Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Nowa AR 147 :)

  1. #1
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Nemiks
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Świętochłowice
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150 KM
    Postów
    316

    Domyślnie Nowa AR 147 :)

    Witam wszystkich od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem nowej kolejnej Alfy 147 1.6 ts 120 km w TI pytanoe moje bo szukalem ale cos mi to nie idzie ... :/ czy moge uzywac klawiszy na kierownicy przy nie oryginalnym radiu a przy radiu pioneera ? Jesli tsk to jak ? Najlepiej jakis tutorial :p i kolejne pytanie mam oryginalny zestaw glosno mowiacy tylko szczerze nie mialem czasu sie z nim zapoznac i moje pytanie bo cos wyczytalem ze milrofon jest w radiu ? Bo cos mi sie nie wydaje ...a jesli jest gdzie indziej to gdzie jestes i czy moge uzywac tego zesrawu przy nie oryginalnym radiu ??
    I jeszcze pytańko czy idzie gdzies kupic naklejki "TI" na tylna klape bo ta moja sie jakas dziwna mi wydaje ... xd

    Chyba ze jest jakies fsjne urzadzonko do podłączenia pod piny z tylu oryginalnego radia zeby z przodu wychodzil kabel usb ??
    Ostatnio edytowane przez Nemiks ; 23-05-2015 o 19:06

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar lutek26
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Bydgoszcz
    Auto
    147 FL
    Postów
    630

    Domyślnie

    Zeby mieć USB to kup emulator zmieniarki MP3 podłacz do fabrycznego radia.Będą działać przyciski na kierownicy a do zmieniarki wsadzisz SD lub USB..

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Jeśli w kwestii zestawu głośnomówiącego chodzi Ci o ten w nawigacji to mikrofon masz w lampce sufitowej.
    Przycisków możesz używać w innym radiu niż oryginalne pod warunkiem zakupu odpowiedniej dla niego przejściówki.
    Naklejkę Ti w ASO lub na Allegro.

  4. #4
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Nemiks
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Świętochłowice
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150 KM
    Postów
    316

    Domyślnie

    Ee zestaw glosnomowiacy mam zwykly tzn nie mam zasnej nawigacji mam normalme radio czyli w tym wypadku tez mam mikrofon w lampce fifitowej ?? Zestaw mam te 2 guziczki odbierz/odrzuc na tunelu srodkowym w miejscu na drobniaki. A co do odpowiedniej przejsciowki gdzie faka moge znalezc albo skad mam woedxiec jaka bedzie odpowoednia ??
    Ostatnio edytowane przez Nemiks ; 25-05-2015 o 21:28

  5. #5
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Nemiks
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Świętochłowice
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 150 KM
    Postów
    316

    Domyślnie

    Troszkę odświeżę a przy okazji zapytam czy ten oryginalny zestaw głośnomówiący połączy się bez problemowo z telefonami typu Galaxy S4?

    Jeszcze jedno pytanko bo tym razem mam wersje z wariatorem. Rozrząd mam zamiar wymienić za jakieś 10- 15 tyś km, i czy wymieniać wariata od razu z tym rozrządem (mimo, że możliwe, że wariator będzie w porządku) czy z późniejszym czasie jest spory problem z wymieniem samego wariatora? I tak wgl gdzie on jest schowany ;d ?
    Ostatnio edytowane przez Nemiks ; 26-05-2015 o 10:02

Podobne wątki

  1. [Sprzedam] Nowa pościel 3D
    Utworzone przez marek230482 w dziale Pozostałe
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 16-12-2014, 18:29
  2. Nowa Alfa147
    Utworzone przez ToFast w dziale 147
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 19-07-2014, 15:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory