budzi żadnych emocji ani nawet chęci do komentowania, dyskusji..
    To auto ma się podobać (jak każde inne w zasadzie) kupującemu i to jemu ma sprawiać radość.
    Mi osobiście wali, czy o moim aucie toczy się kilkustronicowa dyskusja, czy nie.
    W historii marki było tyle zwykłych "wozideł "że twierdzenie, czy Tonale pasuje do Alfy swiadczy jedynie o braku wiedzy o tym jakie auta produkowała Alfa w swojej historii.
    Ja tam widzę,że jednak ludzie się za Tonale oglądają.

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] 30-lecie Alfa Romeo 164 w Museo Storico Alfa Romeo w Arese, 24.06.2017
    Utworzone przez AlfaWhiz w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-06-2017, 14:12

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory