Strona 83 z 137 PierwszyPierwszy ... 33737475767778798081828384858687888990919293133 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 821 do 830 z 1367

Temat: [HID- ALFA] czyli xenon na każdą kieszeń

  1. #821
    Użytkownik Romeo Avatar mattom
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    dolnoslaskie DZL-> PO
    Auto
    Fiat CROMA 1.9 150ps
    Postów
    2,727

    Domyślnie

    Cytat Napisał Proxim@Ar Zobacz post
    może zakładac hidy, bo nikogo razić nie będzie
    W to też można polemizować.
    Kiedyś mieliśmy tutaj kolege który ładnie wytłumaczył co i jak.
    U mnie w ori soczewce hid był złą opcją. Waliło po oczach mimo ustawiania na przyrządach.


    Cytat Napisał Proxim@Ar Zobacz post
    Co się tak spinasz, co Ty jesteś spinner?
    Może i spinner. Ale wnerwia mnie masa DEBILI którzy montują hid wszędzie gdzie sie da obowiązkowo z diodami led wszedzie gdzie sie da oczywiscie niebieskimi bo białe to bee.
    I oczywiście jedzie taki delikwent na hidach nie myśli ich opuścić ale król drogi bo on widzi.

    Mam - napisałem że używam w nocy bo jest mi wygodniej jeździć. Ale przy takim ruchu jaki jest na ulicach pomiedzy 1 a 5 rano raczej nie spotyka sie kierowców a jak już to zdąże zgasić.

    1000zł ... nie wierze. Ale jeśli tak to gratuluje ... głupoty. Jest taka opcja jak odmowa przyjęcia mandatu. I często warto z jej skorzystać.

    Powiem tyle. nie bez powodu lampy ksenon ori kosztują tyle ile kosztują. I nie bez powodu montuje się je za odpowiednią dopłatą.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Proxim@Ar Zobacz post
    Wszyscy chcą mieć wszystko po kosztach i tego nikomu nie przetłumaczysz.
    OK. Nie widzialem twoich wyrobów dlatego o jakości się nie wypowiem. Ale sam fakt przeróbek tych lamp. Dla mnie ... no sory. Ale dalej jest to środek zastępczy.
    147 powodów do zadowolenia

  2. #822
    Użytkownik Pasjonat Avatar Proxim@Ar
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Opole, Piła
    Auto
    Brera Tbi
    Postów
    3,572

    Domyślnie

    Cytat Napisał mattom Zobacz post
    W to też można polemizować.
    Kiedyś mieliśmy tutaj kolege który ładnie wytłumaczył co i jak.
    U mnie w ori soczewce hid był złą opcją. Waliło po oczach mimo ustawiania na przyrządach.









    OK. Nie widzialem twoich wyrobów dlatego o jakości się nie wypowiem. Ale sam fakt przeróbek tych lamp. Dla mnie ... no sory. Ale dalej jest to środek zastępczy.
    Pewnie. Jest to środek zastępczy jak najbardziej. Dlatego komplet lamp kosztuje 500-600zł a nie jak oryginalne od 1500zł wzwyż

    Cytat Napisał mattom Zobacz post
    W to też można polemizować.
    Kiedyś mieliśmy tutaj kolege który ładnie wytłumaczył co i jak.
    U mnie w ori soczewce hid był złą opcją. Waliło po oczach mimo ustawiania na przyrządach.

    Nie widziałem niestety wypowiedzi tego kolegi. U mnie się nie zdarzyło, żeby tak było, ale nie twierdzę, że to niemożliwe. W naszej Insignii jak jedziesz z naprzeciwka, to się wydaje jakby strasznie raziło. A jest tak za sprawą trzech, czy nawet czterech trybów ustawiania automatycznego reflektorów- zależnie od prędkości, odległości od innych użytkowników.


    Może i spinner. Ale wnerwia mnie masa DEBILI którzy montują hid wszędzie gdzie sie da obowiązkowo z diodami led wszedzie gdzie sie da oczywiscie niebieskimi bo białe to bee.
    I oczywiście jedzie taki delikwent na hidach nie myśli ich opuścić ale król drogi bo on widzi.
    W tym przyznam Ci rację, choć po mojemu niepotrzebnie ludzi oceniasz- Twoja sprawa.



    Mam - napisałem że używam w nocy bo jest mi wygodniej jeździć. Ale przy takim ruchu jaki jest na ulicach pomiedzy 1 a 5 rano raczej nie spotyka sie kierowców a jak już to zdąże zgasić.
    Tak czy siak, w dzień czy w nocy...



    1000zł ... nie wierze. Ale jeśli tak to gratuluje ... głupoty. Jest taka opcja jak odmowa przyjęcia mandatu. I często warto z jej skorzystać.

    Niektórzy niestety boją się odmawiać mandatu, bo boją się kosztów sądowych itd. Mandat był łączony. Jak mi się przypomni kto to był, napiszę.

    Powiem tyle. nie bez powodu lampy ksenon ori kosztują tyle ile kosztują. I nie bez powodu montuje się je za odpowiednią dopłatą.

    - - - Updated - - -
    Czy ja wiem....


    OK. Nie widzialem twoich wyrobów dlatego o jakości się nie wypowiem. Ale sam fakt przeróbek tych lamp. Dla mnie ... no sory. Ale dalej jest to środek zastępczy.
    Pewnie. Jest to środek zastępczy jak najbardziej. Dlatego komplet lamp kosztuje 500-600zł a nie jak oryginalne od 1500zł wzwyż

    - - - Updated - - -

    [QUOTE=mattom;928936]W to też można polemizować.
    Kiedyś mieliśmy tutaj kolege który ładnie wytłumaczył co i jak.
    U mnie w ori soczewce hid był złą opcją. Waliło po oczach mimo ustawiania na przyrządach.


    Nie widziałem niestety wypowiedzi tego kolegi. U mnie się nie zdarzyło, żeby tak było, ale nie twierdzę, że to niemożliwe. W naszej Insignii jak jedziesz z naprzeciwka, to się wydaje jakby strasznie raziło. A jest tak za sprawą trzech, czy nawet czterech trybów ustawiania automatycznego reflektorów- zależnie od prędkości, odległości od innych użytkowników


    - - - Updated - - -

    Trochę namieszałem, mam nadzieję, że się doczytasz
    Ostatnio edytowane przez Proxim@Ar ; 24-07-2012 o 22:21
    147 2001, 1.6 105 KM- była
    156 2003, 2.0 JTS 166 KM- była
    156 2003, 2.5 V6 192 KM- była... ehh..
    156 2005 1.9 JTD~`160 KM była
    159 2006 1.9 JTD- była
    159 2005 1.9 Distinictive- była..
    156 2003 2.0 TS+LPG- była
    156 2003 2,5 V6- była..
    156 FL 2005 1.9 jtd- była
    166 FL 2005 2,4 jtd - była
    Alfa Romeo Crosswagon - był..
    156 FL 3.0 V6 - jest
    Najlepsze auto na świecie - służbowe - jest

  3. #823
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar nebeu
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Radom, Poland
    Auto
    Była: AR 146 TI '97 Zender | Jest: AR 166 3.0 V6
    Postów
    422

    Domyślnie

    Chciałbym się zapytać czy ktoś z Was tak ma. Mianowicie ma HID'y i atrapy sprysków. Wiem, że np. Miśki robią tak, stoją obok np. na światłach i mówią proszę prysnąć a my: "płyn mi się skonczył" / "pompka się zaratła" czy coś w tym stylu. Przejdzie takie coś?

  4. #824
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Nie przejdzie. Ale może nie będzie pytał czy masz płyn

    - - - Updated - - -

    Przecież wystarczy że powie Ci żebyś zgasił i włączył światła. Od razu zobaczy że hid. Albo masz zepsute poziomowanie. Co jest jednoznaczne.

  5. #825
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Cannabis
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    AR 156 1.6 TS 99' AR 156 2.5v6 02'
    Postów
    262

    Domyślnie

    Wiele osób ma lampy od Proxim@Ar więdz zapytam jak z przeglądem przy lampach HID+soczewka+spryski+nie rzucająca sie w oczy barwa światła czy bez samo poziomowania przejdzie??

  6. #826
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    u mnie przechodzi bez samopoziomowania
    o co k'mon???

  7. #827
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Diagności przymykają oko bo to też ludzie. Problem jest tylko z gliniarzami bo oni chcą pokazać światu że są potrzebni.........

  8. #828
    ViP Maniak resoraków Avatar maciekk
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    brzesko
    Auto
    156 2.5V6 i 147 1.6 Ts
    Postów
    733

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    Diagności przymykają oko bo to też ludzie. Problem jest tylko z gliniarzami bo oni chcą pokazać światu że są potrzebni.........
    wyjąłeś mi to z ust
    o co k'mon???

  9. #829
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Tarnów
    Auto
    E90, Dedra, Berlingo
    Postów
    266

    Domyślnie

    Cytat Napisał nebeu Zobacz post
    Chciałbym się zapytać czy ktoś z Was tak ma. Mianowicie ma HID'y i atrapy sprysków. Wiem, że np. Miśki robią tak, stoją obok np. na światłach i mówią proszę prysnąć a my: "płyn mi się skonczył" / "pompka się zaratła" czy coś w tym stylu. Przejdzie takie coś?

    Za brak płynu też jest mandat

  10. #830
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar nebeu
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Radom, Poland
    Auto
    Była: AR 146 TI '97 Zender | Jest: AR 166 3.0 V6
    Postów
    422

    Domyślnie

    Cytat Napisał vanisch Zobacz post
    Za brak płynu też jest mandat
    Nie no nie wydaje mi się. Ok, brudnaszyba bo nie było płynu to tak ale nie za brak płynu do sprysków. A jak ma się "pół automatyczną" samopoziomującą się regulację (tzn. to pokrętełko do wysokości swiateł)?

Podobne wątki

  1. Bi-xenon, a może tak krok dalej? Tri-xenon
    Utworzone przez Oskarr w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 20-11-2013, 01:33
  2. Alfa 145 w Na każdą kieszeń.
    Utworzone przez Lesio w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 08-05-2008, 16:00
  3. Alfa 156 w TVN Turbo - Na każdą kieszeń
    Utworzone przez szamacz w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 21-03-2008, 17:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory