Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Temat: Nawigacja

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2011
    Mieszka w
    KSU
    Auto
    Była: AR 147 1.9 JTD| AR 159 2007 1.9 JTDm, AR Mito 1.3 JTDm, Jest: AR Giulietta 2011 2.0 Jtdm
    Postów
    158

    Domyślnie Nawigacja

    Witam. Jako, że jest to mój pierwszy post chciałbym się przywitać. Od miesiąca jestem właścicielem Alfy 147 1.9 JTD 2002 r 115 KM. Autko jak to alfa, wiadomo śmiga elegancko, jazda sprawia samą przyjemność. Przewałkowałem już wiele tematów na temat nawigacji, jednak po wypaleniu już kilkunastu płyt z setupami, mapami itd. dalej nie moge się z nią porozumieć. Co do nawigacji, autko mam wyposażone w telefon ,nawigację z tym dużym ekranem kolorowym. Temat założyłem, aby ktoś mógł mi konkretnie pomóc, jaką mapę ściągnąć do tej nawigacji, żeby znowu nie wyświetłił mi się kominikat, że zła płyta z mapą jest. Drugie moje pytanie, pare dni temu zmieniłem rozrząd, i po oddaniu mi autka, w całym tym menu nawigacji, tj. radia, telefonu itd. zmienił się język na włoski. Aby zmienić na angolski potrzeba płyty. Ściągałem już różne rzeczy, jednak ża każdym razem error CD lub podobne rzeczy wyskakują. Z góry dziekuję za okazaną pomoc, pozdrawiam

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2009
    Mieszka w
    małopolska
    Auto
    Alfa Romeo 147 1,9 jtd 8v 115KM 2003r
    Postów
    162

    Domyślnie

    Do zmiany języka nie potrzebujesz płyty,naciskasz przycisk menu i wchodzisz do ustawień.

  3. #3
    Grzegorz147
    Gość

    Domyślnie

    witam, też posiadam belle z connect nav+ (kolorowa navi) i podobnych problemów z płytami nie miałem, w razie czego na chomiku (gallx) są pliki, mapy i uaktualnienia do naszych nawigacji. Postaraj się jeszcze raz wszystko wypalić i powinno być OK.
    I przeszukaj google wpisujac "connect nav+ 147" a wyskoczy napewno pare stron.

  4. #4
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    ja w swojej AR147 z connect+ jezyk zmienilem w nastepujacy sposob (po kilku dniach kombinowania przy samym connect +):

    przekrecasz kluczyk w pozycje MAR

    przycisk [mode] (Zespół wyłączników: zerowanie okresowego licznika kilometrów [ km], korektor ustawienia świateł reflektorów [ + i -], trip computer [mode] )

    + i - zmieniasz pozycje menu wyswietlane na wyswietlaczu wielofunkcyjnym
    znajdujesz opcje language zatwierdzasz wejscie w menu jezykow przyciskiem [mode]
    wybierasz jezyk ,,+ i -"
    ustawiasz na angielski
    zatwierdzasz ,,mode" czekasz az jezyk przestawi sie z wloskiego na angielski
    ,,+ lub -" przelaczasz na menu off zatwierdzasz [mode]

    i cieszysz sie jezykiem angielskim zarowno na wyswietlaczu jak i w connect +

    co do mapy mam sciagnieta z internetu z roku 2010 ( korzystalem podczas wyjazdu wakacyjnego - mapy jak najbardziej aktualne) jak cos to moge zrobic obraz plyty i wrzucic w net + link zebys sciagna,l wtedy pozostanie tylko komp czysta plyta i nero , chyba ze wykopiesz aktualna mape navteq z wujka google to powinna Ci pojsc, ewentualnie sprobuj ze strony www.miplo.pl.Odnosnie www.miplo.pl nie wypowiadam sie nie probowalem

    pozdro jak cos to pytaj
    Ostatnio edytowane przez sebawroc ; 25-08-2011 o 21:01

  5. #5
    mike
    Gość

    Domyślnie

    WItam , włąśnie kupiłem 147 z taką navi , ściągam co się da z chomika ale na jakich płytach się to smaży ? na CD czy na DVD ? pytanie laika ale tyle co alfą przyjechałem po zakupie ,

  6. #6
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    yyyyyyyy moja jest na CD ale glowy obciac sobie nie dam.

    Mike napisz jaka masz navi bo sa dwie wersje connect nav i connect nav +? ja mam nav+

  7. #7
    mike
    Gość

    Domyślnie

    Po czym najprościej to sprawdzić czy to connect nav czy connect nav +?

  8. #8

  9. #9
    mike
    Gość

    Domyślnie

    No to ja mam tą pierwszą czyli ' + '
    Mam jeszcze jedno pytanie jakie mnie nurtuje , chodzi o aktualizacje firmwere connect , są pliki do ściągnięcia oraz jak zaktualizować ale co to da ?
    U mnie jest na pewno nic nie robione auto z 2003r i płyta Francji również z 2003r jaka była.
    Czy wasze auta z klimatronikiem też tak bardzo się moczą ? co ruszam to plama ale i kapie z osłony silnika , jakaś bezsmakowa substancja , w moim VW aż tyle
    tego nie leje a mam w nim klimatronik 3-strefowy i 2 agregaty

  10. #10
    Grzegorz147
    Gość

    Domyślnie

    czytałem gdzieś że... aktualizacja nowszego softu podobno daje tyle że można odtwarzać pliki mp3, ale osobiście nie robiłem tego ponieważ boje się że coś się nie uda i zblokuje swoje urządzenie. Co do "moczenia" się to chyba normalne że woda się skrapla jak żadnego innego płynu nie ubywa to nie martw się


    edit: jak masz chwile wolnego czasu to wejdz tu.... http://www.forum147.com/viewtopic.php?t=2770
    tam też jest rozbudowany dział (forum techniczne) "Audio i Navi" i od czasu do czasu pojawia się temat connect nav +

    edit2: http://www.forum.alfaholicy.org/147/...nnect_nav.html jeszcze jeden ciekawy link
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Grzegorz147 ; 27-08-2011 o 14:56 Powód: dodanie link-u

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez patrykbzg w dziale 147
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 09-09-2013, 19:00
  2. [159] Nawigacja
    Utworzone przez ryki67 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 05-03-2012, 14:53
  3. AR 166 nawigacja
    Utworzone przez marcin1135 w dziale 166
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 13-04-2007, 19:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory