Strona 5 z 7 PierwszyPierwszy 1234567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 65

Temat: Pytanie o GTV 3,2 V6 2004

  1. #41
    Luckash
    Gość

    Domyślnie

    Panowie,

    A może tak KONKRETNIEJ o samochodzie ktoś jest w stanie coś powiedzieć? Ja też jestem zainteresowany. Właściciel (komisu) jest w Niemczech i wraca podobno w środę i wtedy można obejrzeć samochód. Wspomiał, że jest to auto z polskiego salonu, kupione od I właściciela z Wrocławia.

    Moje pytania:
    - czy ktoś kojarzy tę Alfę na forum? (szczególnie użytkownicy z Wrocławia)
    - czy ktoś zna jej historię?
    - wg mnie cena 19 900 jest okazyjna a ja już się parę razy przekonałem boleśnie że okazji (szczególnie w komisach) to nie ma. Takie fury widziałem na autscout za 6-8k EUR

    Pozdrawiam

  2. #42
    Użytkownik Romeo Avatar grzdylu
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GTV 3,0 V6
    Postów
    1,381

    Domyślnie

    dlatego mam podejrzenia co do tego egzemplarza...nikt by nie oddał 3,2 z 2004 za niecałe 20tyś. coś jest nie tak...tylko co?
    Born to be wild.

  3. #43
    Użytkownik Romeo Avatar Krajcok
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Oberschlesien
    Postów
    785

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolix Zobacz post
    Zakładaj LPG po to to jest stworzone, to nie profanacja tylko alternatywa chyba że Cię stać żeby być ślepo konserwatywnym to niema tematu. Kupić taką w TS-ie a Busso to 3-4 litry spalania różnicy a no fan, no sound. A 5,84 do 2,84 się ma nijak... Nienawidzę tej hipokryzji z LPG. Dzięki temu możesz się cieszyć większą gamą aut do wyboru, rzeczami mocniejszymi i ciekawszymi niż palącą 4,5l toyote ku..a aygo. I tak kiedyś te sprzęty pójdą ja stalowe belki czy inne przetopienia więc wsadźcie sobie tą profanację w dwunastnice!
    Wlasnie dlatego, ze to auto w stanie dobrym zaczyna kosztowac tyle, co jedna dobra pensja, zaczyna sie do niego pakowac gazor. Nikt, albo prawie nikt nie robi tego nowej Brerze, czy stosunkowo mlodej GT. Pare miesiecy temu widzialem na autoscoucie Maserati 4200 (motor z F430) z gazem z Holandii. Dla mnie to wiocha.
    Krajcok
    GT JTD Q2 Rosso Scuderia 205 PS (historia)
    XKR 4.0 V8 kompressor

  4. #44
    Użytkownik Rowerzysta Avatar lolix
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Philippines
    Auto
    DavidtubAJ
    Postów
    92

    Domyślnie

    Ja mam inny pogląd (ale to już wiesz), kłócić się absolutnie nie mam zamiaru Miałem FC 16vt na gazie, mam 166 v6 na gazie, mieszkam na wsi

    na alledrogo jedna GT jest 3.2 V6 na gazie (ładnie schowany) ale więcej nie spotkałem więc pewnie masz rację.
    Brery nie mają LPG chyba dlatego że tam są silniki na bezpośrednim i się nieda/da ale się nie kalkuluję - ale tu też rację masz - niespotykane zjawisko w tym modelu

    4200 to raczej nie ale Quattroporte z dobrą instalacją to naprawdę nic złego.

    chciałbym mieć pensję na takim poziomie, że jedna starcza na GTV w DOBRYM stanie...

    Pozdrawiam, Michał
    Ostatnio edytowane przez lolix ; 31-03-2012 o 14:22

  5. #45
    Użytkownik Romeo Avatar Krajcok
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Oberschlesien
    Postów
    785

    Domyślnie

    Cytat Napisał lolix Zobacz post
    4200 to raczej nie ale Quattroporte z dobrą instalacją to naprawdę nic złego.
    No wlasnie. A mowimy o aucie klasy GT, czyli z zacieciem sportowym, a do takiej kategorii na pewno sie GTV zalicza (zreszta wystarczy rozszyfrowac skrot). To auto to cos wiecej niz limuzyna do polykania kilometrow.
    Krajcok
    GT JTD Q2 Rosso Scuderia 205 PS (historia)
    XKR 4.0 V8 kompressor

  6. #46
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar coxu
    Dołączył
    02 2009
    Auto
    Megane 3RS CUP-S
    Postów
    296

    Domyślnie

    Krajcok: ja się z tobą niezgodzę, że gaz montowany jest tylko do starych fur, które można kupić za mało, a potem się lansować na mieście, ze wstydem ukrywając korek od gazu.

    rzuć okiem tutaj -> http://www.abart.com.pl/Galeria
    i np.
    http://www.abart.com.pl/Galeria/Mercedes/CLS-500
    http://www.abart.com.pl/Galeria/BMW/530i-E60
    http://www.abart.com.pl/Galeria/Nissan/350Z
    http://www.abart.com.pl/Galeria/BMW/650i-E63

    i to są fury na "niemcu", na które chyba nawet jedna dobra pensja nie starcza

    Dobra, a co z tą GTV w końcu??
    Alfa Romeo 156 SW GTA Q2 (10.2010 - 12.2016)
    Alfa Romeo 156 2.5 V6 (01.2009 - 12.2010)

  7. #47
    Użytkownik Rowerzysta Avatar romeo69
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wieluń
    Auto
    Alfa Romeo GTV 3.0 24V '99
    Postów
    65

    Domyślnie

    Dziewczyno jesli nie przestrasza CIe koszty ktore beda zwiazane z tym autem zaraz po kupnie (nie wierze ze jest wszsytko ok w tym roczniku za ta cene) to bierz to auto, zakladaj gaz i smigaj ile wejdzie. W dzisiejszych czasach gaz to nie obciach tylko objawy zdrowego rozsadku. Po co masz placic 100zł/100km jak mozesz 50 Nie wierz ze przy w miare dynamicznej jezdzie, ale bez szalenstw to auto spali Ci 15 litrow bo spali wiecej. Jesli ktos twierdzi inaczej tzn ze wlasnie jest tym lanserem ktory przejedzie sie w niedziele po kosciele przez miasto z predkoscia 45km/h na 5tym biegu i szpan na wsi Jesli beedziesz dbala o stan techniczny to wcale nie jest taki drogi w utrzymaniu ale jesli bedziesz to olewac to czy to bedzie alfa czy inne badziewie to wszystko Cie pociagnie po kieszeni, a alfa o kilka stówek wiecej Nie przejmuj sie tym tylko sluchaj tego co podpowiada Ci wlasna intuicja bo przeciez ponoc takaową posiadacie Wez ze soba pasjonatya alfy i znawce V6 i jedz jak najszybciej ogladac bo którys z tych krytykantow sprzatnie Ci ten egzemplarz sprzed nosa a szkoda by bylo. Pamietaj tylko ze wielu stara sie wygladem nadrobic reszte mankamentow a wiadomo wiekszeosc ludzi kupuje po wygladzie a nie faktycznym stanie wiec badz ostrozna Pozdrawiam i zycze udanego zakupu

  8. #48
    Użytkownik Romeo Avatar Yacek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Warszawa-Ursus
    Auto
    BMW E38
    Postów
    810

    Domyślnie

    Gaz w V6 zawsze będzie obciachem
    Były: AR 164 2.0V6 TB 1995, AR 164 Q4 1994...... jest BMW E38

  9. #49
    Użytkownik Znawca Avatar criss2007
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Nowa Sól / Zielona Góra / Kożuchów
    Auto
    Jest: Alfa 166 3.0 V6 24V Był: Alfa Gtv 2.0 T.S '96
    Postów
    1,033

    Domyślnie

    No i zniknęła z allegro

  10. #50
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    no tak samo jak założycielka tematu
    o co k'mon???

Podobne wątki

  1. Pytanie dotyczące radia blaupunkt cd alfa 156 2004.
    Utworzone przez bartekg0121 w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-12-2012, 22:37
  2. 156 1.9 jtd 2004
    Utworzone przez xweb w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 19-02-2012, 19:33
  3. [156] Różnice pomiędzy modelem sprzed 2004 i po 2004.
    Utworzone przez Paweł24 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 25-01-2009, 23:34

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory