Shift light

  • Autor wątku Autor wątku Peryl
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
temat juz byl... i sam go rozpoczynalem i byl wlasnie o tym ukladzie, do dzis go nie podlaczylem... bo niestety w v6 nie dziala tak jak ma dzialac ze zwyklymi silnikami, musze go wyslac do sprzedajacego zeby cos z nim pokombinowal, diody mam zamontowane w obrotomierzu i tylko czekaja na zablysniecie ;]
 
Spoko dzięki za szybką odpowiedź widzę że sprzedający jest chyba z moich okolic jak będzie normalna pora to przedzwonię do niego i podjadę jeśli się zgodzi zobaczymy jak to wyjdzie przy podłączeniu do 16V,
-BamBosZek- przypomnę mu Twoją sprawę i jeśli wszystko będzie ok to opiszę jak to poprawnie podłączyć. A tym czasem pozdrawiam
 
Spoko dzięki za szybką odpowiedź widzę że sprzedający jest chyba z moich okolic jak będzie normalna pora to przedzwonię do niego i podjadę jeśli się zgodzi zobaczymy jak to wyjdzie przy podłączeniu do 16V,
-BamBosZek- przypomnę mu Twoją sprawę i jeśli wszystko będzie ok to opiszę jak to poprawnie podłączyć. A tym czasem pozdrawiam


bede wdzieczny :) a jak bede mial czas to zrobie fotki jak zamontowalem Ledy, pozdrawiam
 
Amortyzatory
Powrót
Góra