Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Temat: Czapka & Rękawiczki zimowe - DYSKUSJA

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar tomasz switala
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    piła
    Auto
    alfa 156 2,4jtd
    Postów
    1,175

    Domyślnie

    panowie o co ten spor niech kolega pokaze jakies wzory albo beda chetni albo nie

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Wzory przecież są w zapisach, a link podawałem już wcześniej. Dla leniwych poniżej foto.


  3. #13
    Redaktor Dwusuwowiec Avatar Alfistka
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Brodnica
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDM 2007
    Postów
    101

    Domyślnie

    czapka super, może się skuszę, a z rękawiczek to wełniane wyglądają chyba najlepiej, chociaż faktycznie pozostaje sie zastanowić czy to już nie lekka przesada, ja mam już polar, bluzę, dwa t-shirty, czapkę z daszkiem, trochę się tego uzbierało, nie wiem czy kolejny gadżet to nie był by już przejaw choroby w zaawansowanym stadium - alfaholizmu
    Jedno pytanko mam tylko, w temacie z zapisami jest info że jest tylko jeden model czapki a zdjęcia są dwa, na jednym jest polarowa a na drugim wełniana, więc o którą chodzi? A szczerze to wolałabym wełnianą.

    LIFE’S TOOSHORT TO DRIVE BORING CARS

  4. #14
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bielik Zobacz post
    Podane są ceny z wysyłką, a co w przypadku jak kupię rękawiczki i czapkę? Cena bez zmian czy nieco niższa?
    Dobre pytanie, dowiem się i jutro dam odpowiedź. Co do rozmiarów to takie info dostałem od producenta S/M damskie /ewentualnie mała męska dłoń/, L/XL męskie. To nie buty żeby się miały nie dopasować Ja bym dla siebie wziął L-ke, myślę że to standardowy męski rozmiar chyba że ktoś ma na prawdę wielkie dłonie jak np koszykarz czy coś to wtedy XL. Też nie wiem czemu najdroższe są wełniane no ale takiej kolejności wycenę dostałem od producenta. Ja tam i tak osobiście preferuje polarowe

    ---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

    Cytat Napisał Alfistka Zobacz post
    Jedno pytanko mam tylko, w temacie z zapisami jest info że jest tylko jeden model czapki a zdjęcia są dwa, na jednym jest polarowa a na drugim wełniana, więc o którą chodzi? A szczerze to wolałabym wełnianą.
    Czapka jest jedna i ta sama /najlepiej to widać na prawym zdjęciu/ czyli wełniana. Na lewym rzeczywiście wyszło jak polar ale prawy obrazek pokazuje stan faktyczny. Teraz narzekacie na gadżety a co powiecie na to że na wiosnę planujemy kurtki wiosenne klubowe

  5. #15
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Z tymi rozmiarami rękawiczek to nie jest tak, że te rękawiczki są zasadniczo w dwóch rozmiarach? Jeden to S/M a drugi to L/XL - ostatnio się z czymś takim spotkałem, że nie było właśnie jako 4 rozmiary czyli S, M, L, XL tylko właśnie dwa (podwójne).

  6. #16
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Cytat Napisał drift-r Zobacz post
    Z tymi rozmiarami rękawiczek to nie jest tak, że te rękawiczki są zasadniczo w dwóch rozmiarach? Jeden to S/M a drugi to L/XL - ostatnio się z czymś takim spotkałem, że nie było właśnie jako 4 rozmiary czyli S, M, L, XL tylko właśnie dwa (podwójne).
    Tak patrze właśnie po necie to podobne rzeczy widzę, chyba jest tak jak mówisz. Skarpetki czy bokserki też się tak kupuje że są jakieś widełki rozmiarowe, to są rzeczy które się mniej więcej dopasowują. Mówię, to nie buty...

  7. #17
    Redaktor Dwusuwowiec Avatar Alfistka
    Dołączył
    09 2010
    Mieszka w
    Brodnica
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDM 2007
    Postów
    101

    Domyślnie

    Cytat Napisał flatbeet Zobacz post
    Czapka jest jedna i ta sama /najlepiej to widać na prawym zdjęciu/ czyli wełniana. Na lewym rzeczywiście wyszło jak polar ale prawy obrazek pokazuje stan faktyczny. Teraz narzekacie na gadżety a co powiecie na to że na wiosnę planujemy kurtki wiosenne klubowe
    Nie, nie narzekamy, jesteśmy wdzięczni za włożony wkład pracy
    Po prostu fajne a czasami dziwne są reakcje ludzi jak mnie widzą w pracy w klubowych ciuchach Więc człowiek sam się zaczyna zastanawiać czy nie przesadza.
    A wiosenne kurtki to naprawdę fajny pomysł. Zresztą pogadamy, pogadamy a jak przyjdzie co do czego to i tak zamówimy

    LIFE’S TOOSHORT TO DRIVE BORING CARS

  8. #18
    Administrator ds. gadżetów Maniak resoraków Avatar flatbeet
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR Brera 2.4 JTDm
    Postów
    876

    Domyślnie

    Nie no wieeeem że to może zakrawać już na lekkie zboczenie ale są pewne sfery w które nie panujemy się angażować, np butów Alfaholickich raczej nie będzie w ofercie hehe

  9. #19
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Wiesz.... w sumie trampki z wyszytym logo to też jakiś pomysł

  10. #20
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Łukasz.L.
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    mazowieckie
    Auto
    159 JTDm 1.9 16V
    Postów
    269

    Domyślnie

    Fajne, ale trochę mało sam adres strony.
    Na jednym boku mógłby być znaczek alfy, a na drugim właśnie adres strony. Tak mi się wydaje.
    Pozdrawiam serdecznie

Podobne wątki

  1. Czapka z daszkiem & kurtki / bluzy wiosenne
    Utworzone przez flatbeet w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 241
    Ostatni post / autor: 28-04-2017, 11:34
  2. Czapka & Rękawiczki zimowe - ZAPISY ZAMKNIĘTE
    Utworzone przez flatbeet w dziale Sklep
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-10-2012, 14:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory