Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Temat: SMART DETAILING - Nowe Studnio Detailingu w Poznaniu

  1. #1
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    6

    Domyślnie SMART DETAILING - Nowe Studnio Detailingu w Poznaniu

    Szanowni Klubowicze,

    Chcielibyśmy zaprosić was od lipca do nowego Studia Detailingu w Poznaniu - SMART DETAILING. Chcemy, alby to miejsce było miejscem szczególnym, gdzie samochody nie są robione na ilość, a głównie na jakość !!!

    Chcemy również, żeby miejsce to było miejscem spotkań osób, które kochają swoje samochody i dlatego proponujemy również Wam nieodpłatne porady, wartsztaty z pielęgnacji samochodu it.

    Nasza firma istnieje od 2009 roku i mając spore doświadczenie detailingowe możemy zaoferować Wam:

    - kompleksową korektę lakieru,
    - kompleksowe odświeżenie wnętrza samochodu,
    - zabezpieczenia lakieru - kwarcowe, polimerowe, krzemianowe a także NOWOŚĆ CERAMICZNE powłoki.
    - przyciemnianie szyb,
    - inne usługi z zakresu pielęgnacji samochodu: pranie tapicerek, pielęgnacja tapicerek skórzanych.

    Dzięki zaufaniu budowanemu od samych początków istnienia naszej firmy mieliśmy przyjemność obsługi i wykonywania usług detailingu dla naszych partnerów m.in.. Gran Turismo Polonia, Verva Street Racing, Volkswagen, Renault, jak również dla Klientów indywidualnych.

    Każdy rodzaj zabezpieczenia lakieru wymaga odpowiedniego przygotowania powłoki. Czyste auto poddaje się dekontaminacji lakieru, poprzez usunięcie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, które nie są możliwe do usunięcia podczas standardowego mycia. Po oczyszczeniu lakieru powłoka jest odtłuszczana alkoholem izopropylowym, który ma za zadanie usunąć substancje wypełniające (sylikon, wosk, polimery). Przy tak przygotowanej powierzchni nakładana jest specjalna baza, dobrana indywidualnie do każdej z powłok mająca za zadanie związać powłokę z lakierem.

    Serdecznie zapraszamy do naszego punktu , który rusza od początku lipca 2013 i do kontaktu z nami !!!

    SPECJALNE RABATY DLA KLUBOWICZÓW !!!!


    SMART DETAILING
    ul. Metalowa 1 POZNAŃ

    e-mail: poznan@smartdetailing.pl
    www.smartdetailing.pl

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar italianovero
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Europa
    Auto
    alfa romeo 147 2.0
    Postów
    221

    Domyślnie

    Super ze takie miejsce powstaje ! Na pewno was odwiedze z moimi skorami;-)

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar beriba
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    147 1.9 JTD 16V
    Postów
    1,305

    Domyślnie

    Strona jest jeszcze w przygotowaniu. Czy możecie przedstawić jakieś przykładowe realizacje oraz przykładowy cennik usług?

  4. #4
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar BB85
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    147 FL 1.9 JTDm 2007 r. Black Line
    Postów
    284

    Domyślnie

    Cytat Napisał beriba Zobacz post
    Strona jest jeszcze w przygotowaniu. Czy możecie przedstawić jakieś przykładowe realizacje oraz przykładowy cennik usług?
    Przyłączam się do prośby

  5. #5
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał BB85 Zobacz post
    Przyłączam się do prośby
    Przepraszam, nie zauważyłem wcześniej pytania:/

    Nasze realizacje możecie zobaczyć na naszym profilu na FB:https://www.facebook.com/smartdetailingpolska

    Dodatkowo ruszyła nasza strona www, fakt że jest w trakcie uzupełniania, ale zawsze jakies info tam znajdziecie

  6. #6
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    6

    Domyślnie

    Cytat Napisał smartdetailing Zobacz post
    Przepraszam, nie zauważyłem wcześniej pytania:/

    Nasze realizacje możecie zobaczyć na naszym profilu na FB:https://www.facebook.com/smartdetailingpolska

    Dodatkowo ruszyła nasza strona www, fakt że jest w trakcie uzupełniania, ale zawsze jakies info tam znajdziecie
    Zapraszam do polubienia naszego profilu na FB planujemy konkurs więc warto być na bieżąco. Dodatkowo jeżeli kogoś interesuje korekta lakieru lub powłoka zabezpieczająca lakier serdecznie zapraszam do kontaktu Dla Klubowiczów na pewno zaproponujemy jakiś atrakcyjny rabat

    Jeżeli samodzielnie planujecie jakiś zabieg na swoim aucie a macie pytania także się kontaktujcie Z chęcią pomogę

    Pozdrawiam
    Mikołaj
    tel. 501 333 641
    mikolaj.janecki@smartdetailing.pl

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar mario1942
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Stuttgart
    Auto
    GTV PH3 3.2 V6
    Postów
    144

    Domyślnie

    A więc zamieszczę tu swoją opinię - ostrzeżenie.

    Kilka dni temu zdecydowałem, że skóry w moim klasyku wymagają zabezpieczenia. Oprócz tego kilka plam na dywanikach powodowało nieprzyjemny obraz całości... Także komora silnika nie zachęcała do dłuższego oglądania.

    Ponieważ na detailing nie mam czasu, ani odpowiedniej wiedzy, zaufałem profesjonalistom związanym z Forza Italia. A przynajmniej tak mi się wydawało...

    Zabieg trwał ponad dobę. O godzinie 18 w czwartek odebrałem pojazd... Zmęczony po całym dniu stwierdziłem, że samochód we wnętrzu wygląda naprawdę ładnie, komora silnika również została bardzo ładnie doczyszczona. Właściciel centrum poinformował mnie, że wykładziny są jedynie 'trochę mokre'.

    Po zajęciu pozycji za kierownicą, stwierdziłem, że drewno kierownicy i lewarka klei się do rąk - ok, mała rzecz do poprawy, da się to przeżyć.

    W drodze do domu zauważyłem drugi detal - urwana kratka nawiewu... Zrobiłem się zły, ale zacisnąłem zęby, bo pomyślałem, że mam jedną na zapasie i wymienię sobie w weekend.

    Po chwili drogi, na wstawkach drewnianych, zegarku, radiu zauważyłem tłuste smugi preparatu do skóry, całkiem niestartego.

    Gdy już dojechałem pod dom, przy cofaniu obróciłem się na tylną kanapę... A tam nie rozsmarowany finisher do skóry.

    Pomyślałem: "Ok, zaraz wezmę szmatkę i poprawię to wszystko". Jak tylko wysiadłem z pojazdu, nachyliłem się i dotknąłem dywanów i dywaników (o spodzie z gąbki!!!). Były całkiem mokre! Gdy odbierałem pojazd, stał on zamknięty, co powinno było wzbudzić moje podejrzenia. Tak więc dywaniki poszły do suszarni, a auto w garażu zostało otwarte żeby schnąć.

    Przed chwilą zszedłem skontrolować stan pojazdu... Dziwny zapach, wszystko ciągle mokre. Szybka decyzja - demontuję siedzenia i wykładzinę.

    To co zobaczyłem doprawdy mnie zamurowało. Wszystkie wygłuszenia przemoczone, rozwarstwione. Na podłodze ok 5 mm wody! Jakbym to tak zostawił, podłoga mojego klasyka zardzewiałaby dosłownie w chwilę!

    Pomijam fakt, że wygłuszenie zostawiło mi mnóstwo drobnych elementów gumy do zbierania i mam pracy na cały weekend.

    Tak więc przestrzegam i odradzam: nigdy do Smart Detailingu w Poznaniu. Jeśli chcecie robić coś przy aucie, zróbcie to sami. Straty pieniężne i innego rodzaju materialne są niemal pewne.

    Wpis jest może nieco chaotyczny, ale ciągle aż buzuję negatywnymi emocjami.

    Pytam się, czy to jest detailing? Czy można takie auto wydać klientowi? Jutro postaram się załączyć kilka zdjęć, żeby nie było że wyładowuję złość.
    Jest:
    Maserati Quattroporte IV 3.2 V8
    Alfa GTV 3.2 V6 Rosso Alfa
    Fiat Barchetta Rosso x2

    Włoska historia:
    Brera 2.0 JTDm
    Maserati Quattroporte IV 3.2 V8 Ottocilindri
    Maserati 222 1989
    Maserati Biturbo 2.5 1983
    Fiat Barchetta
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM
    Alfa Romeo Gtv Cup nr 038

  8. #8
    Użytkownik Romeo Avatar 1990mb
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Jarocin/Poznan, Poland, Poland
    Auto
    [Była] Alfa Romeo 145 TD 96 r.; [Jest] Alfa Romeo 147 07 r. 1,6 T.S. ; Alfa Romeo 145 1,9JTD++ 99r.
    Postów
    1,111

    Domyślnie

    Po prostu wybrałeś zły zakład, nie mówię tu nawet o wiedzy, ale o przekładamy się do pracy i poświęceniu odpowiedniej ilości czasu poświęconego na usługę. Ze samochód był w studiu dobę to nie znaczy ze tyle czasu nad nim pracowali. Ja bym pojechał do nich i niech poprawiają, albo zwrot kasy. Z ciekawości ile Cię skasowali?

    Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2
    Masz zniszczony lakier w swoim aucie???
    Chętnie pomogę
    Szczegóły:
    http://www.forum.alfaholicy.org/wiel...ml#post1379105


  9. #9
    Użytkownik Fachowiec Avatar Cubus00
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Międzychód
    Auto
    byla Alfa Romeo 156 2.0 TS 1999 jest 159 2,4
    Postów
    2,573

    Domyślnie

    dokladnie jak kolega napisal , dodam tylko ,byles tam obecny przy odbiorze czy tylko ci sie wydawalo . oddac auto do czyszczenia a pozniej zrobic to i tak samemu to nie zly wyczyn, zaplac sobie

  10. #10
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    156 2.5 V6 SW jakiś SP, 02r. / 147 1.9 jtd 8v 115km. 3d czerwona :)
    Postów
    2,768

    Domyślnie

    A ile zaplaciles za usługę?

Podobne wątki

  1. [145] Wyniki z Examiner Smart HD (silnik JTD)
    Utworzone przez Magic w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-01-2009, 00:02

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory