Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: [156 gta]

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie [156 gta]

    Mam taką prośbę jakby ktoś z Was wiedzial o gta sportwagonie do sprzedania i w oczywiście w oczywistym stanie to prosze dac znać . Jest w Krakowie ale i prosze mnie nie zlinczować w jedynym kolorze jakiego nie toleruje mało tego jest tez sprzedawana przez komis polinar mojego kolegi no ale ...czerwona . Za pomoc w poszukiwaniach i ew cynk dziekuje no i oczywiscie POZDRAWIAM

  2. #2
    Kosiar
    Gość

    Domyślnie

    kiedyś na allegro była srebrna gta sportwagon za 39 tyś chyba ale cholera przeglądałem teraz i jej nie ma ;//

  3. #3
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie

    WIEM KOSIAR WIEM i kurna masakra bo wtedy jak byla ...podajze okolice poznania to jeszcze nie wiedzialem ze chce gta ale juz wiem choc serce mi pęka jak sobie pomysle ze mialbym sie rozstac ze swoja Bella tym bardziej ze mam ja raptem 9 miesiecy.A allegro śledze codziennie po pare razy ...takze jak sie pojawi na allegro to na pewno mi nie umknie...DZIęKI

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    09 2007
    Mieszka w
    Wawa
    Postów
    399

    Domyślnie

    Szukaj za granica tam sa tansze i zadbane od prywatnej osoby
    159-270/505 /Ghibli 2.8 Bi-Turbo 381km/156 2.4 Grafittowy klekot 180/380 /AR 156 3.2GTA Rozbita

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie

    niestety z uwagi na prace za graniczne poszukiwania nie wchodza w gre a i gwoli sprostowania zwykla 2.5 tylko w sw tez moze byc jest sliczna na allegro srebrna na 17 oz ale w selspeedzie niestety

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kubacik
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jest 156 JTD 16 V SW i 2.5 V6 SW była Berlina 156 2.5 V6
    Postów
    235

    Domyślnie

    witam
    też szukam czegoś takiego. na razie jedna , ktorą wypatrzyłem to :
    http://moto.gratka.pl/tresc/alfa-rom...e1699e4154&s=3
    w Krakowie , więc nie będziesz miał daleko. ma kilka zadrapań , ale jest krajowa .
    wcześniej na allegro była za 36500 do negocjacji , traz przez polinar za 39900 , przynajmniej będziesz wiedział w jakim kieruku negocjować :wink:
    a za granicą to niestety są , tylko że droższe niż w Polsce , bo też przeglądam strony i poniżej 12 tys E to nie ma na co popatrzeć. jedną widziałem za 7 tys. E ale nie poleciłbym jej nawet wrogowi .
    pozdro

  7. #7
    Użytkownik Alfa i Omega
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Kraków
    Postów
    356

    Domyślnie

    wiem własnie o niej pisałem ze nie przejdzie bo jest ...czerwona a ja osobiscie nie jestem w stanie sie przemóc bo nie lubię samochodów czerwonych i nic nie jest w stanie tego zmienic .W polinarze już tez jest za ta samą cene 36.5 i jak pisałem prowadzi ten komis na dodatek mój przyjaciel ale .....czerwona

  8. #8
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar kubacik
    Dołączył
    05 2007
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    Jest 156 JTD 16 V SW i 2.5 V6 SW była Berlina 156 2.5 V6
    Postów
    235

    Domyślnie

    mnie też nie dokońca pasuje to połączenie.
    Gustibus non disputantum
    pozdro

  9. #9
    Daniel156SW
    Gość

    Domyślnie

    Kurczę, a ja mażę o czerwonej jak krew GTA, ale na razie zostanę przy JTD :mrgreen:
    chunkpunk, Masz racje, w Niemczech bardzo łatwo to kupić, w różnych kolorach ... Więc pomyśl nad tym, może masz znajomego który by ci pomógł to zorganizować..

  10. #10
    funix
    Gość

    Domyślnie

    Ta allegro srebrna stala dosc dlugo pod roznymi cenami, z tego co ja widzialem zaczynalo sie od 37.000tys, potem bylo 34.000tys a w koncu zniknela z cena 31900tys.
    dziwny rozstrzal cenowy ale niestety nie ogladalem na zywo by cos wiecej powiedziec na jej temat. Wiem tylko ze byla w ostrowie wlkp. a na allegro pojawiala sie kilka razy wiec moze znow wyplynie jakiegos dnia
    Pozdrawiam

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory