Strona 8 z 172 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171858108 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 1711

Temat: jaki wahacz górny

  1. #71
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    zabrze
    Auto
    Audi S8 D2.... Alfa 159 SW 1,9JTDM 16v
    Postów
    153

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kali_33 Zobacz post
    rzeczywiście na gumie sworznia są oznaczenia TRW. Jednak oferowane przez TRW wahacze aftermarketowe w niczym nie przypominają oryginałów.
    znalazłem na sieci takie zdjęcie Załącznik 100652, które nieco mnie intryguje, w miejscu na logo ricambi wyraźnie widać ingerencję.
    Wcale by mnie nie zdziwiło to, że oryginały są tureckie

    Coś chyba w tym jest:

    "O nas:
    Opar marki, Fiat i Fiat Accessori Ricambi i odpowiada części oryginalnych z marek, inne marki, baterie i akcesoria Tofas z marek olejowych w tureckiej Automobile fabryczne Inc i zapewnienia, 20.000 m2 powierzchni magazynowej, 150 niebieski i umysłowych pracowników w 7 regionach 77 głównych dealerów i ponad 80000 odmian produktów i usług."
    to ze napisali ze czesc odpowiadają oryginałowi to niz nie znaczy chodiz o to ze wizualnie jest taka sama i pisze tak kazdy producent czesci zamiennych...

  2. #72
    Użytkownik Znawca Avatar Kali_33
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GTV 2.0TS 1997
    Postów
    1,525

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomekzabrze Zobacz post
    to ze napisali ze czesc odpowiadają oryginałowi to niz nie znaczy chodiz o to ze wizualnie jest taka sama i pisze tak kazdy producent czesci zamiennych...
    to było tłumaczenie z google, sens zdania raczej był inny, Opar odpowiada za dostawy oryginalnych części, spójrz na foto magazynów wszędzie logo ricambi na pudełkach

  3. #73
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kub4s
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    alfa romeo 159 1,9jtdm 8v sportwagon Distinctive
    Postów
    44

    Domyślnie

    Witam ludziska mam problem byłem wczoraj na przeglądzie i gościu mi mówi że mi nie podbije bo mam do wymiany górny sworzeń wahacza strona prawa doradźcie mi co mam wymienić bo nie mam bladego pojęcia czy tylko wystarczy sworzeń czy coś jeszcze z tego co się orientuje to trzeba wymienić też tulejki i tak samo chyba z lewej strony muszę zrobić
    "Nieważne, czym jeździcie obecnie, i tak stracicie dla Alf głowe. Ja straciłem" - "Nie zatrzymasz mnie" Jeremy Clarkson



  4. #74
    Użytkownik Romeo Avatar sickboy
    Dołączył
    09 2008
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 16V Distinctive 2006r
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał kub4s Zobacz post
    Witam ludziska mam problem byłem wczoraj na przeglądzie i gościu mi mówi że mi nie podbije bo mam do wymiany górny sworzeń wahacza strona prawa doradźcie mi co mam wymienić bo nie mam bladego pojęcia czy tylko wystarczy sworzeń czy coś jeszcze z tego co się orientuje to trzeba wymienić też tulejki i tak samo chyba z lewej strony muszę zrobić
    Najpierw zmień stację kontroli pojazdów, jedź na przegląd na osiedle A. Pogadaj z chłopakami z tej stacji to powiedzą Ci dokładnie co trzeba wymienić i przy okazji podbiją przegląd

    Nero Provocatore - AR159
    Jedna mARka - Jeden Klub - Alfaholicy

  5. #75
    Użytkownik Fachowiec Avatar pampik
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    była - AR 166 2.4 JTD / 159 1.9 JTDm 16V 07r - jest 159 2.4 210 :)
    Postów
    2,177

    Domyślnie

    eee na osiedlu A już nie sa tacy chętni do podbijania przeglądów Ja zawsze przeglądy robię koło MZBMu tam z tyłu za gimanzjum nr 1. A dwa auto powinno przejść przegląd z lekkim przymrużeniem oka.

  6. #76
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar grzesk
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Wodzisław Śląski
    Auto
    było Mito 1.4TB ,Brera 2.4/jest 147 GTA
    Postów
    388

    Domyślnie

    co stacja to inaczej ,ja podjechałem cały trzeszczący i z luzem na dolnym prawym sworzniu i było ok
    Q2,K&N,BREMBO ORO,TAROX 114 CORSA,OZ ULTRALEGGERA 18',BRIDGESTONE POTENZA ADRENALIN,GOODRIDGE,SEBRING,BILSTEIN B14 PSS,MILLERS CFS

  7. #77
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Kąty Wrocławskie.
    Auto
    była AR156 1,9 JTD 110 2001; AR147 1,9 JTD 2003, Stelvio, jest 159,1,9 200KM, Giulia 280KM
    Postów
    1,552

    Domyślnie

    Cytat Napisał kub4s Zobacz post
    Witam ludziska mam problem byłem wczoraj na przeglądzie i gościu mi mówi że mi nie podbije bo mam do wymiany górny sworzeń wahacza strona prawa doradźcie mi co mam wymienić bo nie mam bladego pojęcia czy tylko wystarczy sworzeń czy coś jeszcze z tego co się orientuje to trzeba wymienić też tulejki i tak samo chyba z lewej strony muszę zrobić
    Samego sworznia się nie wymienia, musisz wymienić cały wahacz (jest razem z tulejkami). Jaki wahacz założyć, czytaj ten temat od początku. Nie musisz wymieniać jednocześnie wahacza z drugiej strony, jak jest dobry.

  8. #78
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał grzesk Zobacz post
    co stacja to inaczej ,ja podjechałem cały trzeszczący i z luzem na dolnym prawym sworzniu i było ok
    Może jeszcze podajcie do publicznej wiadomości dane diagnostów, którzy tak podbijają przeglądy i będzie już naprawdę cudownie...
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  9. #79
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar grzesk
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Wodzisław Śląski
    Auto
    było Mito 1.4TB ,Brera 2.4/jest 147 GTA
    Postów
    388

    Domyślnie

    Jestem ciekaw jakie Francuzi maja TRW szczególnie wahacze dolne w tym sklepie http://www.mister-auto.com/bras-de-s...9785_g273.html

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Tomek_KRK Zobacz post
    Może jeszcze podajcie do publicznej wiadomości dane diagnostów, którzy tak podbijają przeglądy i będzie już naprawdę cudownie...
    tylko,że nie mam aż takiego luzu co mi koło odpadnie,a trzeszczy z powodu obniżonego zawieszenia,bez paniki
    Q2,K&N,BREMBO ORO,TAROX 114 CORSA,OZ ULTRALEGGERA 18',BRIDGESTONE POTENZA ADRENALIN,GOODRIDGE,SEBRING,BILSTEIN B14 PSS,MILLERS CFS

  10. #80
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar kub4s
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    alfa romeo 159 1,9jtdm 8v sportwagon Distinctive
    Postów
    44

    Domyślnie

    Dzięki panowie na was to zawsze idzie liczyć powiedzcie mi jeszcze gdzie znajdę mechanika co pieści nasze alfy w Tychach aha wiec mówisz że nie muszę wymieniać też górnego wahacza z lewej strony jak jest dobry a jak będę zamawiał ten wahacz to on już jest z tulejkami czy trzeba osobno kupić i najważniejsze jaki sklep polecacie
    "Nieważne, czym jeździcie obecnie, i tak stracicie dla Alf głowe. Ja straciłem" - "Nie zatrzymasz mnie" Jeremy Clarkson



Podobne wątki

  1. [156] wahacz górny
    Utworzone przez Arek 146 w dziale 156
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 07-07-2013, 09:51
  2. Wahacz górny
    Utworzone przez marian813 w dziale 156
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 28-07-2011, 21:45
  3. Wahacz górny
    Utworzone przez amdi92 w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-05-2011, 15:21
  4. Górny wahacz
    Utworzone przez mbudzik83 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-06-2010, 08:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory