Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Ciekawe projekty z białoruskiego forum.

  1. #11
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar bussoholik
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    AR 166 2.5 v6 00r CF2 GRIGIO CHIARO.
    Postów
    457

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    A to aux lutuje w innym miejscu. W dodatku coś pisze o wyeliminowaniu szumów głowicy. Nie kumam o co chodzi ale może to jest lepsze od tego co my znamy?
    Marku, dzisiaj spróbuję wyciągnąć swojego ICS-a i przerobić zgodnie z opisem na stronie. Na zdjęciach widać że gość wlutował się znacznie dalej niż my. Do tego interesuje mnie temat odłączenia masy z głowicy magnetycznej.

  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Majkelek
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 CF2 `2000
    Postów
    589

    Domyślnie

    Cytat Napisał bussoholik Zobacz post
    Marku, dzisiaj spróbuję wyciągnąć swojego ICS-a i przerobić zgodnie z opisem na stronie. Na zdjęciach widać że gość wlutował się znacznie dalej niż my. Do tego interesuje mnie temat odłączenia masy z głowicy magnetycznej.
    To koniecznie daj znać co i jak.

    Czyli widać, że przydają się projekty, które znalazłem

    EDIT:

    Dodałem kilka nowych projektów, które znalazłem.
    Ostatnio edytowane przez Majkelek ; 22-07-2015 o 14:30

  3. #13
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,608

    Domyślnie

    To czekamy. Zobaczymy co z tego się wykluje bo nie za wiele rozumiem z tej stronki

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Majkelek
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 CF2 `2000
    Postów
    589

    Domyślnie

    Tulejki tylnej belki, faktycznie są do kupienia w Mińsku : https://www.drive2.ru/l/7011136/

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2013
    Auto
    Była: Alfa Romeo 156 2.4JTD 100kW sedan 99' Obecna: Alfa Romeo 166 2.0 TB 151kW 99'
    Postów
    63

    Domyślnie

    Zdążył ktoś już sprawdzić ten patent z AUXem?? Ja niestety po białorusku nie gawarit także nie wiem o co chodzi ale wydaje mi się że coś możę w tym być A sam mam niedługo zamiar zrobić sobie aux i zastanawiam się teraz którą metode wybrać. Na zdjeciach widac że w celu eliminacjio szumow z głowicy poprostu odciąl jej taśmę, ja bym tego nie chciał bo znalazlem ostatnio pare starych oryginalnych kaset i musze powiedzieć że jeśłi kaseta nie jest zniszczona to jakość dżwięku jest naprawde niezła, trzeba tylko sprawdzić czy kaseta była nagrana z redukcją szumów Dolby b NR czy nie i odpowiednio ustawic opcję w ICS, naprawde dzięki temu że alfa ma odtwarzacz kaset wróciły miłe wspomninia
    Ostatnio edytowane przez KamilJTD ; 23-07-2015 o 21:02 Powód: PS.

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Majkelek
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Radom
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.5 V6 CF2 `2000
    Postów
    589

    Domyślnie

    Cytat Napisał KamilJTD Zobacz post
    Zdążył ktoś już sprawdzić ten patent z AUXem?? Ja niestety po białorusku nie gawarit także nie wiem o co chodzi ale wydaje mi się że coś możę w tym być A sam mam niedługo zamiar zrobić sobie aux i zastanawiam się teraz którą metode wybrać. Na zdjeciach widac że w celu eliminacjio szumow z głowicy poprostu odciąl jej taśmę, ja bym tego nie chciał bo znalazlem ostatnio pare starych oryginalnych kaset i musze powiedzieć że jeśłi kaseta nie jest zniszczona to jakość dżwięku jest naprawde niezła, trzeba tylko sprawdzić czy kaseta była nagrana z redukcją szumów Dolby b NR czy nie i odpowiednio ustawic opcję w ICS, naprawde dzięki temu że alfa ma odtwarzacz kaset wróciły miłe wspomninia
    Tak, zrobił to bussoholik. Opis całej 'operacji' jest tutaj : http://www.forum.alfaholicy.org/166/...strady_-7.html

    Kaseta nie będzie Ci działać, za to masz dużo lepszą jakość AUX.

Podobne wątki

  1. Regulamin działu Projekty
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Projekty
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 13-05-2015, 09:50
  2. Ciekawe Projekty - modernizacje AR i podobne...
    Utworzone przez Lukas1020 w dziale Tuning mechaniczny
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2011, 18:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory