Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 151

Temat: Bicie rekordu Guinnessa - wrażenia

  1. #21
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kawowy
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    159 1.9 16V JTDm 2007r.
    Postów
    41

    Domyślnie

    Cytat Napisał waldis Zobacz post
    Tak poza tematem,to tak naprawde chyba nie jest możliwe żeby ponad 1000 utrzymało te wytyczne...ponad tysiąc kierujących,którym udziela się atmosfera święta,na drodze której nie znają,która nie jest prostym odcinkiem,ma pare km i jedzie się w szpalerze pozdrawiających ludzi zawsze ktoś się zagapi,poniesie go fantazja,albo pomyli biegi
    Miejmy nadzieję że nie będą się czepiać szczegółów i uznają rekord,a jak nie to będzie okazja do następnej próby
    Jeszcze raz wielkie dzięki dla tych którzy to wymyślili i zrealizowali.
    Liczba uczestników chyba wszystkich zaskoczyła Wielkie dzięki organizatorom i sponsorom! Tak dobrej organizacji się nie spodziewałem. Jeśli podejście będzie trzeba powtórzyć to nie widzę przeszkód żeby stawić się ponownie

  2. #22
    Administrator ds. zlotu Romeo Avatar fr33
    Dołączył
    08 2006
    Mieszka w
    Czestochowa, Poland
    Auto
    164 Super TS
    Postów
    1,618

    Domyślnie

    bez względu na to czy rekord zostanie zaliczony czy nie to impreza się udała. tyle AR w jednym miejscu robi wrażenie
    Jurajski Klub Alfa Romeo
    www.jkar.org

    Warsztat samochodów włoskich
    www.flar-ital.pl

    Dorabianie części, elementów itp na zamówienie - kontakt PW

  3. #23
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    Trochę ochłonąłem przez czas niedziałania forum więc mogę bardziej obiektywnie opisać to co widziałem. Powiem tak, widziałem w życiu wiele imprez organizowanych przez profesionalne firmy i gdybym nie wiedział, że ta impreza była robiona w grucie rzeczy przez pasjonatów to bym powiedział, że utopino sporo środków finansowych aby zapewnić taki wypas jaki widziałem. Czapki z głów i wielkie podziękowania dla kolegów z Klubu Alfa Romeo Górny Śląsk. Duże podziękowania również należą się sponsorom i wszystkim, którzy wzięli udział w imprezie. Było tak miło jak na pikniku. Wszystkie fury czyściutkie wyszykowane. Niektóre autka odjazdowo wypieszczone. Rekord rekordem - a i tak warto było przyjechać !!!
    Parafrazując Witolda Gombrowicza napiszę "Koniec i bomba, a kto nie był ten trąba"

    A to moja krótka relacja z imprezy.

    https://www.youtube.com/watch?v=toYCNWjOIHk



    ps.
    nie wiem dlaczego nie działa mi link do umieszczenia na stronie
    Ostatnio edytowane przez ris ; 04-05-2015 o 18:10

  4. #24
    Użytkownik Znawca Avatar koskar
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    WL // GA
    Auto
    Alfa Romeo 156 Berlina 2.0 T.S. 1999r., Renault Clio III Ph2 1.2 2010r.
    Postów
    1,782

    Domyślnie

    Jak nie zaliczą to przyjedziemy w 2000 samochodów. Impreza MISTRZOWSKA. Jak na pierwszy raz na taką ogromną skalę organizacja była na zajebiście wysokim poziomie. Jedyne co, to powinna być lepiej narysowana mapka trasy dojazdu albo jakieś wskazówki gdzie skręcić gdzie pojechać, bo np nie wiedziałem że trzeba było wjechać na górę żeby zawrócić, zorientowałem się po stojących na czerwonym Alfach. Ale tak poza tym super!
    Pozdrawiam, numerek 111.

  5. #25
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar bullik1
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Brzechów / Kielce
    Auto
    Była - Alfa Romeo 156 SW 1.9JTD 85kW/115KM 2002r.
    Postów
    488

    Domyślnie

    Wielkie dzięki wszystkim którzy zajmowali się organizacją tej imprezy. Mam nadzieję że rekord będzie zaliczony. Na trasie było trochę niedociągnięć, niektórzy nie mogli nadążyć za autami jadącymi przed sobą. Miało być 40km/h a miejscami nawet 80km/h. Jednak ogólnie było zajefajnie a tyle Alf w jednym miejscu jeszcze nie widziałem.
    Pozdrawiam Wszystkich Alfistów kierowca "bolidu" z nr startowym 330.
    Ostatnio edytowane przez bullik1 ; 04-05-2015 o 18:10
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD 8V 115 KM - była
    Jest Zafira 2.0 OPC 192KM

  6. #26
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    A jak z reprezentacjami z reszty Europy, było tak wiele aut jak się zapowiadali?

  7. #27
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasztelan Zobacz post
    A jak z reprezentacjami z reszty Europy, było tak wiele aut jak się zapowiadali?
    Szału nie było, po kilka samochdów, najwięcej było chyba Czechów

  8. #28
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    A kilka miesięcy temu smiano się z pomysłu i z grupy ARGŚ ,że to impreza nie na naszą skalę . Najlepsze jest to ,że pomysłodawca i główny wykonawca - Remik a tu MANU jak mi powiedział pewnego dnia - Nazi robimy bicie rekordu to sam niemal z niedowierzania padłem . Myślałem ,że żartuje . On to jednak wziął na poważnie i z taką zawziętością dążył do celu , jezdził załatwiał , wydzwaniał zarażając swoim pomysłem coraz to nowych ludzi ,że ruszyła maszyna mozolnych formalnych ,papierkowych ,systemowych spraw i udało się . Udało mimo ,że nie było łatwo to wyszło lepiej niż mogłem sobie to wymarzyć . Dla mnie Remigiusz to GOŚĆ przez duże G . Zrobił najlepszą imprezę w moim życiu motoryzacyjnym . Wierzyłem ,że się uda i nie powiem ,że i on i my mieliśmy gorsze chwile ale się udało . Największy zlot w Europie ( zaraz po zlocie na 100lecie ALfy ) wypalił a czy rekord ?? Poczekamy zobaczymy . Jeszcze raz dziękuje Remikowi , Madzi , Agusi , Bartkowi , wariatowi Sebolowi" Dacha " i innym bez których ta impreza by się nie odbyła ja jako członek grupy i wierny poddany . Ganinex był tak zadowolony ,że zaoferowali się z pomocną dłonią przy następnych eventach .
    Ostatnio edytowane przez Nazar ; 04-05-2015 o 19:03

  9. #29
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar jaboleq
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 156 SW 1.9 16V powered by @sdero
    Postów
    7,326

    Domyślnie

    A kto miał nr 713??

    Burdel na trasie przejazdu to był jedyny -. Cała reszta pozytywna!!! Nawet rejestracja na miejscu się udała. Wooow!!!

    Nadymione z komórki.
    ::::::: I am IN LOVE with trance! ::::::: Moja włoszka :::::::

  10. #30
    Użytkownik Fachowiec Avatar ris
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    KRK
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.0
    Postów
    2,194

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    A kilka miesięcy temu smiano się z pomysłu i z grupy ARGŚ ,że to impreza nie na naszą skalę . Najlepsze jest to ,że pomysłodawca i główny wykonawca - Remik a tu MANU jak mi powiedział pewnego dnia - Nazi robimy bicie rekordu to sam niemal z niedowierzania padłem . Myślałem ,że żartuje . On to jednak wziął na poważnie i z taką zawziętością dążył do celu , jezdził załatwiał , wydzwaniał zarażając swoim pomysłem coraz to nowych ludzi ,że ruszyła maszyna mozolnych formalnych ,papierkowych ,systemowych spraw i udało się . Udało mimo ,że nie było łatwo to wyszło lepiej niż mogłem sobie to wymarzyć . Dla mnie Remigiusz to GOŚĆ przez duże G . Zrobił najlepszą imprezę w moim życiu motoryzacyjnym . Wierzyłem ,że się uda i nie powiem ,że i on i my mieliśmy gorsze chwile ale się udało . Największy zlot w Europie ( zaraz po zlocie na 100lecie ALfy ) wypalił a czy rekord ?? Poczekamy zobaczymy . Jeszcze raz dziękuje Remikowi , Madzi , Agusi , Bartkowi , wariatowi Sebolowi" Dacha " i innym bez których ta impreza by się nie odbyła . Ganinex był tak zadowolony ,że zaoferowali się z pomocną dłonią przy następnych eventach .

    SZACUN dla wszystkich, których wymieniłeś !!!!!!!!!!!

Podobne wątki

  1. Wyjazd na bicie rekordu Guinnessa :)
    Utworzone przez TriXter w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 23-05-2015, 19:30
  2. Wspólny wyjazd na Bicie Rekordu Guinnessa Gliwice 01.05.2015 !
    Utworzone przez Gracekk w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 333
    Ostatni post / autor: 10-05-2015, 10:17
  3. Bicie rekordu Guinnessa - 1 maja 2015 - ktos jedzie?
    Utworzone przez serath w dziale Lubuskie
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 07-05-2015, 11:23
  4. Odpowiedzi: 43
    Ostatni post / autor: 05-05-2015, 07:19
  5. Bicie rekordu Guinnessa - Wyjazd z Katowic :)
    Utworzone przez latem666 w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-04-2015, 21:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory