Strona 16 z 21 PierwszyPierwszy ... 6789101112131415161718192021 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 201

Temat: Podłączenie rejestratora trasy

  1. #151
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaOne
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm
    Postów
    278

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcino20 Zobacz post
    W tych pieniądzach nie masz za dużego manewru, najrozsądniejsze w tym pułapoe:
    A118C-B40C Registrator Car DVR Camera Full HD 1080P Lens Screen Safe Capacitor Dash Cam Recorder Novatek 96650 Mini Car Dashcam
    http://s.aliexpress.com/nmYnyiiY
    Albo cos podobnego do tego co pokazywales ale z dobrą jakością nagrań:
    Car DVR Camera Video Recorder Wireless WiFi APP Manipulation Full HD 1080p Novatek 96655 IMX 322 Dash Cam Registrator Black Box
    http://s.aliexpress.com/UBB3u6vi
    W tej kasie szukaj czegis na Novateku 96650 lub podobnym, do tego matryca Sony IMX 322 lub AR0330 i będziesz mieć przyzwoitą jakość nagrań.
    Dzięki za linki, teraz mam problem którą wybrać bo cenowo to praktycznie taka sama kwota tylko czas promocji się kończy..
    Obie kamerki w zbliżonej wielkości z tym że jedna z ekranem a druga bez.. Która byś doradził jako że nie planuję zakupu kombajna 2din a raczej wymianę radio na 1din?
    No i jak najbezpieczniej ją zainstalować bo jak wcześniej czytałem temat to podpinanie do ścieżki w płytce oświetlenia kabiny jest raczej średnim pomysłem...?
    Samochód jest czymś więcej niż naszą własnością, jest cząstką nas, naszą wizytówką. Można powiedzieć, że jak piękna kobieta, zegarek czy nóż jest to kolejna "biżuteria" dla prawdziwego faceta..
    Alfa Romeo 159

  2. #152
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Marcino20
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    DDZ
    Auto
    AR 159 1.9 JTD 16V
    Postów
    376

    Domyślnie

    Powiem Ci tak, na czas "promocji" nie patrz, bo ona zawsze trwa a po zakończeniu zmieni się ewentualnie na chwile cena na wyższą, a po chwili znów będzie taka sama
    Jeżeli chcesz ekranik wybierz pierwsza, w drugiej za to brak ekranika ale to masz wifi.
    Do rozsądnego podłączenia zastosuj coś takiego:
    https://pl.aliexpress.com/item/New-c...9-27addca2e45c
    Tylko kup z odpowiednią tyczką micro bądź mini usb w zależności jaką kupisz kamere.
    Jeżeli nie, to możesz zastosować rozgałęźnik zapalniczki, podłaczyć się bezpośrednio do instalacji, schować go gdzieś w okolicach schowka, czy obok fotela i na ładowarce od kamery normalnie jedziesz.
    Ja bym do płytki się nie podłączał.
    Było 156 jtd 16v, jest 159 jtdm 16v

  3. #153
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaOne
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm
    Postów
    278

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcino20 Zobacz post
    Powiem Ci tak, na czas "promocji" nie patrz, bo ona zawsze trwa a po zakończeniu zmieni się ewentualnie na chwile cena na wyższą, a po chwili znów będzie taka sama
    Jeżeli chcesz ekranik wybierz pierwsza, w drugiej za to brak ekranika ale to masz wifi.
    Do rozsądnego podłączenia zastosuj coś takiego:
    https://pl.aliexpress.com/item/New-c...9-27addca2e45c
    Tylko kup z odpowiednią tyczką micro bądź mini usb w zależności jaką kupisz kamere.
    Jeżeli nie, to możesz zastosować rozgałęźnik zapalniczki, podłaczyć się bezpośrednio do instalacji, schować go gdzieś w okolicach schowka, czy obok fotela i na ładowarce od kamery normalnie jedziesz.
    Ja bym do płytki się nie podłączał.
    Chyba wezmę tą bez ekranu i jak mierzyłem stopkę lusterka to powinno się wszystko zmieścić.
    Problem stanowi tylko końcówka kabla zasilania do niej i nie wiem czy ten zasilacz z mini usb podejdzie do kamerki, no i w co wlutować te drugie końce kabelka - w bezpiecznik od zapalniczki??

    Na foto widać, że te przewody są już zakończone jakby bezpiecznikami więc chyba można to bezpośrednio wpiąć w skrzynkę bezpieczników tylko gdzie?
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kam.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	165.1 KB
ID:	227977

    Ps. Znalazłem czarną bez tej obwódki wygląda bardziej dyskretnie i ma te same bebechy do tego jest foto z opisem przewodu zasilającego
    https://pl.aliexpress.com/store/prod...615.0.0.T00EIc
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kam2.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	198.8 KB
ID:	227978
    Ostatnio edytowane przez AlfaOne ; 08-05-2017 o 18:45 Powód: dodane fotki
    Samochód jest czymś więcej niż naszą własnością, jest cząstką nas, naszą wizytówką. Można powiedzieć, że jak piękna kobieta, zegarek czy nóż jest to kolejna "biżuteria" dla prawdziwego faceta..
    Alfa Romeo 159

  4. #154
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Marcino20
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    DDZ
    Auto
    AR 159 1.9 JTD 16V
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał AlfaOne Zobacz post
    Ps. Znalazłem czarną bez tej obwódki wygląda bardziej dyskretnie i ma te same bebechy do tego jest foto z opisem przewodu zasilającego
    https://pl.aliexpress.com/store/prod...615.0.0.T00EIc
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kam2.jpg
Wyświetleń:	3
Rozmiar:	198.8 KB
ID:	227978
    Masz dokładny opis instalacji co gdzie plus po zapłonie gdzie stały i gdzie masa. Nie rób tego tak chamsko w bezpieczniki bo to amatorka
    Ładnie poszukaj kabli w skrzynce bezpieczników, podepnij się pod nie szybko złączkami, ładnie zaizoluj. Do kamery słupkiem do góry poprowadź, nie będzie widać kabla.
    Co to sprzedawcy Junsun Official Store to sam u nich brałem i są godni polecenia.
    Było 156 jtd 16v, jest 159 jtdm 16v

  5. #155
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar drift-r
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Szczecin/Łódź (czasem)
    Auto
    AR 147 1.6TS Distinctive 2001
    Postów
    6,807

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marcino20 Zobacz post
    Nie rób tego tak chamsko w bezpieczniki bo to amatorka

  6. #156
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Marcino20
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    DDZ
    Auto
    AR 159 1.9 JTD 16V
    Postów
    376

    Domyślnie

    Tak to jest jeszcze do zaakceptowania, ale nie tak jak na stronie produktu, że kabelek wiazany w okolo bezpiecznika albo wsuwka dociśnięta bezpiecznikiem...
    Było 156 jtd 16v, jest 159 jtdm 16v

  7. #157
    Użytkownik Rowerzysta Avatar AlfaOne
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 8v 156km/332Nm
    Postów
    278

    Domyślnie

    Na elektryce zupełnie się nie znam. Musiałbym dostać foto gdzie co jak wpiac.
    Myślałem że z tymi bezpiecznikiem to jest PRO
    Ostatnio edytowane przez AlfaOne ; 10-05-2017 o 08:56
    Samochód jest czymś więcej niż naszą własnością, jest cząstką nas, naszą wizytówką. Można powiedzieć, że jak piękna kobieta, zegarek czy nóż jest to kolejna "biżuteria" dla prawdziwego faceta..
    Alfa Romeo 159

  8. #158
    Użytkownik Świeżak Avatar achtung
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Luboń
    Auto
    AFLA ROMEO 159 1.9JTD 16V ELEGANT/SPORT AUTOMATIC
    Postów
    115

    Domyślnie

    Bajpasy z dodatkowymi bezpiecznikami, przewody w miarę możliwości polutować i zabezpieczyć izolacją.

    Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

  9. #159
    Użytkownik Świeżak Avatar jarek845693
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    GLIWICE
    Auto
    AR 159 1.9JTD 8V 2007r.
    Postów
    91

    Domyślnie

    Cytat Napisał achtung Zobacz post
    Bajpasy z dodatkowymi bezpiecznikami, przewody w miarę możliwości polutować i zabezpieczyć izolacją.

    Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

    Ten bypass to jest na bezpiecznik MINI? Jakiego rozmiaru konektor oczkowy pod tę śrubę na zdjęciu?

  10. #160
    Użytkownik Świeżak Avatar achtung
    Dołączył
    05 2017
    Mieszka w
    Luboń
    Auto
    AFLA ROMEO 159 1.9JTD 16V ELEGANT/SPORT AUTOMATIC
    Postów
    115

    Domyślnie

    Cytat Napisał jarek845693 Zobacz post
    Ten bypass to jest na bezpiecznik MINI? Jakiego rozmiaru konektor oczkowy pod tę śrubę na zdjęciu?
    Tak, bajpass mini i oczko do masy M6. Tylko polecam lutować i ew. dopiero ściskać. Metoda dowolna, byle porządnie unieruchomić i zaizolować luty. Mam to na bezpiecznikach bodajże 5A, ale wymienię na najmniejsze jakie są na rynku, tj. 2A.

Podobne wątki

  1. Ciekawe trasy w okolicy Wrocławia?
    Utworzone przez murgal w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 09-06-2014, 11:49
  2. 1,9 JTD czy 1,6 TS na krótkie trasy ?
    Utworzone przez ghort w dziale 147
    Odpowiedzi: 68
    Ostatni post / autor: 05-08-2012, 13:16
  3. Trasy do ćwiczeń :D
    Utworzone przez Rosik w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 26
    Ostatni post / autor: 06-06-2008, 22:44

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory