Strona 21 z 25 PierwszyPierwszy ... 111213141516171819202122232425 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 244

Temat: Środek do czyszczenia skóry

  1. #201
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Sugerujesz, że szare mydło nie wyczysci brudu ze skóry? Z tym bym sie nie zgodził. Zupełnie czym innym jest cleaner i conditioner.

  2. #202
    Użytkownik Świeżak Avatar czarek145
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Środa Wlkp.
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm
    Postów
    209

    Domyślnie

    robiłem 2 dni temu skórę gliptonem (cleaner + conditioner) i mogę szczerze polecić. Nie mam co prawda porównania z innymi kosmetykami ale w mojej ocenie zestaw jest naprawdę dobry. Trzeba jednak zaznaczyć jedną rzecz: conditioner nie nabłyszcza skóry tak jak niektórzy tutaj oczekują; wręcz przeciwnie - on ją matowi. Po użyciu skóra jest matowa, miękka, przyjemna w dotyku.

  3. #203
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Środki do pielęgnacji skóry nie mają za zadanie jej nabłyszczać. Kto oczekiwał nabłyszczenia?

    - - - Updated - - -

    Środki do pielęgnacji skóry nie mają za zadanie jej nabłyszczać. Kto oczekiwał nabłyszczenia?

  4. #204
    Użytkownik Świeżak Avatar czarek145
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Środa Wlkp.
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm
    Postów
    209

    Domyślnie

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    Kto oczekiwał nabłyszczenia?

    - - - Updated - - -
    zobacz 2 strony wcześniej.


    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    Środki do pielęgnacji skóry nie mają za zadanie jej nabłyszczać. ?

    - - - Updated - - -
    wszystkie bez wyjątku mają na celu zmatowić ?

  5. #205
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hitman047
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Siemianowice Śląskie
    Auto
    Bella 156 2.0 TS Niebieska piękność :) - kiedyś. Obecnie -> KIA PROCEED GT 2020,Poszukuje-Stelv
    Postów
    828

    Domyślnie

    Mają na celu jej przywrócić naturalny wygląd, a błyszczący nie jest naturalny, tylko zużyty - wyślizgany i wtarty brud.

    Nie twierdze że szare mydło nie doczyści, ale na tej zasadzie można by domestosem czyścić - przecież nie powiesz mi chyba że nie doczyści?

  6. #206
    Użytkownik Świeżak Avatar czarek145
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Środa Wlkp.
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm
    Postów
    209

    Domyślnie

    Cytat Napisał hitman047 Zobacz post
    Mają na celu jej przywrócić naturalny wygląd, a błyszczący nie jest naturalny, tylko zużyty - wyślizgany i wtarty brud.

    Nie twierdze że szare mydło nie doczyści, ale na tej zasadzie można by domestosem czyścić - przecież nie powiesz mi chyba że nie doczyści?
    Do kogo rozmawiasz bo ciężko wywnioskować?

  7. #207
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kąty Wrocławskie.
    Auto
    była AR156 1,9 JTD 110 2001; AR147 1,9 JTD 2003, Stelvio, jest 159,1,9 200KM, Giulia 280KM
    Postów
    1,552

    Domyślnie

    Cytat Napisał czarek145 Zobacz post
    robiłem 2 dni temu skórę gliptonem (cleaner + conditioner) i mogę szczerze polecić. Nie mam co prawda porównania z innymi kosmetykami ale w mojej ocenie zestaw jest naprawdę dobry. Trzeba jednak zaznaczyć jedną rzecz: conditioner nie nabłyszcza skóry tak jak niektórzy tutaj oczekują; wręcz przeciwnie - on ją matowi. Po użyciu skóra jest matowa, miękka, przyjemna w dotyku.
    A jak z zapachem po zabiegu? Kupiłem na allegro właśnie ten środek (moze podróbka), i dwa dni wietrzyłem wnętrze, bo pozostał bardzo intensywny zapach mniej przypominający skórę, a wiecej środki do ochrony roślin.Kupujcie u sprawdzonych sprzedawców.

  8. #208
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    zabrze
    Auto
    Audi S8 D2.... Alfa 159 SW 1,9JTDM 16v
    Postów
    153

    Domyślnie

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    Sugerujesz, że szare mydło nie wyczysci brudu ze skóry? Z tym bym sie nie zgodził. Zupełnie czym innym jest cleaner i conditioner.
    szare mydlo je wyczysci ale wususzy skore co doprowadza do szybszego zuzyccia

    cytat z innego forum
    "Jeśli chodzi o same szare mydło, nie zaszkodzi ono skórze, odpowiednio stosowane. Ma neutralne dla skóry PH i nie jest mocnym środkiem. Problem w tym, że nie za bardzo szare mydło chce się pienić, i przy czyszczeniu zwykle musimy użyć więcej wody, która przy odparowaniu wysusza skórę. Jeśli nie mamy pod ręką środka przeznaczonego do skór, użycie szarego mydła nie jest błędem. Na pewno jest to lepsze rozwiązanie niż płyny do mycia naczyń, cif czy inne specyfiki.
    "

  9. #209
    Użytkownik Świeżak Avatar czarek145
    Dołączył
    11 2007
    Mieszka w
    Środa Wlkp.
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm
    Postów
    209

    Domyślnie

    Cytat Napisał kaz156 Zobacz post
    A jak z zapachem po zabiegu? Kupiłem na allegro właśnie ten środek (moze podróbka), i dwa dni wietrzyłem wnętrze, bo pozostał bardzo intensywny zapach mniej przypominający skórę, a wiecej środki do ochrony roślin.Kupujcie u sprawdzonych sprzedawców.
    Zapach jest faktycznie bardzo intensywny. Wg zapewnień marketingowych ma to być zapach skóry, ale wg mnie nie do końca tak jest - może nie środki ochrony roślin ale też nie 100% skóra. P.S. ja kupiłem z jednym ze sklepów internetowych dla detaillerów.

  10. #210
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    No to nie wiem jakiego szarego mydła używał autor tamtych słów bo biały jeleń pieni się bez problemów i tak jak pisałem już wcześniej - mycie pianą na szczoteczce i wycieranie ściereczką z mikrofibry. Zresztą ja nie namawiam - przetestowałem z ciekawości i efekt opisałem.

Podobne wątki

  1. Jaki środek do czyszczenia wnętrza.
    Utworzone przez fleszu2 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 20-03-2014, 14:12
  2. Bg-244 środek do czyszczenia wtrysków
    Utworzone przez lukas8512 w dziale 156
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 09-03-2012, 21:24
  3. Jaki środek do czyszczenia wtrysków ?
    Utworzone przez xmaslana w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 27-01-2012, 20:16
  4. Środek do czyszczenia EGR i przepustnic.
    Utworzone przez kobe83 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 02-10-2009, 18:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory