Strona 19 z 29 PierwszyPierwszy ... 910111213141516171819202122232425262728 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 285

Temat: jezdzi ktos pod reala w czwartki??

  1. #181
    Użytkownik Znawca Avatar bimsky
    Dołączył
    07 2006
    Mieszka w
    Alwernia
    Auto
    Toyota Camry + 75 3.0M
    Postów
    1,485

    Domyślnie

    Cytat Napisał LIGAR Zobacz post
    Piotras a w Tychach rozdają V za darmo ? to ja poproszę 2

    Co do tematu Alfaholizmu to bimski napisał przecie
    "Fajnie, dla urozmaicenia jakiegoś, jest się ustawic na światłach z furą o podobnych parametrach"
    wiec nie zależy mu raczej cały czas na sprawdzaniu się i jedynym jego celem nie jest ustawianie się. Nawet jakby tak to co w tym złego ?
    Nie jestem drogowym wojownikiem. Jeździłem na bora komorowskiego, zanim stało się to festynem dla mas. Parę razy trafił się równy przeciwnik.
    Cytat Napisał LIGAR
    Ja tam jeżdżę po to właśnie żeby sie sprawdzić ale nie zawsze jest okazja.

    Zatem powinieneś mnie rozumiec.
    Cytat Napisał LIGAR
    Piter, Aniucha ruszcie głową spot w czwartek nie każdy ma ochotę oglądać nas codziennie Bimskiemu najwyraźniej nasze towarzystwo nie odpowiada i ma lepszych kolegów do stania i rozmawiania...
    Generalnie czwartkowe spotkania sa bardziej towarzyskie i nic dla mnie nie maja wspólnego z alfami poza tym ze kilka osób nimi przyjeżdża Dlatego bimski nie wiem po co dopatrujesz sie braków "alfaholizmu" gdzieś gdzie go być nie powinno.
    Tu raczej chodzi o streetracing, spotkanie znajomych z innych klubów, pogadanie z nimi, pospuszczanie sie nad furami dłubanymi na 300 HP, popatrzenie co kolesie na moto wyprawiają. Dlatego kubeł zimnej wody i przestańcie dorabiać ideologie tam gdzie jej nie ma Jesteśmy w jednym klubie nie po to by sie sprzeczać tylko robić cos fajnego !!
    Osobiście jak zrobię fimc i nowy program bardzo chętnie będę chciał sie z Toba sprawdzić. Jak ty będziesz chciał to zawsze mozesz na mnie liczyć. CZekam tez na kaczo jak ogranie swoje V bo jestem ciekaw ile jest szybsze.

    ---------- Post dodany o godzinie 11:14 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 11:14 ----------

    ale napisoł
    Sęk w tym, że moja wizja alfaholizmu, to przede wszystkim obcowanie z samochodem i swojego rodzaju 'rozmowa' z nim - rozumienie, czego w danym momencie potrzebuje i w jaki sposób to zrealizowac. Myślicie, że dlaczego nie jeżdżę na 'rodzinne' zloty alfa romeo? Bo mnie to nie kręci. Nie po to czekam cały rok na zlot, aby byc rozczarowanym, że nikt nie czai mojego stosunku do motoryzacji i alfy. Takie imprezy wolę spędzac w gronie najbliższej rodziny.

    Mam byc konformistą i gonic za trendami? Jeździłbym wtedy pewnie 156 lub 166 i zachwalał na każdym kroku, jak rasowe auto to jest. Po cholerę się oszukiwac? Nie twierdzę, że moja fura jest najlepsza i najszybsza ze wszystkich. Pewnie, że mnóstwo samochodów z przednim napędem jest szybszych, ale nie dadzą MI one tyle przyjemności co zwyczajne bmw albo przeszło dwudziestoletnia alfa. Bo chyba o to w tym wszystkim chodzi? Aby było przyjemne?
    Ostatnio edytowane przez bimsky ; 25-04-2010 o 11:11
    http://www.facebook.com/75modificata/ <- opowieść o trudnej i burzliwej miłości ;-)

  2. #182
    Użytkownik Znawca Avatar PiterR
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Wadowice/Kraków
    Auto
    Była - AR147..
    Postów
    1,399

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimski Zobacz post
    Sęk w tym, że moja wizja alfaholizmu, to przede wszystkim obcowanie z samochodem i swojego rodzaju 'rozmowa' z nim - rozumienie, czego w danym momencie potrzebuje i w jaki sposób to zrealizowac. Myślicie, że dlaczego nie jeżdżę na 'rodzinne' zloty alfa romeo? Bo mnie to nie kręci. Nie po to czekam cały rok na zlot, aby byc rozczarowanym, że nikt nie czai mojego stosunku do motoryzacji i alfy. Takie imprezy wolę spędzac w gronie najbliższej rodziny.

    Mam byc konformistą i gonic za trendami? Jeździłbym wtedy pewnie 156 lub 166 i zachwalał na każdym kroku, jak rasowe auto to jest. Po cholerę się oszukiwac? Nie twierdzę, że moja fura jest najlepsza i najszybsza ze wszystkich. Pewnie, że mnóstwo samochodów z przednim napędem jest szybszych, ale nie dadzą MI one tyle przyjemności co zwyczajne bmw albo przeszło dwudziestoletnia alfa. Bo chyba o to w tym wszystkim chodzi? Aby było przyjemne?
    No prawda, o to chodzi żeby było przyjemnie, zgadzam się z Tobą ale wg Ciebie jak ktoś ma 156 czy 166 i chwali ją, ma przyjemność z jazdy to się oszukuje ? Bo nie jest to już prawdziwa Alfa Romeo ? Nie wydaje mi się, ale może się nie znam.

    Zrobił nam się mały OT. Ja już nic więcej do dodania nie mam. Na zakończenie moge Ci powiedzieć, że bardzo chętnie zobaczę Twoją Alfę jak ja skończysz i przyjedziesz może na jakiegoś spota
    Ostatnio edytowane przez fr33 ; 28-04-2010 o 19:50
    Today we are living our future memories..

  3. #183
    Administrator ds. zlotów Romeo Avatar LIGAR
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    było sobie 156 SW 2.4 JTD 2001 rok 180 ps...
    Postów
    809

    Domyślnie

    ...wpadł moderator i pozamiatał :O

    To jak widzimy sie jakoś w czwartek ??
    Kaczo ja czekam na twoją lepsza dyspozycje bo dziś to chyba jakiś chory byłeś albo opłakiwałeś barce...
    Przygody z naprawą "sprawnego" 2.0 TB V6 - http://www.forum.alfaholicy.org/gtv_...e_2_0_tb.html?

    Gtv 2.0 V6 TB '99 + bonusy -> http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ioholikow.html

  4. #184
    mrutyś
    Gość

    Domyślnie

    jak wszystko pójdzie dobrze jutro wieczorem wrzuce filmik a jak gorzej to dopiero po weekendzie pozdro dla wszystkich
    i najważniejsze Alfa RULEZZZZZZ wzzzzzziiiiiuuuuummmmmm

  5. #185
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    bez zbędnego pisania itd.
    wszystko na temat - dziękuję dobranoc
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

  6. #186
    Użytkownik Ogier Avatar kaczo
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Nowa Dęba / Kraków
    Auto
    była 156 1.8Ts jest 166 2.5 V6
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał LIGAR Zobacz post
    ...wpadł moderator i pozamiatał :O

    To jak widzimy sie jakoś w czwartek ??
    Kaczo ja czekam na twoją lepsza dyspozycje bo dziś to chyba jakiś chory byłeś albo opłakiwałeś barce...

    heheh no forma jak forma, raz puściłem światło i raz nie zapiołem dwójki więc tak szczerze mówiąc dalej nie wiem jak wyglądała by walka, bo we dwóch nie stanęliśmy ani razu. ale nie po to tam jechaałem, jak wiadomo ;]
    z bmw 1-1 niestety
    pozdrawiam chłopocki

  7. #187
    Larry
    Gość

    Domyślnie

    będzie ktoś dzisiaj ??

  8. #188
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    Cytat Napisał Larry Zobacz post
    będzie ktoś dzisiaj ??
    Larry ja Ci pisałam zaproszenie tydzień temu... nie skorzystałeś dziś chyba lipnie będzie z frekwencją alfaholicką
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

  9. #189
    Larry
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał aniucha05 Zobacz post
    Larry ja Ci pisałam zaproszenie tydzień temu... nie skorzystałeś dziś chyba lipnie będzie z frekwencją alfaholicką
    faktycznie... nie mam zaproszenia na dzisiejszy wieczor

  10. #190
    Miss Alfaholicy 2011 Znawca Avatar aniucha05
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    Mysłowice, Poland
    Auto
    Alfa 147 1.6 16V & 159 2.2 JTS
    Postów
    1,688

    Domyślnie

    Cytat Napisał Larry Zobacz post
    faktycznie... nie mam zaproszenia na dzisiejszy wieczor
    za tydzień w środe cykliczny to Cię już dziś zapraszamy
    I'd rather push my ALFA than drive a BMW... (or AUDI)

Podobne wątki

  1. [Zapowiedź] Morze ktos jezdzi na moto ?? JURA RALLY III
    Utworzone przez mlesiakowski w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-06-2013, 09:42
  2. Ar gt 3.2 jak jezdzi???
    Utworzone przez Tacka w dziale GT
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 29-10-2012, 21:00
  3. Jak wam sie jezdzi na felgach 17"
    Utworzone przez grosii w dziale 166
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 05-04-2012, 10:19
  4. Jezdzi ktos na 18 calowych kolach?
    Utworzone przez misiu7911 w dziale 156
    Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 14-12-2010, 19:34
  5. [33] Czy jezdzi ktoś moze na 195/50/15??
    Utworzone przez qdlacz007 w dziale 33/164
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-11-2007, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory