Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 51

Temat: A Ja jestem zadowolony ze swojego AR Mito :)))

  1. #21
    Użytkownik Ogier Avatar Wieri
    Dołączył
    04 2011
    Auto
    MiTo QV
    Postów
    156

    Domyślnie

    Pewnie, więcej emocji !

  2. #22
    Miss Alfaholicy 2011 Romeo Avatar Lutraki
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Mito Distinctive 1.4 MPI MultiAir 16v 105 KM
    Postów
    547

    Domyślnie

    Ja mam jakiś pechowy egzemplarz w Wigillię dostałam palpitacji serca, ale o tym w moim wątku.

  3. #23
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar mantis30
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    136

    Domyślnie

    Lutraki, masz faktycznie pecha... Współczuję i trzymam kciuki by ta zła passa się wreszcie zakończyła! Ile km nakręciłaś swoim MiTo? I kiedy zawitasz do Bydgoszczy?

    Ja póki co przejechałem swoim MiTozaurem zaledwie 10 tysięcy km i poza skrzypieniem niektórych plastikowych elementów wnętrza, i stosunkowo głośnego (od nowości) zawieszenia (rzecz jasna odzywa się to to na naszych księżycowych "płaskich" drogach) odpukać! nic innego niedobrego się nie dzieje i jestem bardzo zadowolony.

  4. #24
    Jola
    Gość

    Domyślnie

    Lutraki, to naprawdę jest jakis niefart z tą Twoją Mito..., naprawdę współczuję i życzę Ci, żebys ją wyleczyła w końcu, bo to naprawdę może na serce zaszkodzić... Podobnie, jak kolega, jestem ciekawa ile km nią zrobiłas i czy jest jeszcze na gwarancji?
    Moja jak dotychczas, na to wygląda, chyba została wyleczona na gwarancji (w sumie 1 poważna naprawa, o której już pisałam). Teraz już niestety nie ma gwarancji..., przejchane ma ponad 41 tys. km.

    Pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieję, że się spotkamy, bo przecież jeździmy po tym samym miescie!
    Ostatnio edytowane przez Jola ; 27-12-2011 o 14:33

  5. #25
    Miss Alfaholicy 2011 Romeo Avatar Lutraki
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Mito Distinctive 1.4 MPI MultiAir 16v 105 KM
    Postów
    547

    Domyślnie

    Cytat Napisał mantis30 Zobacz post
    Lutraki, masz faktycznie pecha... Współczuję i trzymam kciuki by ta zła passa się wreszcie zakończyła! Ile km nakręciłaś swoim MiTo? I kiedy zawitasz do Bydgoszczy? ....
    Czołem, tak się składa, że zawitałam do Bydgoszczy na święta i w Wigillię padła Bella. Przejechane mam 18 tysięcy, auto w marcu będzie miało dwa lata.
    U mnie nic nie stuka i nie puka, plastiki ok.

    Cytat Napisał Jola Zobacz post
    Lutraki, to naprawdę jest jakis niefart z tą Twoją Mito..., naprawdę współczuję i życzę Ci, żebys ją wyleczyła w końcu, bo to naprawdę może na serce zaszkodzić... Podobnie, jak kolega, jestem ciekawa ile km nią zrobiłas i czy jest jeszcze na gwarancji?
    Moja jak dotychczas, na to wygląda, chyba została wyleczona na gwarancji (w sumie 1 poważna naprawa, o której już pisałam). Teraz już niestety nie ma gwarancji..., przejchane ma ponad 41 tys. km.

    Pozdrawiam Cię serdecznie i mam nadzieję, że się spotkamy, bo przecież jeździmy po tym samym miescie!
    Moje ma gwarancję, myślałam o przedłużeniu,ale na rok to koszt 2500 zł, masakra. Twojej co dolegało?

    Może na kawę wybierzemy się? Jakby co zapraszam na priva

    Chwilami mam dość tego samochodu. Dzisiaj odebrałam i póki co ok,ale szczegóły w innym wątku.

  6. #26
    Jola
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lutraki Zobacz post
    Moje ma gwarancję, myślałam o przedłużeniu,ale na rok to koszt 2500 zł, masakra. Twojej co dolegało?

    Może na kawę wybierzemy się? Jakby co zapraszam na priva
    Jesli mam być szczera, to sama myslałam o przedłużeniu gwaracji, ale znajomi w serwisie zapewnili mnie, że nie ma takiej potrzeby. Ja w marcu musiałam wymienić uszczelkę po głowicą, cud, że nie zatarłam silnika, bo zagotowałam wodę Teraz, odpukać, jest wszystko ok, czego i Tobie serdecznie życzę
    Na Twoim miejscu chyba jednak bym kupiła tę gwarancję, ew. sprzedała auto (chociaż fakt, że na wartosci bardzo traci...). Oby się nic nie działo..., ale jesli cos się wydarzy, to jest naprawdę duży koszt, z pewnoscią przekroczy 2500

    Jak chodzi o kawę, to ja bardzo chętnie również zapraszam na priva Z jakiej częsci Wawy jestes? Może masz chęć wpasc kiedys na spot do KEN Center

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Jola ; 29-12-2011 o 13:52

  7. #27
    Miss Alfaholicy 2011 Romeo Avatar Lutraki
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Mito Distinctive 1.4 MPI MultiAir 16v 105 KM
    Postów
    547

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jola Zobacz post
    Jesli mam być szczera, to sama myslałam o przedłużeniu gwaracji, ale znajomi w serwisie zapewnili mnie, że nie ma takiej potrzeby. Ja w marcu musiałam wymienić uszczelkę po głowicą, cud, że nie zatarłam silnika, bo zagotowałam wodę Teraz, odpukać, jest wszystko ok, czego i Tobie serdecznie życzę..


    Jak chodzi o kawę, to ja bardzo chętnie również zapraszam na priva Z jakiej częsci Wawy jestes? Może masz chęć wpasc kiedys na spot do KEN Center

    Pozdrawiam
    To miałaś przygodę, dobrze, że tak się skończyła !!! Oby już wszystko działało jak trzeba.
    Ja mieszkam na Targówku, trochę na KENa daleko, ale kto wie....dzięki za zaproszenie na pewno któregoś razu zawitam

    Wymieniony został examiner, popsuty był przekaźnik główny, który unieruchomił samochód.



  8. #28
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar nestor
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Gulietta 1.4 170 km
    Postów
    17

    Domyślnie

    Ja tez mam pechowy.
    1.klakson wymiana na gwarancji
    2. wylatujace podsufitki ect schowki.
    3.skrzynia wymieniona na gwarancji
    4. Rozwalony filtr oleju= laweta
    5. czasami głupieje nie zapala ect. juz sie przyzwyczajiłem
    6. nie działa spryskiwacz tył
    7.Zawieszenie juz stuka/
    8.nadkole wymienione
    9. skrzypi coś tam na stałe,,,
    10. ale i tak go lubie teraz chce sprzedac i kupic julke..

  9. #29
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar mantis30
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    136

    Domyślnie

    Nestor, przy jakim przebiegu miałeś te usterki i jaką wersję MiTo masz?

    Ja filtr i olej wymieniłem profilaktycznie po 4 tys. przebiegu. Następną wymianę (łącznie z filtrem powietrza i kabinowym) planuję za jakieś 3 miesiące, przy przebiegu ok. 16000 km (obecnie trochę ponad 10kkm).

  10. #30
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar mantis30
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    Świecie
    Auto
    Alfa Romeo MiTo
    Postów
    136

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lutraki Zobacz post
    Czołem, tak się składa, że zawitałam do Bydgoszczy na święta i w Wigillię padła Bella. Przejechane mam 18 tysięcy, auto w marcu będzie miało dwa lata.
    U mnie nic nie stuka i nie puka, plastiki ok.
    Kurcze, skoro bywasz w Bydzi i to widzę, że dość często to czemu do Squadracorse nie należysz? :> Spotów unikasz? Chyba bardziej warszawianką się czujesz...

    Zbyt wiele km nie kręcisz, aż dziwne, że tyle problemów wyszło...
    U mnie też nie jest tak, że wszystko lata i hałasuje, po prostu i czuć i słychać nierówości naszych dróg.

    PS. Przyjedź do Bydzi to ja kawę stawiam

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-02-2015, 22:05
  2. Witam, jestem Grzesiek i jestem Alfaholikiem
    Utworzone przez Lajcik1 w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 19-08-2012, 07:06
  3. Cześć, jestem Kamil i jestem uzależniony...
    Utworzone przez Kamilus w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-08-2012, 14:03
  4. [Giulietta] A ja jestem zadowolony z mojej Giulietty :)
    Utworzone przez adadzio w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 58
    Ostatni post / autor: 05-08-2011, 20:10

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory