Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Temat: proces sądowy przeciw...

  1. #11
    Bedboys
    Gość

    Domyślnie

    Myślę że nie ma to szans powodzenia ponieważ nie uszkodziłeś zawieszenia tzn coś się złamało czy pogięło ( bo wtedy wygrasz ) tyle uległo zużyciu w sposób przewidziany przez producenta ( gumy sworznie) a czy odbyło się to w sposób przyspieszony ?? - nie udowodnisz tego ponieważ żaden producent nie podaje długości życia np wahacza, nie masz zapewnienia że wahacz powinien wytrzymać 100 tys km a wytrzymał tylko 50 tys km a winę za to ponosi stan dróg a nie np wada samego wahacza. W mojej opinii nie ma szan na wygraną obojętnie kogo byś pozwał.

  2. #12
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kubacik
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jest 156 JTD 16 V SW i 2.5 V6 SW była Berlina 156 2.5 V6
    Postów
    235

    Domyślnie

    Cytat Napisał Grzegorz83
    Cytat Napisał alces1
    Jak myślicie, czy ma to szansę powodzenia? Bo do jasnej cholery, po coś te podatki płacimy!
    Widzisz... Gdyby każdy z nas płacił sumiennie podatki, a nie kombinował co chwilę na lewo jak wyciulać fiskusa, to i na drogi by starczyło..

    Najpierw pomyśl, ile podatków nie zapłaciłeś przez ostatni rok, a potem domagaj się dróg...
    myślę , że jesteś w błędzie. dawny podatek drogowy , ktory płaciło sie w urzedzie został wliczony w cene paliwa. więc nie masz możliwości niepłacenia go , jeśli kupujesz paliwo z legalnego źrodła. Więc płacimy za coś , czego nie dostajemy. :>>> To tak jak byś w McDonaldzie zamowił BigMaca , zapłacił a nie dostał bułki , tylko papierek. Problem polega na tym , że ta kasa zamiast na drogi idzie na inne "ważniejsze " rzeczy. Pomijam już kwestię żwirowo - lepikowej technologii łatania dziur .
    Jest pewien pozytyw. w kilku miejscach widziałem już ,że robią nawierzchnie betonowe , a to powinno poprawić ich żywotność.
    pozdrawiam

  3. #13
    Lukasz1983
    Gość

    Domyślnie

    Banda p.....w panowie i tyle wiecej nie moge powiedziec.trzeba bylo spie.................z Pl bo za 700zl na miesiac nie da sie przezyc.A tu mam wszystko.......nie tyram tylko pracuje po 4 dni-nastepne 4 dni wolne i leci,praca na stale wiec jest ok a moja bella zdazyla poznac polskie drogi w wakacje jak ja wzialem na przejazdzke i prawie tlumik k...... urwalem na przejezdzie kolejowym.Tak k...............rzadza!!!!Nic sie nie zmieni-no moze za pare...................nascie lat
    KOLEGO POCZYTAJ REGULAMIN

  4. #14
    Grzegorz83
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał kubacik
    myślę , że jesteś w błędzie. dawny podatek drogowy , ktory płaciło sie w urzedzie został wliczony w cene paliwa. więc nie masz możliwości niepłacenia go , jeśli kupujesz paliwo z legalnego źrodła. Więc płacimy za coś , czego nie dostajemy. To tak jak byś w McDonaldzie zamowił BigMaca , zapłacił a nie dostał bułki , tylko papierek. Problem polega na tym , że ta kasa zamiast na drogi idzie na inne "ważniejsze " rzeczy. Pomijam już kwestię żwirowo - lepikowej technologii łatania dziur .
    Jest pewien pozytyw. w kilku miejscach widziałem już ,że robią nawierzchnie betonowe , a to powinno poprawić ich żywotność.
    pozdrawiam
    Myślę, że nie..
    Są pewne wydatki, na które państwo łożyć musi.. Jako zadeklarowany liberał uważam, że powinno ich być jak najmniej, ale żaden rząd nie odważy się "zabrać" ludziom, co im się "należy"..

    O podatku drogowym powiem tyle, że kombinują wszyscy - ludzie leją olej opałowy, rzepak, właściciele stacji kombinują, przewoźnicy, rafinerie..

    Pieniądze zamiast na drogi idą na inne cele. OK. Dlaczego? Bo zamiast do ASO na rachunek oddajesz auto do "pana Stasia", który robi bez rachunku za pół ceny. Oszczędziłeś? Super! Powiedzmy, że jesteś do przodu 500zł, Państwo jest do tyłu 300.. Skąd te 300zł zabrać? Ano właśnie.. Np. z dróg..

    A koledze, który takie ma o Polsce zdanie mogę tylko współczuć.. Może przenieś się na jakieś szkockie forum, bo Polaka w Tobie już nie ma..

  5. #15
    zawigrze
    Gość

    Domyślnie

    Grzergorz83 myślę, że przesadzasz na maxa

  6. #16
    grzelutek
    Gość

    Domyślnie

    Grzegorz83 przeginasz pałę na maxa tymi wywodami ((

  7. #17
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Grzegorz83, tak jak wcześniej napisałeś ..."jestem idealistą"... , idealiści mają jedną poważną wadę, a mianowicie nie zauważają realiów w których przyszło im żyć.
    Biorąc pod uwagę, że jako szarzy obywatele płacimy pośrednio lub bezpośrednio jedne z najwyższych o ile nie najwyższe podatki w stosunku do naszych zarobków, trudno jest sie dziwić, że wygłaszane są takie opinie jak Lukasza1983. Gdyż tak na prawdę to w zamian nie otrzymujemy nic lub prawie nic.
    Miło mi słyszeć, że jesteś patriotą, ale trzeba też być realistą.

    Cytat Napisał Grzegorz83
    A koledze, który takie ma o Polsce zdanie mogę tylko współczuć.. Może przenieś się na jakieś szkockie forum, bo Polaka w Tobie już nie ma..
    Trochę za pachniało mi tu PIS-em :" Kto nie jest z nami ten jest przeciwko nam"
    Jeśli chcesz wygłaszać takie słowa nie zapomnij napisać: " moim zdaniem" :!: :!: :!:
    Jak na razie nie jesteś jeszcze autorytetem w dziedzinie Polskości i mówienie komuś, że nie jest już Polakiem jest dużym nie taktem.
    Nie mówiąc już o odsyłaniu na Szkockie forum :roll:

  8. #18
    Lukasz1983
    Gość

    Domyślnie

    Do GRZEGORZ83
    Chlopie kazdy mysli o Polsce to co mysli-demokracja panocku a po drugie to co napisalem to prawda i nie wyssalem sobie tego z palca-jakie drogi sa??zaje........iste!!!!Co do pracy-zeby do czegos dojsc to trzeba dobrze laske robic miec plecy albo szczescie-a nie kazdy ma albo potrafi....Moze Tobie sie udalo!!!!Ja bylem przez rok czasu w Policji i zrezygnowalem bo powiedz jak za 1000 zl mozna wyzywic rodzine?????Moze wiesz???A do Polski z wielka checia bym wrocil bo tam jest moj dom ale to dopiero jak w LOTTO wygram.LIBERAL k....a-taki z ciebie liberal jak z koziej dupy traba.
    POZDRAWAIM

  9. #19
    AR_33
    Gość

    Domyślnie

    Lukasz1983, prosił bym o bardziej umiarkowane wypowiedzi, bo posypią sie ostrzeżenia

  10. #20
    Lukasz1983
    Gość

    Domyślnie

    Spoko :mrgreen:
    Grzesiowi troszki sie cisnienie podnioslo a nie przywyklem do tego zeby mnie ktos besztal a tymbardziej panowie spod znaku↓

Podobne wątki

  1. Opony całoroczne za i przeciw.
    Utworzone przez eddi87 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post / autor: 28-12-2020, 10:09
  2. GANINEX - za lub przeciw?
    Utworzone przez ebol77 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 46
    Ostatni post / autor: 09-03-2019, 13:26
  3. 156 i 147 za i przeciw
    Utworzone przez denis w dziale 156
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 09-10-2012, 16:36

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory