Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: [147]

  1. #11
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    to po co te pytania, jeśli kolega chce sam suba robić?

    a jeśli oczekuje się wysokiej jakości dźwięku, te 2000 zł to będzie za mało...

  2. #12
    Użytkownik Pasjonat Avatar Proxim@Ar
    Dołączył
    10 2009
    Mieszka w
    Opole, Piła
    Auto
    Brera Tbi
    Postów
    3,572

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mateoo92 Zobacz post
    Witam Wszystkich
    Mam pytanie głównie do użytkownika Proxim@ar gdyż chyba najlepiej zna się na rzeczy:
    Kolego szukam nagłośnienia do swojej alfy ( zdj dostępne w dziale "Tu się Witamy")
    nie szukam jakiegoś super audio, warunek jest właściwie jeden : ma głośno grać i oddawać głębie dźwięku
    Plany : naczytałem się o głośnikach hertz , podobno są wystarczające
    głośniki były by na przód + wygłuszenie taśmą dekarską (ewentualnie może polecisz inne rozwiązanie , ile bym jej potrzebował);
    głośniki na tył chyba nie potrzebne bo fabryczne nie są najgorsze chyba że się mylę;
    radio : tu dylemat , chciałbym aby działało sterowanie z kierownicy , ewentualnie nawet bez wymiany , nie znam się jak polecisz tak będzie ;
    tuba była by jakaś używka może jakieę modele ??? nie musi mocno bębnić , aby było troszkę ewentualnie z tyłu czuć po plecach;
    wzmacniacz : jak wyżej , nie znam się kompletnie , mile była by widziana możliwość ewentualnej rozbudowy tj. podłączyć tylne głośniki do niego;
    Jaki zestaw mógłbyś mi zaproponować aby był w rozsądnej cenie i miał wyżej wymienione parametry, by wszystko fajnie ze sobą współpracowało ( nie kupowałbym od razu całego zestawu lecz po częściach)
    czekam na propozycje :-)
    Pozdrawiam
    W sumie wszystko dobrze sobie zaplanowałeś. Ja na początek wymieniłbym radio, głośniki z przodu i wytłumił drzwi. Może być taśma dekarska, na pewno wyjdzie taniej.
    Za dobre maty (Dynamat) musiałbyś zapłacić ok. 100zł za wytłumienie pary drzwi. Zacznijmy od głośników. Ja proponuję coś takiego:
    http://www.centrumaudio.pl/pl/p/Audi...-165-PLUS/2610 W cenie 449zł z dystansami MDF, które do 147 będą potrzebne. Wiem, że cena nie jest niska, ale te głośniki grają pięknie - jest wszystko co ma być w muzyce. Jeśli ma być taniej to, tak jak wspomniałeś Hertz model DSK165. Będzie kosztował w granicach 240zł również z dystansami. To jest zestaw, który spodoba się każdemu, aczkolwiek do MX165 brakuje mu dużo.
    Radio doradzę jak powiesz mi czy musi mieć napęd CD czy wystarczy USB?
    Wzmacniacz 4-kanałowy polecam ten:
    http://www.centrumaudio.pl/pl/p/Audion-PA-8040/18 - cena 259zł ... i proszę się nie śmiać, bo ten wzmacniacz to niedoceniona perełka w tym przedziale cenowym. Naprawdę polecam. Natomiast jeśli koniecznie chcesz mieć coś "firmowego" to najlepszym wyborem będzie Crunch:
    http://www.centrumaudio.pl/pl/p/Crunch-GPX-1000.4/2573 - cena 270zł
    Ostatnio edytowane przez Proxim@Ar ; 21-07-2014 o 20:03
    147 2001, 1.6 105 KM- była
    156 2003, 2.0 JTS 166 KM- była
    156 2003, 2.5 V6 192 KM- była... ehh..
    156 2005 1.9 JTD~`160 KM była
    159 2006 1.9 JTD- była
    159 2005 1.9 Distinictive- była..
    156 2003 2.0 TS+LPG- była
    156 2003 2,5 V6- była..
    156 FL 2005 1.9 jtd- była
    166 FL 2005 2,4 jtd - była
    Alfa Romeo Crosswagon - był..
    156 FL 3.0 V6 - jest
    Najlepsze auto na świecie - służbowe - jest

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Alfa Romeo 147 Ti 1.9 JTDm 150 KM
    Postów
    90

    Domyślnie

    Dzięki kolego !, wreszcie ktoś kto mnie zrozumiał radio usb oczywiście :-)

  4. #14
    Użytkownik Romeo Avatar Krusz
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa / Lancaster UK
    Auto
    156 1.8TS '02
    Postów
    1,517

    Domyślnie

    głośniki grają pięknie - jest wszystko co ma być w muzyce
    To po co w takim razie droższe głośniki?
    Nie no serio, za 700zł kup sobie dobre słuchawki efekt będzie znacznie lepszy..

    Twin Spark Compressore - Na pohybel hejterom - Szalone 0.5bara
    Mazda mx5 - bokiem, na glebie i z kierownicą po złej stronie.
    "Nothing is "good" for daily driving that's not OEM. So by that logic don't turbo your car. Don't make it faster. Don't do anything. Go buy a bus pass."

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2014
    Mieszka w
    Mińsk Mazowiecki
    Auto
    Alfa Romeo 147 Ti 1.9 JTDm 150 KM
    Postów
    90

    Domyślnie

    bo nie jestem jakimś fanatykiem by wydawać taką forse na głośniki do auta .... to ma tylko jakoś lepiej grać niz fabryka a nie od razu estrada w samochodzie ....

  6. #16
    klekot ™ gorol Quadrifoglio Verde Avatar bocian
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    SD ( Dąbrowa Górn. )
    Auto
    156 1.6 TS , GT 1.9 JTD ,159 SW Ti 2.0 jtdm , Volvo 4.4 V8 , Jeep GC WK2 5.7 Hemi
    Postów
    14,782

    Domyślnie

    No a wspomniana glebia dzwieku itp?

    Trzeba bylo od razu napisac:
    Chce radio i glosniki i takie tam
    I odpuscic.szukanie glebi itd








Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory