Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 47

Temat: wersje wyposażenia, problemy 145

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Klakierr
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Starogard Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.9JTD, 2000r.
    Postów
    749

    Domyślnie

    Kup Punto 2. Nie będzie go tak szkoda. 1.2 z klimą i wspomaganiem CITY da się dostać w przyzwoitym stanie i pieniądzach. Do miasta idealne.


  2. #12
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    1.2 + klima... czyli albo jedziemy albo się chłodzimy
    Też bym wolał punciaka niż 145. Tylko wiadomo jak jest... Fiacior droższy niż rumuno
    Na prośbę oraz "prośbę" Moderatorów usunąłem link do bloga o użytkownikach i autach AR, co oczywiście nie zmienia mojego nastawienia do WIĘKSZOŚCI właścicieli alf!

  3. #13
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Klakierr
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Starogard Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.9JTD, 2000r.
    Postów
    749

    Domyślnie

    Omron8 - aż tak źle nie jest. Wiadomo, że nie jest to demon prędkości, ale coś tam się odpycha - nawet z klimą. Cenowo wychodzi tyle samo co dobre 145.


  4. #14
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Lancia Thesis :)
    Postów
    83

    Domyślnie

    Oj, jakas dziwna sie ta dyskusja zrobila. Uszczegolowie moze: auto musi posiadac klime i wspomaganie. Reszta jest dodatkiem. Nie musi byc a moze. Co do tych elektrycznych foteli to zle sie wyraziłem. Znam konfiguracje Lancii, nie znam konfiguracji Alf. Stad pytanie o to co w ktorej wersji jest, i stad pojawily sie te nieszczesne fotele. To mial byc przyklad. Preferuje Lancie ale Alfa jest przyjemna. Punto odpada bo...bo jej sie nie podoba. Tez o nim myslalem. Ale nie to nie. Zatem zostaje alfa albo lancia. Najchetniej w jtd ale...ale kiedys czas na benzyne przyjsc musi.
    Tak patrze na to i raczej silnik mniejszy z benzynowych. Z reszta...na razie szukam. Zobaczymy. Dzieki bardzo za wszelkie info.
    Kuzynie, tak, z checia qpilbym dziecku terese bo bardzo ja lubi, ale sam wiesz...gabaryty nie te. Ja uwielbiam, corka tez, ale juz zona jezdzi lybra i za cholere sama thesis nie wezmie. Piechota pojdzie a nie wezmie. Taki czas [emoji6]

    A! No i to ma byc pierwsze auto. I nie ostatnie. I nie wchodzimy w mysl techniczna zza Odry. Nie chcem! I nie muszem!
    Ostatnio edytowane przez jjash ; 04-04-2015 o 14:46

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Klakierr
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Starogard Gdański
    Auto
    Alfa Romeo 145, 1.9JTD, 2000r.
    Postów
    749

    Domyślnie

    A Lancia Y?


  6. #16
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Pokaż zdjęcie córy, zobaczymy które autko bardziej pasuje.
    Na prośbę oraz "prośbę" Moderatorów usunąłem link do bloga o użytkownikach i autach AR, co oczywiście nie zmienia mojego nastawienia do WIĘKSZOŚCI właścicieli alf!

  7. #17
    Użytkownik Alfista Avatar lesio146
    Dołączył
    12 2006
    Mieszka w
    SZAMOTULY(PYRLANDIA)
    Auto
    159 JTDm ; 156 V6 Qsystem
    Postów
    4,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał jjash Zobacz post
    Oj, jakas dziwna sie ta dyskusja zrobila. Uszczegolowie moze: auto musi posiadac klime i wspomaganie. Reszta jest dodatkiem. Nie musi byc a moze. Co do tych elektrycznych foteli to zle sie wyraziłem. Znam konfiguracje Lancii, nie znam konfiguracji Alf. Stad pytanie o to co w ktorej wersji jest, i stad pojawily sie te nieszczesne fotele. To mial byc przyklad. Preferuje Lancie ale Alfa jest przyjemna. Punto odpada bo...bo jej sie nie podoba. Tez o nim myslalem. Ale nie to nie. Zatem zostaje alfa albo lancia. Najchetniej w jtd ale...ale kiedys czas na benzyne przyjsc musi.
    Tak patrze na to i raczej silnik mniejszy z benzynowych. Z reszta...na razie szukam. Zobaczymy. Dzieki bardzo za wszelkie info.
    Kuzynie, tak, z checia qpilbym dziecku terese bo bardzo ja lubi, ale sam wiesz...gabaryty nie te. Ja uwielbiam, corka tez, ale juz zona jezdzi lybra i za cholere sama thesis nie wezmie. Piechota pojdzie a nie wezmie. Taki czas [emoji6]

    A! No i to ma byc pierwsze auto. I nie ostatnie. I nie wchodzimy w mysl techniczna zza Odry. Nie chcem! I nie muszem!
    Dziwna.Jest tu jeden dziwoląg Jeśli to pierwsze auto dla córki wybrał bym 1,4.Jeździ całkiem żwawo a zużycie paliwa w normalnej jeździe (a raczej dziewczyna nie będzie kręcić non stop pod czerwone)jest przyzwoite.Pamiętaj o tym co pisałem wcześniej. Po-lifty w większości klimę mają,ale do miasta to i tak klima jest nie wykorzystanym dodatkiem.
    Były inne wcześniej. Teraz 159 i 156 oraz 155 do sprzedania.

  8. #18
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Lancia Thesis :)
    Postów
    83

    Domyślnie

    Klakier, wlasnie lancia Y jest ok, ale bardzo trudno dorwac z klima w dobrym stanie. Juz niejedna ogladalem i jakos mi sie odechcialo. Ale nie wykluczam.
    Nie wiem czy nie skonczy sie na 156. Dwie lybry w domu wykluczam. Ale blizniaka, czyli ar 156 dopuszczam.

  9. #19
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    10 2011
    Mieszka w
    lubelszczyzna
    Auto
    155 1.8 16v T.Spark 103 kW 1996r.
    Postów
    2,684

    Domyślnie

    Koniecznie 1.6 LPG... i ogień pod Biedrę po mięso z promocji

    No bez jaj...
    Na prośbę oraz "prośbę" Moderatorów usunąłem link do bloga o użytkownikach i autach AR, co oczywiście nie zmienia mojego nastawienia do WIĘKSZOŚCI właścicieli alf!

  10. #20
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Płońsk
    Auto
    Alfa Romeo 145 2.0 T.S. (155 KM) Quadrifoglio 2000 r. Fiat Tempra 1.6 b+g digit
    Postów
    494

    Domyślnie

    Cytat Napisał szerszeń Zobacz post
    Kuzynie bez jaj! Wozisz się Thesis, a córce fundujesz 145!? Nie mówię, że Miciaka, ale weź jej chociaż kup 147, bo zrazisz dziewczynę do marki, jak będzie co drugi dzień usuwała w starociu usterki.
    Ile kolego jeździłeś 145 że tak śmiało wrażasz swoje opinie na temat auta? Ja jeżdżę swoją już 5 lat i nie narzekam......jak się kupi w miarę zadbany egzemplarz to naprawdę można pocieszyć się tym autkiem. w TS jeśli lejesz dobry olej i dbasz o systematyczne wymiany, to też nie powinno być problemów.

    Dodano po 5 minutes:

    Jeśli chodzi o wyposażenie 145 to w najbogatszych wersjach wychodziły z automatyczną klimą, elektrycznymi szybami i lusterkami, elektrycznym szyberdachem, ABS, 4xAIR BAG, centralny zamek z pilota i alarm, skórzana tapicerka no i jakieś tam inne mało znaczące rzeczy.........
    Ostatnio edytowane przez piotreek ; 06-04-2015 o 17:25 Powód: Dodano

Podobne wątki

  1. [159] wersje wyposażenia
    Utworzone przez tommi_alfa w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 21-11-2021, 13:41
  2. wersje wyposażenia 156 SW - tapicerka
    Utworzone przez slejerek w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-05-2012, 10:22
  3. Możliwe wersje wyposażenia GT
    Utworzone przez halim w dziale GT
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 16-11-2011, 19:57
  4. pytanie o wersje wyposażenia AR 147
    Utworzone przez wojtas_aw w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-09-2010, 13:38
  5. [166] Wersje wyposażenia AR 166
    Utworzone przez koles_02 w dziale 166
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 08-10-2008, 14:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory